Oficjalne forum gry Speedway-World
obozy treningowe - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Gra (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pytania (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=9)
+--- Wątek: obozy treningowe (/showthread.php?tid=1888)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: obozy treningowe - sroczkins - 2012-07-19

nie powiem, bym podzielał twój entuzjazm Język troche lipa, dla kogoś kto ma mało czasu, bo strasznie ich dużo, by każdy przeglądać.. no ale skoro tak być musi Uśmiech


RE: obozy treningowe - ADM_Henrik - 2012-07-19

Jak masz VIPa to masz przeglądarkę obozów i klikając w dany kraj wyświetla się Tobie wszystko jak na tacy Język
[Obrazek: 27839,przegl%C4%85darka%20oboz%C3%B3w.JPG]



RE: obozy treningowe - sroczkins - 2012-07-19

nawet nie zauważyłem tej opcji- super pomysł Uśmiech dzięki za odpowiedzi Uśmiech


RE: obozy treningowe - tosti - 2012-07-20

hmm u mnie jakos ta przegladarka dziala Język chyba przegladarka szwankuje ff


RE: obozy treningowe - specjal2009 - 2012-07-20

U nas tu specjal ma pelna moc !!!!




*jakos wybralem se oboz po pelnej nieobecnosci zalany do pelna Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Teraz se tak ogarnelem, co to za bzdura z dniami do konca kontraktu ??? Sezon to sezon. Mam k.liczycz dni w kalendarzu do konca kontraktu ?! bezsensu wczesniej bylo lepiej!!!! po mojemu


RE: obozy treningowe - kamykov - 2012-07-21

(2012-07-20, 22:16:18)specjal2009 napisał(a): U nas tu specjal ma pelna moc !!!!




*jakos wybralem se oboz po pelnej nieobecnosci zalany do pelna Duży uśmiechDuży uśmiechDuży uśmiech

Teraz se tak ogarnelem, co to za bzdura z dniami do konca kontraktu ??? Sezon to sezon. Mam k.liczycz dni w kalendarzu do konca kontraktu ?! bezsensu wczesniej bylo lepiej!!!! po mojemu

Kolego sympatyczny zmiana nastąpiła z dniami kontraktu ponieważ:
Kupując zawodnika ,zawodnik ów miał kontrakt na dwa sezony nie ważne czy była to 1 kolejka czy ostatnia( czyli na jeden sezon kontrakt) więc było niesprawiedliwie tym bardziej jeśli jakiś nowy gracz się zalogował dostał drużynę na koniec sezonu.

P.S. Nie obraź się ale Specjala leję w mordę


RE: obozy treningowe - speed_55 - 2012-12-03

Czym szczególnym wyróżnia się obóz treningowy w Bośni i Hercegowinie - Prijedor? Widzę że dużo managerów wysłało swoich zawodników własnie tam.


RE: obozy treningowe - mika1688 - 2012-12-03

(2012-12-03, 19:45:40)speed_55 napisał(a): Czym szczególnym wyróżnia się obóz treningowy w Bośni i Hercegowinie - Prijedor? Widzę że dużo managerów wysłało swoich zawodników własnie tam.

Chyba najlepszy obóz ze wszystkich Oczko


RE: obozy treningowe - Zielony815 - 2012-12-03

Nie ma co się oszukiwać Uśmiech Najlepszy, bo nie miał tylko jednej kropki w Hotelu, a większości i tak jest to nie potrzebne, bo zawodnicy mają po 100 % sprawności Oczko Więc nie traci się na treningu innych skillów jak w poprzednich sezonach Uśmiech


RE: obozy treningowe - speed_55 - 2012-12-03

Może doczekamy się obozów treningowych gdzie będzie można ustawić zawodnikom indywidualnie trenowane parametry i kasa będzie bardziej precyzyjnie wydana.


RE: obozy treningowe - pj007 - 2012-12-06

O której nasze orły wracają z obozu Język?


RE: obozy treningowe - sothis - 2012-12-06

z piątku na sobotę Duży uśmiech
ale w piątek będzie skok umiejętności


RE: obozy treningowe - Hyziu - 2012-12-06

Sothis naliczenie obozów ma być dziś wieczorem Język


RE: obozy treningowe - Zielony815 - 2012-12-06

No ale jutro będą trzeźwieć, tak? Duży uśmiech No więc jutro nie jadą tylko w niedzielę na lidze dopiero Duży uśmiech Ew. w sobotę na zawodach Oczko


RE: obozy treningowe - sothis - 2012-12-06

Hyziu ok ale jutro muszą się pakować i wrócić a wiesz jak to ostatnie dni obozów Duży uśmiech