Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w opcji "trening"?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Przeszukałem historię Forum w miarę dokładnie i nie znalazłem wątku, w którym ktoś miał podobny problem, czy też go wyjaśniał. Jeśli gdzieś już znajduje się odpowiedź, to proszę o link do wątku.
Problem:
Od dwóch dni nie są mi dodawane do wybranych skilli dni treningowe, ani przed meczami sparingowymi (sprawność), które odbywam codziennie, ani po treningu, który odbywa się o 6:00, mimo iż profilaktycznie "zatwierdzam" wybrane parametry dla wszystkich zawodników każdego wieczora.
Dodam, iż wszystko działało bez zarzutu przez pierwsze dwa dni użytkowania gry (zarejestrowałem się bodajże w ostatnią środę). Być może powodem jest to, że wybrałem trening dla wszystkich zawodników, nie znalazłem jednak w dziale "Pomoc" informacji o tego typu ograniczeniach.
Z góry dziękuje za pomoc, bądź usunięcie problemu/błędu (admin).
w soboty i niedziele trening nie jest naliczany zawodnicy trenuja od poniedzialku do piatku. Pozdrawiam
Rozumiem i Dziękuję za odpowiedź.
Dzień do sprawności dostaje się tylko za mecz ligowy? Drugim warunkiem musi być wybrana opcja "Sprawność" w sekcji "treningi"? Jeśli będzie dla danego zawodnika wybrane np. "Siła" wtedy nie otrzymuje dodatkowego dnia do sprawności, mimo występu w meczu ligowym?
Jeżeli ustawisz sprawność w treningu to dostaniesz dzień treningu do sprawności również i za mecz ligowy. Skoki w treningu natomiast odbywają się od poniedziałku do piątku. Może się tak zdarzyć że będziesz miał przed meczem ligowym ustawioną sprawność w treningu która wynosi 4/5 i gdy mecz ligowy się rozpocznie to zostanie mu dodany jeden dzień treningu do sprawności i będzie miał 5/5 ale skok nastąpi dopiero w poniedziałek i będzie miał zawodnik wtedy 1/5 w sprawności bo tak jak pisałem już skoki odbywają się od poniedziałku do piątku.
Najlepiej jest jednak trenować dany skill (siła,technika, prowadzenie itd.) a sprawność możesz swoim zawodnikom podnieść jeżdżąc od poniedziałki do niedzieli odpowiednią ilość biegów w przypadku juniorów jest to 15 biegów wtedy masz pewność że dostanie do sprawności +3 , gdy będzie to zawodnik w wieku od 22 do 28 lat to wtedy przy 14 biegach przejechanych w ciągu tygodnia masz pewny skok do sprawności +3.
Wszystko jasne i przejrzyste.
Dziękuję wszystkim za pomoc i cierpliwość...