Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: LIGA JUNIORÓW - 9 sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Zasady rozgrywek Ligii Juniorów

1.Zawody rozgrywane są w poniedziałki w postaci czwórmeczów

2.Organizator danej rundy(kolejki) jest zobowiązany zorganizować turniej i wysłać zaproszenia zespołom najdalej do czwartku* poprzedzającego kolejkę.
A) Jeśli tego nie zrobi, to turniej zorganizuje kolejna drużyna która występuje w danym pojedynku.
Każdy kolejny manager występujący w danym meczu zostanie zapytany o organizacje.
B) Jeśli żadna z drużyn nie zorganizuje turnieju będzie po 0 pkt dla każdej z drużyn
*Drużyny które w piątęk będą organizatorami LM, a mają do zorganizowania w poniedziałek kolejke LJ proszę aby do zgłosiły i wydłużymy im czas do soboty lub mecz zorganizuje kolejna drużyna z pojedynku
*Drużyny które w piatęk będą organizatorami LM, a mają do zorganizowania w poniedziałek kolejke LJ proszę aby do zgłosiły i wydłużymy im czas do soboty lub mecz zorganizuje kolejna drużyna z pojedynku


3.Drużyny są podzielone na ligi, w każdej po 16 drużyn. Kolejki są podzielone tak aby każdy choć raz miał turniej u siebie. Jeżeli drużyny się powtarzają wówczas organizatorem zostaje drużyna która ma najlepszy stadion.

4.Po rundzie zasadniczej, 8 najlepszych drużyn awansuje do półfinałów a z nich 4 najlepsze do finału.
Półfinały i finały będą odbywać się na torach drużyn wyżej rozstawionych w rankingu LJ.
Baraże natomiast na torach drużyn z najwyższego miejsca.
Handycupu i tak nie ma, ale chodzi o to żeby była jakaś kolejność organizacji.

5.Zespoły z miejsc 9-10 Eligi, mają spokojny start w przyszłym sezonie w Elidze.
-zespoły z miejsc 1 i 2 1ligi awansują do Eligi
-zespoły z miejsc 15 i 16 Eligi spadają do 1ligi
-zespoły z miejsc 11-14 Eligi i 3-6 1ligi, będą jechały baraże o Elige (tory będą wybierane później)

6.Rozpiska Finału, Półfinałów i baraży
- Półfinał 1 - miejsca 1,4,5,8 z rundy zasadniczej
- Półfinał 2 - miejsca 2,3,6,7 z rundy zasadniczej
- Finał - awansują po 2 najlepsze drużyny z półfinałów
* w przypadku remisu awansuje drużyna, która była wyżej w tabeli
- Baraż 1 - miejsca 11,14 z Eligi i 4,5 z 1 ligi
- Baraż 2 - miejsca 12,13 z Eligi i 3,6 z 1 ligi
* Do Eligi wchodzą po 2 najlepsze drużyny, w przypadku remisu awansują drużyny wyżej w tabeli
Baraż o 1 LJ:
- Baraż 1 - miejsca 11,14 z 1 ligi i 4,5 z 2 ligi
- Baraż 2 - miejsca 12,13 z 1 ligi i 3,6 z 2 ligi


[Obrazek: 85536343807146786536.png]

[Obrazek: 67238246153662582441.png]

[Obrazek: 69355913320714862223.png]

[Obrazek: 17174576254025220570.png]


Przy organizacji turnieju, prosiłbym aby wpisywać która liga czyli Eliga Juniorów czy 1 liga juniorów.
wtopiłem 10.12 startuje juz w 4 meczu wiec moze jakas rezerwa ? sorki

napisałem do speed_55 zeby zorganizował
Nie wiem co teraz z 4 rundą którą miałem organizować 31.12 bo ja nie mogę zorganizować jej bo po przeniesieniu meczy sytuacja się skomplikowała.
Pisałem do Kukuczki by zorganizował za mnie ale go nie ma nadal w grze. Speeda też nie ma w grze i nie wiem czy ta runda zostanie przeniesiona o tydzień też czy jedziemy 31.12.
No chyba że speed_55 lub Guti mogą zorganizować zawody 31 grudnia.
sądzę że kolejki powinny być przesunięte tak jak liga o tydzień
Warsilia Gdańsk też jeszcze nie zorganizowała, tomecki logował się ostatnio 24.12 a ja nie mogę zorganizować bo mam już na piątek.
Wlaśnie wyslalem zaproszenia na LJ na poniedzialek. Doszly do Polonii Osielsko i Ostrowskich Diabłów, a nie dochodzi do Zdunka. Pewnie przyjął zaproszenie do jakiegoś innego czwórmeczu.
4 runda zostaje przesunięta o tydzień, czyli na 7.01.2013
Jeżeli już pada taka decyzja, to 4 runda winna być przesunięta nie o tydzień, a o przynajmniej dwa tygodnie ! Bo albo jedziemy wg terminarza, albo generalnie sami odpierdzielimy jakaś szopką, a i tak jest już bajzel.
Wiele spotkań idzie planowo wg pierwotnego terminarza (np. tam gdzie startuje moja ekipa). Jako, że otrzymałem i potwierdziłem udział wcześniej na zaproszenia (na inne terminy), sam też już zorganizowałem swoją rundę (5), która miała się planowo odbyć 7 stycznia... i nie mam fizycznie możliwości wysłać ekipy na ten termin (za tydzień), bo mam już ten dzień zajęty.
W poprzednim tygodniu wtedy kiedy była awaria mnie nie było, więc decyzje podjąłem na podstawie wiadomości na PW oraz tutaj.
Sprawdziłem mecze które są zorganizowane z 4 i 5 kolejki a które nie.
W Elidze i 1 Lidze sytuacja jest taka że zorganizowane na dziś 31.12 są 3 pojedynki, natomiast reszta jeszcze nie jest zorganizowana.
Więc decyzja taka w ELJ i 1LJ, te 3 mecze które się odbywają dzisiaj czyli: (nazwa wg organizatora)
Sparta Wrocław, Warsilia Gdańsk, Hawaiki Team Rzeszów wyniki mogą być wliczone z dzisiaj.
Pozostałe 5 pojedynków czyli:
Gryfy Bydgoszcz, LBN, Red Bull Leszno, Wybrzeze, KŻ Turbina Krzeszyce
zostaną rozegrane 7.01.2013 a 5 kolejka przesunięta na 14.01.2012

Natomiast w 2 Lidze sytuacja przedstawia się następująco
mecze 4 kolejki (wg organizatora)
Stupki Gniezno odbył się 31.12
Unia Tarnów I i Kanarki Ostrów zaplanowany na 7.01
Zieloni Gniezno (nie został jeszcze zorganizawany)
mecz 5 kolejki:
anty falubaz zaplanowany na 7.01

W związku z tym że w pojedynku (anty falubaza w 5 kolejce) wziąć udział powinny drużyny Krzyżacy Toruń, ROW Manhattan Rybnik oraz wojacy, a 2 z nich (krzyżacy i ROW) mają zajęty termin 7.01 na 4 kolejkę LJ, a antyfalubaz brał udział w pojedynku 4 kolejki (Stupki Gniezno) to decyzja jest następująca:
1 mecz 4 kolejki odbyty dzisiaj w Stupki Gniezno, zostaje zaliczony do tabeli, pozostałe 3 pojedynki zostają przesunięte na 7.01.2013.
Jako że anty falubaz zorganizował już 5 rundę ale póki jest tam zapisany sam, a 4 kolejke ma już zaliczoną, to całą 5 kolejkę łącznie z tym meczem przesuwamy na 14.01.2013

Podsumowanie co kiedy:
31.12.2012
4 kolejka Ekstra Liga Juniorów: (wg organizatora)
Sparta Wrocław
Warsilia Gdańsk

1Liga Juniorów:
Hawaiki Team Rzeszów
2Liga Juniorów:
Stupki Gniezno

7.01.2013
4 kolejka Ekstra Liga Juniorów:
Gryfy Bydgoszcz
LBN

1 Liga Juniorów:
Red Bull Leszno
Wybrzeze
KŻ Turbina Krzeszyce

2 Liga Juniorów:
Unia Tarnów I
Kanarki Ostrów
Zieloni Gniezno


5 kolejka wszystkie ligi 14.01.2013

Jeżeli coś jest niezrozumiałe to piszcie
4 kolejka 1 Liga Juniorów:

http://www.speedway-world.pl/i,4mecz_live-4564

1. POWER Gniezno - 51pkt. - 1 Miejsce!
2. Hawaiki Team Rzeszów - 41pkt. - 2 Miejsce!
3. Zato Leszno - 36pkt. - 3 Miejsce!
4. Demogorgon Wrocław - 22pkt. - 4 Miejsce!
Chcialbym sie zapisac do ligi juniorów
Z tego co wiem to jest komplet, więc teraz raczej nie będzie to możliwe aczkolwiek powinien wypowiedzieć się Speed.
Jeżeli się nie da to musisz poczekać na następną edycję tych rozgrywek.

Pozdrawiam.
tak, niedługo będą zapisy do kolejnej edycji wtedy możesz się zgłosić Uśmiech
Czy 4 kolejka Eligi na torze Warsilii jest zaliczona? W pierwszym terminie wystartowały 3 ekipy. Nie wiem dlaczego zaproszenie nie dotarło do Zdunka. Jeżeli trzeba, to mogę zorganizować 4-mecz ponownie w poniedziałek o ile pozostałe ekipy nie mają już przyjętych zaproszeń na inne turnieje (Zdunek, Ostrowskie Diabły, Polonia Osielsko).
Stron: 1 2 3 4 5