Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nowa szkółka juniorów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
[Obrazek: 18535,szkolka.jpg]

Praca idzie pełną parą Duży uśmiech
Dobra a jak zmienimy te średnie wg wieku i talentu, to co z tymi którzy już są w tej szkółce?? Wg mnie powinno być że każdy ma szanse na równe skille. Ale to moje zdanie
Speed a co ma sie dziac z tymi ktorzy są juz w naszych szkołkach ?
Jak Stefik wprowadzi nowa szkóke to adepci przychodzacy powinni miec srednie uzaleznionne od wieku i tylko od wieku.
specjal chodzi o to że np. jak ktoś ma teraz 13 latka ze średnią 47 a za pół sezonu będą tylko ze średnią załóżmy 35, więc różnica jest wielka.
To fakt, cięzki orzech od zgryzienia Uśmiech

*edit

Stefik masz jakiś plam na to ? Adepci ktorzy przychodzą do szkółki tto ty ich masz w jakiejś bazie czy powstaja w mmommencie przyjścia ?
(2012-04-21, 12:12:01)Speed napisał(a): [ -> ]Dobra a jak zmienimy te średnie wg wieku i talentu, to co z tymi którzy już są w tej szkółce?? Wg mnie powinno być że każdy ma szanse na równe skille. Ale to moje zdanie

Speed powiedz mi czemu np. ja mam być stratny
Trzymam juniora od 12 roku życia teraz ma 15 bardzo wysoką średnią nakład dzienny 5tyś i teraz jego średnia ma spaść np. o 10 punktów średniej??
No ku....... bez przesady to po pierwsze a po drugie kto mi odda kasę za 2 sezony max nakładu jaki wydałem na niego bo tyle mniej więcej skoczył przez 2 sezony
tak że wniosek jest jeden
albo zmiany w szkółce ale bez obecnych zawodników
albo zmiana dopiero po sezonie

Takie jest moje zdanie na ten temat
sothis przecież o tym mówie, że co z tymi którzy teraz są lepsi a za pół sezonu będzie nierówno w szkółce. Dlatego jestem za tym aby zostawić średnią taką jaka jest teraz.
ok źle przeczytałem

Asteck666

(2012-04-21, 12:12:01)Speed napisał(a): [ -> ]Dobra a jak zmienimy te średnie wg wieku i talentu, to co z tymi którzy już są w tej szkółce?? Wg mnie powinno być że każdy ma szanse na równe skille. Ale to moje zdanie

Speed, tych należy zostawić, już to było przerabiane jak przychodzili adepci "koksy", potem został zniżony poziom adeptów, ale Ci co mieli farta i mega adeptów, to oni zostali... szkoda ze ja nie miałem takiego ani jednego Smutny
Speed zauważ że to jest niesprawiedliwe. przyklad dostajesz dwoch juzniorw
lat 15 śr 45
lat 12 sr 45 to jest troche taki nie zdrowy system, w tego pierwszego nieoplaca sie wgl inwestwać a nawet poświecać mu czasu.....
Wiem że była by róznica wielka jak by sie średnie ciachneło odrazu, ale można to rozłozyć w czasie na kilka sezonów az do właściwych sredni poczatkowych. Wtedy juz bedzie zależało dod menadzera jak bd sie prezentowali juniorzy zdajacy licencje

Asteck666

Zaraz zaraz, a moim zdaniem to powinno być losowe - KOMPLETNIE LOSOWE, a nie że najlepszy 12 latek może przyjść ze śr np 35, a najgorszy 15latek śr np 52.
Bo to własnie byłby niezdrowy system, po co miałbym wtedy inwestować 5000 dziennie w 12-latka, skoro mogę czekać na 15-latka, bo on już na starcie będzie miał to co 12-latkowi wytrenuję przez 3 sezony płacąc grubą kasę.
Chyba że nie kumam, a to możliwe Duży uśmiech
(2012-04-25, 21:08:00)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Zaraz zaraz, a moim zdaniem to powinno być losowe - KOMPLETNIE LOSOWE, a nie że najlepszy 12 latek może przyjść ze śr np 35, a najgorszy 15latek śr np 52.
Bo to własnie byłby niezdrowy system, po co miałbym wtedy inwestować 5000 dziennie w 12-latka, skoro mogę czekać na 15-latka, bo on już na starcie będzie miał to co 12-latkowi wytrenuję przez 3 sezony płacąc grubą kasę.
Chyba że nie kumam, a to możliwe Duży uśmiech

Dlatego to musi być tak skonstruowane żeby majac 12-latka zrekompensowało mu inwestycje w trenera i to ze przez kilka sezonow bedzie miał zajete miejsce w szkólce. Inna sprawa, że jestem przeciwny zeby 12 latkowie byli. 13 latek jest idealny
Dlatego na przykladzie Asteka przychodzacy junior 12 latek ma 35 - i ma on mozliwosc osiagnac 60 srednia, przy sredniej 15-latka 52. Musi byc handicap za trenowanie przez kilka sezonow szkółkowicza

A co koksow ktore nam rosna teraz w szkołkach to jak się cos z tym nie zrobi to przez kilka sezonow niestety nowa szkolka bedzie nieopłacalna. Jak ja słyszę, ze są 12-latkowie ze srednia skila 60 to włos sie jezy, przeciez oni jak wyjda ze szkolki to beda miec pod 80 srednia
Asteck tyz dobry pomysł z tą losowością, choć myśle że ta losowość i tak powinna być jakoś uzależniona od wieku Język

speed_55

(2012-04-26, 09:09:02)guti napisał(a): [ -> ]A co koksow ktore nam rosna teraz w szkołkach to jak się cos z tym nie zrobi to przez kilka sezonow niestety nowa szkolka bedzie nieopłacalna. Jak ja słyszę, ze są 12-latkowie ze srednia skila 60 to włos sie jezy, przeciez oni jak wyjda ze szkolki to beda miec pod 80 srednia

A ile jest tych koksów w szkółce? Bez przesady.

(2012-04-14, 10:01:36)daehniks1 napisał(a): [ -> ]a graczy jest na teraz jak pisze Ilość graczy: 893 czyli wychodzi na to ze ponad 840 graczy ma stadiony mniejsze niz 10 tys!!! to pytam sie was!! z czego chcecie miec pieniadze jak nie z biletów??!!
szkółki 30 lvl chcecie?? to stadiony zaczac rozbudowywac a nie piszecie " nie stac mnie" i popatrzec od kiedy gracie w SW !! bilety-sponsor= pieniadze które regularnie wpływaja na konto!! z nieba wam nie naleci !!

to ja się zapytam: skoro na niecałe 6 tys kompletu jeszcze nie było, to po co go dalej rozbudowywać? no chyba, że im większy stadion, tym więcej luda przychodzi..
Stron: 1 2 3 4 5