Oficjalne forum gry Speedway-World
GP 4/5 Ligi Sezon II - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: GP 4/5 Ligi Sezon II (/showthread.php?tid=5963)

Strony: 1 2


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - BlackHunter - 2016-09-26

(2016-09-25, 21:21:04)kropek81 napisał(a): 9 turniej ma Speedway Demons a 10 Sidney ty wymoczku !!! Niech ci mama pieluche zmieni i cieple mleko pod nos podstawi !!!!

Wiktorus2301 za podobne teksty dostał bana, ale moderator moze obrażać, i to w dodatku osobę, która nie ma nawet szansy odpowiedzieć? Brawo.


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - betard - 2016-09-26

Nie mam obowiazku siedziec na forum 24h na dobe w tym watku i monitorowac co wy tutaj wyprawiacie Uśmiech Obaj panowie sie dali poniesc emocjom wiec dla obu sa konsekwencje Oczko

@Sidney68 a propo banika to przejąłem twoją rolę Język


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - BlackHunter - 2016-09-27

Wow, betard... zaskoczyłeś mnie. Uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-27

Dzięki betard ale...oddawaj organizatora bo trzeba to GP dojechać do końca Uśmiech Niezła zagrywka medialna pod BH Uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-27

Teraz dopiero będzie płacz po zakończeniu GP Uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - betard - 2016-09-27

Spokojnie wroci niedlugo Duży uśmiech ja tu pilnuje teraz wiec jak ktos cos jeszcze ma jakis problem i prywatne rozgrywki to niech pisze smialo Oczko banika chetnie dam Duży uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-27

Od Ciebie nawet 2 dziennie to zaszczyt Uśmiech Zawsze się rozliczymy w SpS Uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-27

Swoją drogą dzisiejszy mecz też powinien być anulowany bo nie został zaproszony mój zawodnik z listy startowej tylko rezerwowy ! Ale niech już tak zostanie dla świętego spokoju ! 3 pierwsze miejsca dla mnie już nie uciekną choć nie jestem zadowolony z końcówki tej edycji GP Smutny Miało być ponoć uczciwie już do końca ale nie zaproszenie lidera cyklu żeby zabrać mu 15 pkt. nie jest w porządku ! I tak zgarnie on jeszcze 30 pkt. więc nawet nie rozumiem takiego bezmyślnego wałka Smutny


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - betard - 2016-09-27

No wlasnie czemu Falgier nie był zaproszony ? Czyzbys BlackHunter nie stosował się do regulaminu i zalozen ktore ustalil organizator ? A ostatnio tyle o tym było trąbione juz nie powiem przez kogo bo wszyscy wiemy Duży uśmiech

Ps 1: no nie moglem sie z tym powstrzymac Duży uśmiech
Ps 2: Sidney ja na SpS grzeczny jestem Język


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - BlackHunter - 2016-09-28

@Sidney68, nie rób sobie jaj większych niż dotychczas... Falgier miał zajęty termin, więc jeśli już ktoś w tym wypadku nie zastosował się do regulaminu to ty, gdyż nie pilnowałeś terminów.


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - betard - 2016-09-28

Z tego co patrzałem wczoraj to Falgier 27.09 miał wolny. Nawet teraz ma wolny wiec ... Duży uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-28

Wiedziałem BH że tak odbijesz piłeczkę Smutny Koniec GP i nasze drogi się rozchodzą !


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - BlackHunter - 2016-09-29

Spojrzałem później i rzeczywiście ma wolny termin, więc istnieją trzy wytłumaczenia:
1. poprosiłeś Henrika o usunięcie z zawodów Falgiera;
2. błąd gry;
3. mój błąd (przez przypadek nie zaznaczyłem Falgiera, nie zauważyłem tego i poszło zaproszenie do trójki; pomyślałem wówczas, że miał zajęty termin i zaprosiłem rezerwowego). Ja przynajmniej potrafię przyznać się do ewentualnego błędu. Uśmiech


RE: GP 4/5 Ligi Sezon II - Sidney68 - 2016-09-29

Potrzeba było tyle walczyć o nic ? Ja zawsze gram uczciwie bez napinki i w nosie mam wyniki w takich pobocznych turniejach ! Tylko liga się liczy Uśmiech Po prostu uznajmy że przez przeoczenie doszło do nieporozumienie i tyle ! Powodzenia ! No i wcale nie mam żalu o Twój nie wyparzony jęzor Uśmiech