(2013-05-12, 12:11:36)MarekAureliusz napisał(a):
(2013-05-12, 11:16:48)gepek napisał(a): ja tu nic dziwnego nie widze, tylko miłe zaskoczenie. Skoro gosciu chce kupic moich zawodnikow to ja sie ciesze. Tylko znajac jak działa LT i jak wszedzie i wszyscy weszą spisek i multi to jeszcze mi bana walna, a goscia nawet nie znam. dziwne to wszystko.

Na prawdę uważasz że te transfery nie są zawyżone? nie mówię że od razu musi być jakieś powiązanie, kombinowanie itp., to już będzie rozstrzygać osoba za to odpowiedzialna, ale te kwoty są absurdalne

jak widzialem gosc sprzedal u siebie zawodników więc ma kasę. a ze chce tyle wydac to co mam mu zabronic?.
jak ktos moze zarobic troche grosza to od razu kłody pod nogi mu sie stawia. chore. a ceny na LT osttanio mocno szaleja wiec naprawde nie widze ze sa "przesadnie" zawyzone.

dodam ze ostatnio sprzedalem dobrego zawodnika po niskiej cenie, wiec takie sa prawa rynku raz tracisz a raz masz szanse zarobic.

// Nie ma powiązania IP pomiędzy GepekTeam i Leicester Lions. Oba transfery zostają cofnięte i miesięczna blokada transferowa dla Leicester Lions.