Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: System Wystawiania zawodników
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zróbcie coś z tym a nie że ja wystawiłem zawodników po tyle co tacy się sprzedają a teraz mam tyle na minusie że nie mogę nic zrobić bo nikt nie oddał kasy którą kosztowało mnie wystawienie i darujcie sobie komentarze że to wałek bo widać dawno na LT nie zaglądaliście po prostu jak przejrzycie drogie transfery to widać że niektóre kluby mogą je robić a inne nie
Popieram.
Mnie problem nie tyczy ale wyglada to dziwnie.
bardzo proszę o pokazanie zawodnika, który mógł zostać sprzedany, a twój nie. właściwie to proszę o pokazanie obu, oraz daty transferów. konkretnie
Podałem kilkadziesiąt przykładów na każdy był inny argument
zawodnik "1" kiedyś będzie lepszy od mojego
zawodnik "2" mój kiedyś będzie od niego lepszy odpowiedź była - ale to kiedyś a liczy się teraz... także po prostu szkoda gadać jeśli na każdy post odpowiedź jest że dostanę bana jak się nie zamknę

A to że w kółko te same kluby mogą robić wysokie transfery to inna bajka teraz zawodnik poszedł za 8 mln i jest ok ... mimo że ma 80 siły także wyników z niego nie będzie za juniora już
znowu brak konkretów w poście..
twój zawodnik, którego transfer cofnięto: skille itp vs zawodnik który rzekomo jest taki sam i mógł być sprzedany. proszę mi konkretnie napisać. działamy w tym temacie, ale muszę mieć konkrety
Poniewaz kolega nie chce podac konkretów to ja to zrobie. Chodziło o tego zawodnika za 8 mln.
8280005zł 2021-02-28 US Głowienka
odo Tarnowskie Jaskolki
Jaskolki 20 | 5 | 81 75 82 67 76 | 76.2 | 26.5006

a to zawodnik ktorego cofnąlem:
9360001zł
2021-02-16
Londyńscy Falubazersi
MarianoItaliano
Tarnowskie Jaskolki
Jaskolki
19 | 5 | 91 49 54 60 55 | 61.8 | 32.3708



Różnica w sredniej to 15 punktów wiec chyba mamy jasna sytuacje i nie wazne ze ten drugi ma sile 90+
obaj talent 5 ale chyba widac różnice???
blisko średnio 15 pkt straty, przez 5 skilli to jest ponad 70 punktów różnicy. tyle nie odrabia się w jeden sezon jaki dzieli ich różnica wieku.
MarianoItaliano - żarty sobie robisz?
Stacy Dale (92745) (Arkadiusz sprzedał za 10 mln)
-----------------------------------------------------------------------
Mikołaj Uniewski (90511) (Finn sprzedał za prawie 9 mln) - Lekko lepsza Średnia Mniej XP Mniej Siły (Srednia 67 XP23 Siła 85)
Wladimir Martianow (90146) (Ja sprzedałem za 9 mln) - (XP31 Siła 91 Srednia 62)
Jeden miał lepsze jedne skille drugi inne kupujący tyle dał i cofnięcie transferu jest żartem tyle w temacie
lekko lepsza średnia?! różnica na średniej ok 5 x 5 skilli to jest suma =25 punktów różnicy! dla ciebie naprawdę obaj są podobni...? :/
92745 Stacy Dale 80 45 42 53 76

Tak w tej chwili wyglada zawocnik Arkadiusza (jest w innym klubie). Jak sprzedawał mial 16 lat i srednia 56. Srednia 56 to koks jak na dzisiejsza gre. Zwlaszcza talent 5.
Teraz jak widac srednia ponad 59 i mlodszy o 2 lata wiec nie widze w ogole porownania i zwiazku...
MarianoItaliano widzisz różnice miedzy tymi zawodnikami? Róznica sredniej 2 punkty a roznica wieku 2 lata. Dale w wieku 19 lat bedzie miał srednia okolo 67 wiec co Ty w ogole porównujesz???
Ja zamykam ten temat bo nie bede sie  100 razy powtarzał.
sezon trenowania vs sezon nabijania XP taka jest różnica

Mark z tobą już nie rozmawiam bo argumenty które przedstawiałem do jednego zawodnika miałeś odpowiedź pokazywałem Ci innego i już na korzyść mojego nie działały ale niedługo jest turniej indywidualny który pokaże jak zniszczyłeś mi klub dziękuję za uwagę nie chce mi się z wami użerać jak to się mówi ja się z koniem kopać nie będę jak brakuje argumentów to piszesz że mi bana dasz i tak w kółko a mi się nie chce od nowa szukać przykładów na które nawet nie patrzysz tylko szukasz wymówek ale tak dopuściłem hattricka dla tej gry przez rok i bardzo bardzo żałuję
(2021-02-28, 22:20:17)MarianoItaliano napisał(a): [ -> ]sezon trenowania vs sezon nabijania XP taka jest różnica

Mark z tobą już nie rozmawiam bo argumenty które przedstawiałem do jednego zawodnika miałeś odpowiedź pokazywałem Ci innego i już na korzyść mojego nie działały ale niedługo jest turniej indywidualny który pokaże jak zniszczyłeś mi klub dziękuję za uwagę nie chce mi się z wami użerać jak to się mówi ja się z koniem kopać nie będę jak brakuje argumentów to piszesz że mi bana dasz i tak w kółko a mi się nie chce od nowa szukać przykładów na które nawet nie patrzysz tylko szukasz wymówek ale tak dopuściłem hattricka dla tej gry przez rok i bardzo bardzo żałuję

człowieku daj już spokój z tym twoim super zawodnikiem Martianowem czy jak mu tam, dziś pokazał jaki to zawodnik przegrywając z moim 18-latkiem
Pisałem już nie raz żeby przestali się wypowiadać ludzie co mają zawodników w składach ale nie są na sprzedaż bo nie wiadomo za ile by poszli poza tym przed czwórmeczem cwaniakowałeś że twoi 17 latkowie są lepsi a jednak nie dali rady
(2021-03-02, 12:52:56)MarianoItaliano napisał(a): [ -> ]Pisałem już nie raz żeby przestali się wypowiadać ludzie co mają zawodników w składach ale nie są na sprzedaż bo nie wiadomo za ile by poszli poza tym przed czwórmeczem cwaniakowałeś że twoi 17 latkowie są lepsi a jednak nie dali rady

ale 18-latek go objechał i to z jakim xp dużo mniejszym.DEJ SE SPOKÓJ
Bieg 18: Wladimir Martianow, Łukasz Rożej, Oskar Bendzel, Jiri Kaszpar

ten drugi to twój kozak? bo ten pierwszy to mój cienias.


4. Łukasz Rożej (KS ROW RYBNIK) (3,2,1,3,2) 11
5. Wladimir Martianow (Londyńscy Falubazersi) (3,1,2,2,3) 11

o kolejności nie powinien decydować bezpośredni pojedynek?
Stron: 1 2