Oficjalne forum gry Speedway-World
skill zawodnika - Wersja do druku

+- Oficjalne forum gry Speedway-World (https://speedway-world.pl/forum)
+-- Dział: Pozostałe (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Archiwum (https://speedway-world.pl/forum/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Wątek: skill zawodnika (/showthread.php?tid=4162)



skill zawodnika - kamykov - 2013-03-30

Przydała by się każdemu zawodnikowi preferencja danego skilla, która by umożliwiała zawodnikowi trenowania jednej losowo wytypowanej umiejętności do 105 lub 110 . Oczywiście byłaby po osiągnięciu 100 dłużej trenowana np: o 50%

Zapewne nie jeden zawodnik będzie miał wszystkie skille po 100 a wtedy jako gospodarz będzie zawsze lepszy od zawodnika gości o tych samych skillach , a wprowadzono zmiana będzie mogła wprowadzić nieprzewidywalność oraz o większą frajdę z jazdy zawodników.

Co o tym sądzicie?


RE: skill zawodnika - trojan - 2013-03-31

Zrobienie mega koksów w jeszcze większe koksy chyba nie tędy droga skoro szkółka poszła w odwrotnym kierunku . Pomysł tylko dla mocno ograniczonej liczby graczy jak dla mnie duże NIE


RE: skill zawodnika - MarekAureliusz - 2013-03-31

Ja bym trochę zmienił ten pomysł, mianowicie każdy zawodnik miałby jeden wybrany skill, który "łatwiej" ny mu się trenowało, powiedzmy że do skoku tej jednej wybranej umiejętności potrzebowałby 10% mniej dni treningowych.
Myślę że to by było lepsze rozwiązanie Uśmiech


RE: skill zawodnika - kamykov - 2013-03-31

(2013-03-31, 06:04:31)trojan napisał(a): Zrobienie mega koksów w jeszcze większe koksy chyba nie tędy droga skoro szkółka poszła w odwrotnym kierunku . Pomysł tylko dla mocno ograniczonej liczby graczy jak dla mnie duże NIE

No wyszło podobno ok 40 koksów (niestety ja ich nie mam) i oni z pewnością osiągną same 100 a wtedy to na 100% wiadomo kto wygra w meczu i bukmacher miały przerąbane

(2013-03-31, 10:07:32)MarekAureliusz napisał(a): Ja bym trochę zmienił ten pomysł, mianowicie każdy zawodnik miałby jeden wybrany skill, który "łatwiej" ny mu się trenowało, powiedzmy że do skoku tej jednej wybranej umiejętności potrzebowałby 10% mniej dni treningowych.
Myślę że to by było lepsze rozwiązanie Uśmiech

Łatwiej czyli szybciej, chyba nie o to chodzi. Zbyt szybkie trenowanie później daje takie patologie że każdy ma 100.

Niestety mleko się wylało i nie unikniemy tego że duża grupa będzie miała same setki a moja propozycja trochę urozmaici i da trochę nieprzewidywalności


RE: skill zawodnika - sothis - 2013-03-31

może zrobić tak zawodnik mam 100 jakiegoś skilla szansa że zaliczy kolejny skok tego skilla wynosi no nie wiem 15% jeżeli skoku by nie było przetrenowane dni znikają a w treningu pojawia się opis: "Podczas treningu zawodnik nabawił się urazu który nie pozwala na trenowanie (np.startu).Zawodnik traci x przetrenowanych dni" wiecie coś w tym stylu

oczywiście zawodnik może mieć max 109 danego skilla Duży uśmiech


RE: skill zawodnika - Jack21 - 2013-03-31

z całym szacunkiem do wszystkich którzy się tu wypowiadali ale mi osobiście żaden sposób się nie podoba Duży uśmiech po co tworzyć dodatkową przepaść pomiędzy zawodnikami Eligi i niższych lig dając im jeszcze kolejne 10 pkt w skillu, albo po co przyspieszać trenowanie wtedy faktycznie łatwiej będzie osiągnąć 100, niestety faktycznie jest jak jest, są koksy i niech mają 100 i koniec!! bo w przeciwnym wypadku za miesiąc od wprowadzenia można takim sposobem poszerzać to i co będą skille do 150? 200? po co to? już bezsensem kompletnym są czasy jakie osiągają takie koksy niech mi ktoś pokaże tory w realu w Polsce na których rekord toru jest poniżej 49sekund? bo może ja jestem słabo doinformowany albo ślepy, poza tym jeśli skończą się koksy (co stanie się za jakieś 4 lata na oko Język) to ten próg 110 i tak będzie bez sensu przy juniorkach wychodzących ze szkółki ze śr60 max, może pomysł wyróżnienia pewnego skilu jest ok ale jak na razie NIE TĘDY DROGA!


RE: skill zawodnika - trojan - 2013-04-01

Jack21 całkowicie się z Tobą zgadzam .


RE: skill zawodnika - carasta - 2013-04-01

Ja również popieram Jack21.


RE: skill zawodnika - specjal2009 - 2013-04-02

Skille moznaby połaczyć z samopoczuciem.


RE: skill zawodnika - Squall1 - 2013-12-06

zamykam.