#5
Piwo dla każdego przedmówcy. Zgadzam się w 100%
Mi się nawet szuka nie chce, który obóz ma same 5 i czekam aż na forum ktoś rzuci to magiczne miasto, które daje takiego kopa zawodnikom.
Zgadzam się z przepaścią pomiędzy starymi a nowymi graczami, którą obóz potęguje

Nie wspomniał nikt o roli obozu do osiągnięcia za wcześnie samych 100. W sm obóz jest marginalny, tu jest strategiczny. Kto nie da fulla na obóz momentalnie odstaje. A to jest złe.
Nowa szkólka rozwiąże problem zbyt wczesnych skili 100, ale obóz pogłebi róznice pomiedzy juniorami a seniorami. Zobaczcie ile oboz daje. Taki 22 latek po 7 obozach jest nie do ugryzienia dla 16 latka. Oboz musi dawac mniej i byc bardziej zroznicowany.
Niech daje więcej, ale cos nie popularnego. Niech bedzie wybor np. wiecej kondycji - mniej techniki itd.
Byl taki pomysl takiej fajnej dziewczyny w sm - jak przebojowosc. 16 latek ma skila 100 i wraz z wiekiem malaje.
Ustawic ja na maxa losowosci i sprawic ze zdolny junior na 10 biegow 1 wygra z gwiazda.
Dla mnie marzenie - SW dostal by kopa
Losowosc w meczach - to jest to co SW brakuje, i dopoki tego sie nie zmieni SW nie bedzie tam gdzie już dawno powinien byc.