Oficjalne forum gry Speedway-World
Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: Sezon 15 - Dyskusja ogólna (/showthread.php?tid=5665)

Strony: 1 2


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Parnas1101 - 2015-05-06

Co tam 5 ligowcy słychać? Jak wam idzie w lidze?
U mnie na razie jest 5 miejsce z 6 punktami na kącie. Miał bym więcej ale zapomniałem ustawić składu. Pierwszy raz zdarzyło mi się nie ustawić składu na mecz. Wczoraj zakończyła mi się ostatnia budowa miejsc stojących i mam już 10000. Teraz czas na siedzące które będę rozbudowywał do 10000. Wczoraj również kupiłem nowego zawodnika który ma wzmocni moją drużynę.


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Wiktorus2301 - 2015-05-06

U mnie jest o wiele lepiej zajmuje 2 miejsce z 12 punktami i jedna porażką z drużyna z 3 miejsca mająca tyle samo punktów. Plan jest aby zakupic w tym sezonie jeszcze 2 juniorów, którzy wzmocnią drużynę. Plan jest taki aby sezon zakończyc na 1 lub 2 miejscu w lidze oraz zająć pare wysokich miejsc w turniejach w których biore udział.

Niedawno wybudowałem miejsca stojące i teraz posiadam ich 7200 teraz mam zamiar wybudowac tyle samo miejsc siedzący oraz dobudowac miejsca VIP do 2500 miejsc.


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-05-06

To ja tak :
Liga 7 m-ce 6 pkt (3 wygrane i 4 porażki ale wszystkie z najlepszymi drużynami w 5.31) teraz wygram 4 mecze a potem się okaże
Turnieje :
NMSWC  zakończyłem na 1 rundzie (poziom wysoki)

NMMSWC dzisiaj startowałem w 1 kolejce i wygrana więc utrzymam poziom i powalczę o medale

PJ jutro jeden z najważniejszych meczy w historii klubu jeżeli wygram to wywalczę awans z 2 m-ca do fazy pucharowej na te chwile mam bilans 2 wygrane 3 porażki i 5 pkt

Dm5 tutaj mam bardzo łatwą grupę 2 mecze i 2 wygrane do 31 i 19 dzisiaj jade rewanż z tym co dostał większego łupnia

Liga Miast tu szkoda gadać jako klan Little Tigers same porażki

Rozgrywki indywidualne :
U-16 Euastachy Trippner zdołał awansować do 1/2 w której w 1 kolejce zajął 9 m-ce ale teraz po skoku sprawności powinien śmigać lepiej dodam że teraz ma xp 3,3
U-17 Marek Borysiewicz awansował do 1/4 ale po 2 kolejkach 0 pkt i trzeba sobie powiedzieć że poziom za wysoki dla niego
U-19 Gerwin Fidorowicz zajął w 1/4 m-ce 8-10 i nie awansował do 1/2 (awans miało 1-6) Hilary Szejerka 13-14 m-ce i też bez awansu
IM NMSWC do tego turnieju powołałem Justyna Bębenka i Wergiliusza Siłucha i liczę na awans do finału chociaż jednego
IMSW jak wiemy rusza w tym tygodniu powołani Bębenek (liczę na 2-3 rundę choć kiedyś był w 1/4) Siłuch (mam nadzieję że do 2 awansuje ) i tu was zaskoczę Trippner ( po to aby xp nabił a przy okazji rekord w ilości startów w IMSW ustanowił)

Plany kupić jednego seniora w m-ce Bębenka bo temu się koniec kariery może przyśnić
Szkółka na 2 poziomie zbieram kasę na obóz a w tym sezonie zabulę ponad 1 mln
Stadion 10700 i 3 budowy po 299 siedzące się robią


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - tomasz - 2015-05-06

moim celem jest rozbudowa stadionu do 18250 coś koło tego, bandy się dmuchają Uśmiech a szkółka rośnie na poziom 5 i myślę że uda się na 6 - pewnie trzeba będzie ok 1 mln zł wydać na jego rozbudowę, a resztę wysłać na obóz treningowy - to ok 800-900 tys zł w zależności od obozu
tak ok 2 mln zł więc muszę uzbierać i znowu będę pod kreską ale to norma Uśmiech


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-05-08

To widzę że tak nie tylko ja mam
Ja na 10 miesięcy gry z 2-3 tyg byłem na plusie


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - tomasz - 2015-05-08

(2015-05-08, 12:56:21)XXX46 napisał(a): To widzę że tak nie tylko ja mam
Ja na 10 miesięcy gry z 2-3 tyg byłem na plusie

ale przynajmniej można być Język


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - Wiktorus2301 - 2015-05-08

ja tam na plusie jestem zazwyczaj tylko po otrzymaniu nagrody odsponsora i tyle potem kreska mniejsza wieksza ale zawsze ponizej


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-05-09

Ja od przyszłego sezonu regularnie będę na plusie
Teraz mam obroty na takim poziomie jak przez cały zeszły sezon


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - tomasz - 2015-05-14

Jak narazie mój stadion się rozbudowuje, bandy dmuchane będą gotowe w połowie miesiąca, szkółka pod koniec miesiąca wskoczy na poziom 5, a stadion do końca rozgrywek ligowych czyli 12.07 będzie miał 15 750. Gdy zacznie się następny sezon będzie na poziomie 16 500. Plan docelowy to min 19 900 w dobrych wiatrach 24 000


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-05-14

Zanim ja do 15000 dobije to ty już 24000 będziesz mieć ale ja teraz 299 siedzące robię bo chce mieć po 7000 stojących i siedzących


RE: Sezon 15 - Dyskusja ogólna - FireMan - 2015-06-20

Coś ucichło w tym wątku więc pora ponownie tutaj zawitać
Jak tam u was po 14 kolejkach rywalizacji i jak plany realizujecie i czy je realizujecie

U mnie w lidze 5 m-ce ale jutro mecz o 4 m-ce na którym mnie niestety nie będzie a szkoda choć liczę na wygraną za 3 pkt skoro w 13 kolejce pokonałem lidera który siedział na tronie aż przez 12 kolejek

W turniejach to tak :
DM5 - mecz o 3 m-ce z Tomaszem więc będzie ciekawie . Chciałbym o 1 m-ce ale Zinekj mi to z głowy wybił znowu (wcześniej w lidze)
LM - z tego turnieju się wycofaliśmy
NMMSWC- 1-4 będzie co dokładnie to nie wiem ale nawet na podium nie liczę bo straciłem 5 juniora (sprzedałem)
PJ- 1/8 finału i lanie od Squalla

Z indy . to tak :
R2 w finale U-16 dla Trippnera
4,5 m-ce aktualnie w IM 5.31 po 4 z 8 turnieji u Kucia i Bębenka
brak przedstawiciela w IM NMSWC
I 2 runda w UIC

Z planów (realizacja)
- stadion będzie prawie 14,000
- szkółka robi się na 3 poziom
- środek tabeli tak jak przewidywałem

Plany na 16 sezon to :
- awans do 4 ligi
- dobra postawa w IM 5.31 , IM GSE Juniorów (autorski i towarzyski turniej) , DM GSE Juniorów (to samo co w ind)
- szkółkę podnieść na min 4 poziom
- stadion 25,000
- XP minimum 7 u każdego zawodnika w sezonie
- podpisanie (choć to bardziej przedłużenie obecnych) długoterminowych kontraktów a tanie to nie jest (w tej chwili na kilka-kilkanaście kontraktów głównie na 4 lata to wydam aż 5,5 mln zł co jest 90 % planowanego stanu konta pod koniec sezonu)

Trochę to długie no ale cóż , klub rośnie w siłę to plany są coraz większe