Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd naliczania treningu za ligę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mój zawodnik przed niedzielnym spotkaniem miał przestawiony trening z siły na prowadzenie, w tej chwili sprawdzam i jest 1/17 a chyba powinno być 2/17?
Zawodnicy trenują od poniedziałku do piątku, a trening naliczany jest o 6 rano. Pytanie kiedy dokładnie zmieniłeś ustawienia treningu ??
Jeżeli miał 16/17
(16+mecz+trening poniedziałek)%17=1
czyli 18%17=1

A na pewno nie mógł mieć przed meczem 17/17, żeby mu naliczyło 2 dni (mecz+poniedziałek), bo wcześniej miałby skok.
Jedynie, że miał 0/17. Więc podaj ile miał, po na razie to można sobie postrzelać.
właśnie 0/17, a zmieniłem dlatego, że miał miał jeden dzień do skoku przed ligą w innym sklillu i szkoda mi było zostawiać +1 po skoku

graczereksz: oczywiście, że trenują pon-pt, dlatego zmiana była ustawiona podczas week

dla mnie jest ewidentny błąd, dlatego zgłosiłem
sory za post za postem, ale czy ktoś 'władny' jest w stanie mi odp?
Zależy kiedy zmieniłes trening. Zawodnik w chwili wystarowania meczu dstaje dzien treningowyw tym skillu ktory ma obecnie ustawiony, a nie ten w ktrym mu potrzeba skoku.
aha, czyli to by mogło wyjaśnić brak dnia w tym skillu. choć szkoda, że tak to jest ustawione w silniku.. dzięki za odp stef Uśmiech