#9
Stary Ty ewidentnie czytać k... nie umiesz
porównujesz 300 tys z ligówki do 50tys za wystawienie ale jakim ku.. prawem? idąc tym tropem musisz rozważać że co tydzień wystawiasz zawodnika za 5mln - takie rzeczy MUSISZ rozważać na przełomie SEZONU! nie tygodnia.

druga sprawa co tydzień za 50 tysięcy proszę Cię bardzo - 1% z 50tys to - 500zł (zaje... duża kwota, miazga) czyli 18*500 daje nam zawrotną kwotę 9tys w całym sezonie no i oczywiście musiałbyś mieć 18 zawodników na sprzedaż więc o czym my tu ku... mówimy
Jak jeszcze raz mi powiesz o proporcji i o tym że mam porównywać aukcje w tygodniu to przez tydzień nie zajrzę na forum bo normalnie to co już piszesz to są niezłe farmazony

ja już nie mam siły na Ciebie, myślałem że jesteś rozsądnym i mądrym człowiekiem a Ty bijesz się o grosze, o coś co w całym sezonie nie boli

spójrz na Tevesa (i wielu innych zacnych) oni zawsze wystawiają za normalne kwoty często za zero jak masz wartościowego zawodnika to nie musisz go wystawiać za 5mln bo i tak się sprzeda za 10mln wystawiając za 0zł

Ja tą wypowiedzią kończę bo ręce to już mi opadły do jądra ziemi a jak komuś przeszkadzają moje k... proszę o kolejnego warna, odpocznę od forum może wyjdzie mi to na dobre
[Obrazek: 5419.jpg]