(2012-11-17, 21:25:42)brylant napisał(a): 53. Salomon Grün Faworytka Częstochowa Dzikie wieprze 2012-11-15 208 005 zł
54. Urban Wierszyłło Faworytka Częstochowa Dzikie wieprze 2012-11-15 312 005 zł
55. Onufry Kręcisz Faworytka Częstochowa Dzikie wieprze 2012-11-15 104 005 zł
hegemon76 i homeson

// transfery cofnięte. homeson logował się zaledwie 4 raz w ciagu prawie półtora miesiąca, w tym ani razu od zakupu w/w zawodników. Ogólnie homeson poza zakupem 3 zawodników od hegemona76 ZEROWE zaanagazowanie w grę . Przy następnej takiej akcji ban dla obu gracz.

stary co to ma być? dlaczego moje transfery sa cofnięte? proszę podaj mi konkretne dowody na to że to było jakieś oszustwo!!! na jakiej podstawie stwierdziłeś że jest coś nie tak?
gram od początku uczciwie, mam już tyle lat że nawet nie chciałoby mi się robić jakiś wałków bo to tylko gra i przynosi mi tylko i wyłącznie radość (przynosiła), jakoś do mnie to nie przemawia twoje uzasadnienie że ten kolega się logowął 4 razy ostatnio, a od kiedy ma konto ten kolega homson??
Proszę o dokładne dowody w tej sprawie, a nie tylko przypuszczenia, jezeli nie wrócisz tych transferów i nie dostane z powrotem kasy to kończę natychmiast grę i będziesz mógł poinformować właściciela że stracił klienta, który regularnie co miesiąc płącił pieniądze za konto

// Gdyby dowody byłyby 100-procentowe to oba konta z miejsca zostałyby zbanowane. Na pierwszej stronie tematu jest wyjaśnione postępowanie w przypadku podejrzanych transferów.