#51
(2017-06-28, 21:29:06)kosmo1979 napisał(a): To zmiana dla bogatych nie sluzy wyrownaniu szans

  Tak może jest to zmiana dla bogatych, ale teraz zastanów skąd się wzieli bogaci?

  Ja np. nie gram od początku i jak zaczynałem wiedziałem że z moim składem ani z transferami się nie przebije więc postanowiłem inwestować w szkółkę juniorów, prawdopodobnie jako jeden z pierwszych dobiłem do szkółki lvl 15 nie odnosząc żadnych sukcesów nie licząc forumowych turnieji. Dzięki mojej szkółce jestem jednym z najbogatszych pewnie graczy w SW ale nadal nie bawie się w transfery bo mam założony długoterminowy plan na sukces, choć ostatnie zmiany bardzo mnie dotkneły i nie wiem co z tego wyjdzie. Jestem już starszym graczem i widziałem że 3-4 transferami dziadów można zdobyć mistrzostwo w SW.
  Jakoś czasem aż mi się źle robi jak gracze piszą tekst w stylu że nowi gracze żądają wyrównania szans - a co Wy jesteście że po roku chcecie być na tym samym poziomie co gracze z 5 letnim stażem? Tu trzeba cierpliwie grać, obierać jakąś ścieżkę kariery i poświęcić swój czas. Nikt za darmo Wam nic nie da. 

  Jeszcze raz napisze ja też kiedyś zaczynałem i byłem cieniasem, prawdopodobnie mógłbym nawet zdobyć mistrzostwo samymi tylko transferami( dzięki kasie), ale ja stwierdziłem że było by to za łatwe, a gram dalej bo dąże do swojego celu i mimo ostatnio ciągłych zmian, które dają mi po d.pie, potrafie na nie patrzeć nie tylko z mojej pozycji, ale z ogółu.