#1
Witam. Jestem doświadczonym graczem, lecz wracam po przerwie. Zauważyłem jedna trudność niestety, mianowicie chodzi o biegi nominowane.
Miałem sytuację, po 13 biegu, że dorobek punktowy moich zawodników wyglądał nastepujaco:

1. 10 pkt
2. 7pkt
3. 7pkt 

Gdy chciałem zmienić jako zmiana nominowana do 14 biegu zawodnika z nr 2, to nie było to możliwe, ponieważ automatycznie został przydzielony do biegu 15. Nie było żadnej możliwości zamienić zawodnika z nr 2 z zawodnikiem z nr 3. Mogłem tylko puścić w 14 juniora i zawodnika z nr 8. Uważam, że należy to zmienić. My jako menadzerowie, powinniśmy mieć możliwośc wybrania nawet pół startowych w biegach nominowanych. Rozumiem, że w 15 biegu powinni jechać najlepsi, niech zasada ta oczywiście zostanie, lecz możliwość operowania zawodnikami między biegami przy takiej samej liczbie punktów powinna być bezproblemowa. Premiuje to osoby, które są online na meczu i mają wpływ na to co się wydarzy.
Dodam tylko, że pamiętam jak wyglądało to w latach ubiegłych i menadżer miał pełna dowolność jeśli chodzi o biegi nominowane, a teraz nie może zrobić praktycznie nic, bo tak wylosowal komputer. 

Liczę na aprobatę mojego pomysłu, a ponieważ sezon się kończy to sądzę, że warto o tym pomyśleć w przerwie i wprowadzić to od nowego sezonu.
Pozdrawiam, 
Selby