#22
(2013-06-27, 20:24:13)Marex87 napisał(a): nie mówię że ten pomysł jest idealny ale po to mamy dyskutować żeby może coś ulepszyć albo znaleźć jakieś rozwiązanie także wyluzujcie trochę. mówicie o skrajnych przypadkach gdzie piątoligowiec jest porównany do e-ligowca(to jest nierealne ani teraz ani po zmianie żeby mogli konkurować). a spójrzcie na podobne ligi. załóżmy że zawodnik kosztuje obecnie 8 mln a jakiś słabszy o połowę mniej czyli 4 mln. po zmianie jeden byłby wart 2 mln a drugi 1 mln. czy nie uważasz że 1 mln różnicy którą klub pierwszy więcej zarobił jest łatwiej nadrobić klubowi drugiemu chociażby z biletów niż w obecnej sytuacji 4mln różnicy?

No wszystko ok dla tego przykładu z 4 i 2mln a czy Ty myślisz że którykolwiek e-ligowiec posiada i chce sprzedać zawodnika za 5mln? wątpie, dziś wystawiają za głupie 20mln gdzie warci są może ze 2. Wgl nie wiem co to za tendencja wystawiania zawodników za kosmiczne ceny, albo z nudów jedni wystawiają żeby się pochwalić a drudzy chyba z nudów nie mając na co tracić kasy wydają później tak horrendalnie wysokie kwoty
Pomysł z bankiem ma sens tylko wtedy jeśli na prawdę bardzo dobrze dobierzemy kwoty do skili choć i tak wątpię żeby to było panaceum. Jak dla mnie największym błędem było wprowadzenie 60 dni "kwarantanny" bo to zmniejszyło przepływ na LT, dziś są tylko 2 rodzaje grajków: albo masakrycznie drodzy gdzie musiałbym zbierać ze 4 sezony w 5 lidze (np.) a drugi to leszcze wychodzący ze szkółki, gdy nie było kwarantanny było lepiej bo jeśli ktoś nie spełniał wymagań zawiódł mnie jego poziom to od razu won na LT i problem z głowy
Także jak dla mnie priorytetem jest zmniejszenie kwarantanny, nowe pensje, porównywarka cen i zwiększona liczba źródeł przychodu
[Obrazek: 5419.jpg]