Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Szkółka Juniorska
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Stefik zwiększ napływ juniorów do szkółki, bo poprostu za 2-3 sezony nie bedzie juniorów w grze ;|
zgadzam sie z casa....Moim zdaniem 1 junior ktory nie ma zadnych skokow przez caly sezon to troche lipa.a niekotrzy nie maja wcale.powinno byc ze przynajmniej 1 na 2 tygodnie wpada...
Mi się wydaje że szansa na juniora powinna zależeć od ilości juniorów w szkółce obecnie
Mam taki sobie pomysł odnośnie trenowania juniora w szkółce
Osobiście mam jednego gdzieś od listopada i nie było skoku a trzeba to zmienić Oczko
Wyobrażam to sobie tak
Przychodzi junior i wybieramy mu 3 skile do trenowania i junior trenuje tylko te skile
To jest tylko pomysł który trzeba by dopracować więc liczę na wasze opinie
Nie może być tak że w szkółce chcesz decydować jakie skille ma trenować.
Niech będzie tak że losowo skoki są ale niech one będą częściej a nie jak obecnie że mam 3 adeptów od listopada i nie było jeszcze ani jednego skoku Zły.
A ile trwa trening jednego skila 20dni czy mniej
z tego co ja się orientuję to koło 15 chyba albo 16 + każdy jeden 1000 dofinansowania zmniejsza ilość potrzebnych dni do przetrenowania i co około 4 poziomy każdy skill potrzebuje jeden dzień mniej do przetrenowania. tak zrozumiałem z rozmowy ze stefikiem. 2. Edward Król 13 tal 4 jest u mnie od listopada skoków brak (poziom szkółki 7). Jeśli gdzieś przekręciłem słowa Stefika to sorki Duży uśmiechrozmowa była dawno
no kurcze jakaś masakra
(2011-01-19, 17:18:59)sothis napisał(a): [ -> ]Mam taki sobie pomysł odnośnie trenowania juniora w szkółce
Osobiście mam jednego gdzieś od listopada i nie było skoku a trzeba to zmienić Oczko
Wyobrażam to sobie tak
Przychodzi junior i wybieramy mu 3 skile do trenowania i junior trenuje tylko te skile
To jest tylko pomysł który trzeba by dopracować więc liczę na wasze opinie

Jestem jak najbardziej za tylko tak jak pisal sothis do dopracowania.....
jak narazie to lipa troche z ta szkolka bo przez pol roku ani jednego skoku to troche lipa patrzac na to ze zawodniocy w skladzie juz mieli po kilka roznych skokow...
Jak najbardziej, możliwe do wprowadzenia, nie wymaga wielkiego nakładu pracy, tylko musicie to bardziej dokładnie opisać i żeby więcej osób się wypowiedziało.
Hmm...
Dobre tylko czemu aby 3 mozliwe umiejetnosci do treningu?
Mozna by zrobic tak jak w SMie bodajze.
Masz pokazane wszytkie umiejetnosci ale pod kilkoma jest znak zapytania. Z biegiem czasu oczywiscie sie one odkrywaja.
A co do treningu umiejetnosci powinno byc tak jak w seniorach i juniorach czyli wybierasz jedna umiejetnosc i ja szlifuje.
Oczywiscie powinna takze "gra" naliczac mu umiejetnosci bo rudno zeby zawodnik ze srednim skillem trenujac 1 umiejetnosc wyszedl na solidnego zawodnika.

Pomysl do dopracowania.
Pomyślałem w ten sposób że wybieramy rodzaj toru "TWARDY" lub "GRZĄSKI" lub "NORMALNY" i junior trenuje tylko skille potrzebne na dany tor
I np po skoku będziemy mogli wybrać znów rodzaj toru Duży uśmiech
Coś takiego sobie wymyśliłem na biegu
Po co kopiować coś z SMa co jest złe ? bądźmy lepsi, pomysł z 3 skilami dobry, bo wtedy nastawiasz zawodnika od razu na dana nawierzchnię.
Wiec mam pytanie/
Stefi kiedy bedzie mozna sie spodziewac jakiejs zmiany w szkolce, kiedy skoki pojda do gory?
Bo jak na razie nie ma chyba sensu wydawac kase w mlodziez??
W niedługim czasie pojawi się w szkółce przy każdym juniorze select z wyborem na jaka nawierzchnie ten zawodnik ma być trenowany Oczko
Stron: 1 2 3