(2013-04-20, 16:54:12)kony80 napisał(a): Nie mam pojecia jak to zrobiliscie ze jeszcze kase macie przesledzilem troszke tego managera i wszystko jest tu zdecydowanie za drogie , rozumiem ze kazdy z was jakies przekrety robi jak w kazdej tego typu grze ... najbardziej to mnie tu rozbraja szkolka juniorow , a raczej jej brak , koszta rozbudowy czy utrzymania jej mija sie z celem ... kolejna bzdura jest ze system na start przydziela zawodnikow 25-26 latkow z zerowym XP ( smiech) i sprawnoscia 40-50 % gdzie wiadomo ze to olbrzymia strata na dzien dobry , pozostaje wywyalic kompletnie wszystkich bo nie nadaja sie do niczego i co wchodzimy na liste transferowa a tam dziwne sprawy zawodnicy po 1mln, - 3 mln. gdzie warci sa jakies 250 tysi , nie mnie oceniac czy to przekrety ...... za wiele utrudnien ja na start dla nowych Uśmiech.

Chłopie, pierwsze co, nie oskarżaj innych bez żadnych podstaw i jakiegokolwiek sprawdzenia informacji.
Po drugie, jak zawodnicy są Twoim zdaniem za drodzy, to ich nie kupuj, nie wiem czy zauważyłeś, ale większość tych zawodników się nie sprzedaje, a generalnie cały czas na liście są też jakieś okazje.
Do zgłaszania zawyżonych transferów jest odpowiednie miejsce na forum i każde zgłoszenie jest sprawdzane.