Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: brak finansów i problemy z nimi zwiazane
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam kilka pytań w sprawie zadłuzenia
jestem zdłuzony na 250 tys dlaczego nie moge prowadzi treningów zawodników ?
dlaczego nie wpłyneły mi zadne pieniadze od sponsora (tygodniowka ) ?
jak zacząc odrabiac zadłużenie ?
i ostatnie pytanie czy brak fiansów powoduje słabą dyspozycje zespołu ??
treningi powinno dac sie prowadzic
pieniadze od sponsora wpływaja w soboty
odrabiac... hmmm sprzedaj jakiegos zawodnika i ustaw dobre ceny na mecze i najlepiej zarabiaj na meczach ligowych albo kupujac tanio a sprzedawac drozej ale to ciezkie..
brak finansow nie powoduje słabej dyspozycji zespolu
Hej. Trening odbywa się codziennie o godzinie 6.00 z tego co pamiętam. Chyba kasa na minusie nie ma na to wpływu.

Od sponsora wpływają pieniądze jak podpiszesz umowę, kasa wpływa co tydzień w sobotę.

Zadłużenie zmniejszasz poprzez wpływy od sponsorów, z meczy u siebie oraz sprzedaży zawodników.

Jeżeli nie przekroczysz -1mln to nie wpływa na dyspozycję zespołu.

Pozdro.
puszczam treningi ale nie widac na jakim poziomie zawodnicy maja siłe prowadzenie itp . od tygodnia brak skoków umiejętności ktoś pomoże jakaś rada
@ byś mogł widziec ile zawodnicy maja przetrenowanych dni musaił byś posiadać konto vip, a tak to zostaje tobie cierpliwie czekać na skok umiejetnosci
Nom Specjal dobrze pisze, zależnie od talentu, wieku i danego skilla zawodnika skok powinien być po około 15-22 dniach. Czyli jak widzisz na skok trzeba czekać około 3 kolejek ligowych. Pozdro.
ale trening i trening współny mam puszczac codziennie?
kiedys koles gdzies napisał (kto kumaty ten wie) zalóz drugi klub i problemy finansowe sie rozwiaża Duży uśmiech
Szczerze bide tez mam ale co tam zyje dalej i nie widze problemu Duży uśmiech
(2012-02-29, 17:08:35)BUBA napisał(a): [ -> ]ale trening i trening współny mam puszczac codziennie?

Trening wspólny służy do sprawdzania jakie motory dajemy zawodnikom (motor zależy od poziomu siły jaka ma zawodnik). Można go dawać w poniedziałki, środy i piątki. Ten trening nie dodaje nic Twoim zawodnikom, a pożera kasę Oczko jedynie możesz sprawdzić dopasowanie motoru do zawodnika.

A trening normalny jest wykonywany codziennie tak jak go ustawisz zawodnikom w zakładce: Zawodnicy ---> Trening. Po skoku skilla zostaniesz o tym powiadomiony w zakładce: Klub ---> Dziennik.

Pozdro.



Przem@s

Do jakiego poziomu mozna sie zadluzyc, zeby klub nie zbankrutowal ? Prawie 700 tys. jest na koncie, do tego w tym sezonie pewnie jeszcze z 500 tys. wplynie z samych biletow, premia (600 tys.) za 2 miejsce od sponsora po sezonie, ale jutro musial bym zainwestowac w szkolke 1,5 mln. (6 poziom) i spadniemy do poziomu ok. -800 tys. Czy nie bedzie to szkodliwe dla klubu i dalszej dzialalnosci?

Po zakonczeniu sezonu powinno byc w klubowej kasie jakies 500 tys. albo i wiecej, ale pytanie czy jest dopuszczalny tak duzy kredyt w trakcie rozgrywek Język
tak do miliona możesz się zadłużyć ale nie polecam tego
Witam !
Mam pytanie, co się stanie gdy zadłużenie będzie większe niż 1.000.000 zł?
I czy do tej granicy ma ono jakiś wpływy na klub?
Większość transakcji finansowych jest zablokowana. Między innymi transfery podpisywanie kontraktów zakup motorów.