Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: czasy zawodnikow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy to nie bład ?

zawodnik XXX

doswiadczenie 4
siła 59
technika 68
prowadzenie 72
start 31
kondycja 40
srednia 54.0
sprawosc 89%


zawodnik YYY

doswiadczenie 10
siła 56
technika 52
prowadzenie 49
start 66
kondycja 51
srednia 54.8
sprawosc 100%

Motory te same, ich stan i wytrzymałosc rowniez taka sama.

Teraz czasy
Nawierzchnia twarda XXX 88.40s YYY 90.90s
Nawierzchnia grzaska XXX 80.23s YYY 82.87s
Nawierzchnia normalna XXX 83.18s YYY 85.78s

Zawodnik XXX wygrywa z zawodnikiem YYY o około 2.5 sekundy na kazdej nawierzchni. A przeciez jeden ma znaczaco wieksze prowadzenie a drugi start. Wiec czy nie powinno byc tak ze zawodnik YYY chociaz na nawierzchni twardej powinien byc jesli nie lepszy to chociaz bliski zawodnika XXX ???

Bo przeciez w pomocy jest wyraznie:

normalna:
0-2 do startu
0-2 do techniki
0-2 do prowadzenia

grząska:
3 do prowadzenia
2 do techniki
1 do startu

twarda:
3 do startu
2 do techniki
1 do prowadzenia

A skoro tak to dlaczego ilosc startu nie decuduje o szybkosci na nawierzchni twardej ?
trening wspolny obecnei eni dziala tak jak powienien z nieznanych powodow. Narazie zostaje wyłączona oplata za nie
Dzisiaj tez na wspólnym dzikie czasy, że tak powiem Duży uśmiech zobacz Stefik czy to nie nalicza tak, że 1 okrążenie to już jest naliczone jako 4. Lub czy przelicznik nie liczy x4 czasów lub coś w tym stylu. Bo to mi na dzień dzisiejszy przychodzi do głowy z tych czasów co widzę. Pozdro.

PS z tego co lukam to dobrze tylko nalicza sam START. Później już zawodnik jadąc np 3 biegi ma za każdym razem inny czas na okrążeniu np 1, itd. Więc coś jest nie tak. A bazując na wynikach z takiego treningu to powinienem wystawić skład rezerwowy bo robi czasy lepsze niż Ci z podstawowego. Dodatkowo im gorszy motor (przynajmniej u mnie tak jest) to zawodnik ma lepsze czasy Oczko Ale to chyba błąd, że za każdym przejechanym biegiem w tym treningu czasy są coraz gorsze.
Chyba cos znalazem. Ustalcie treningi na 12 i dajcie znać jak będzie Uśmiech
U mnie już jest ok w tym treningu z godziny 12:00, także myślę, że w piątek już będzie ok. Pozdro.
Opłata za trening włączona, w razie jakiś błędów prosze zgłaszać.
Czasy wydaja sie normalne tylko takie moze spostrzezenie:

zawodnik XXX

doswiadczenie 4
siła 59
technika 68
prowadzenie 72
start 31
kondycja 40
srednia 54.0
sprawosc 89%


zawodnik YYY

doswiadczenie 10
siła 56
technika 52
prowadzenie 49
start 66
kondycja 51
srednia 54.8
sprawosc 100%

Teraz czasy
Nawierzchnia twarda XXX 75.19s YYY 77.52s roznica 2.33
Nawierzchnia grzaska XXX 67.88s YYY 70.32s roznica 2.44
Nawierzchnia normalna XXX 71.59s YYY 73.99s roznica 2.4

Rozumiem ze zawodnik XXX wygrywa z zawodnikiem YYY na nawierzchni grzaskiej ale dlaczego wygrywa na nawierzchni twardej ? [skoro XXX ma start rowny 31 a YYY start rowny 66]

Czy to znaczy ze trenowanie startu nie ma sensu ? ale skoro tak to po co w pomocy widnieje :

"Ważność skili na poszczególnych nawierzchniach:
twarda:
3 do startu
2 do techniki
1 do prowadzenia"
start ma tylko i wylacznie i b duzy wplyw na starcie. wiec jak ktos juz na starcie wylei do przodu to ma juz tam jakas przewage, a jak am slaby start to musi nadrobic czym innym
To ja w takiem razie nie rozumiem po co jest napisane "waznosc skili"

"Ważność skili na poszczególnych nawierzchniach:
twarda:
3 do startu
2 do techniki
1 do prowadzenia"

bo ja rozumiem to tak ze start jest najwazniejszy na nawierzchni twardej... a skoro tak nie jest to znaczy ze jesli zrobie nawierznie twarda to zawodnicy dostana dodatkowo 3 do startu, 2 do techniki i jeden do prowadzenia ?
tak ale start liczy sie tylko an starcie, gdzie nie liczy sie prowadzenie
ok, rozumiem, nie mam dalszych pytan Oczko