Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zapisy do I sezonu Ligi Miast
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
dobra w sumie to jak jest nas tak mało to mozna o tydzien przełożyć start. Ale to do dyskusji. Także zadecydujcieOczko Ja jestem otwarty na wasze propozycje.

Asteck666

(2010-12-14, 20:38:55)swk6 napisał(a): [ -> ]start 24 odpada chyba raczej z wiadomych wzgledow nie?

(2010-12-14, 21:26:53)Speed napisał(a): [ -> ]dobra w sumie to jak jest nas tak mało to mozna o tydzien przełożyć start. Ale to do dyskusji. Także zadecydujcieOczko Ja jestem otwarty na wasze propozycje.

no w sumie tydzień później w godz 18-20 też nikt chyba nie będzie gral .... 31.12.2010 Język
Ja tam mogę wystawić skład i niech jadą, a co mi tam Oczko
Jestem za startem turnieju 31.12., bo bez sothisa to duze osłabienie dla nas.
Wg mnie teraz jest przerwa to głupio zacząć akurat w te daty... bo wątpliwe, żeby duża frekwencja była i 24.12 || 31.12... wg mnie ruszajmy w np. czwartek albo jak nie ma problemu to 01.01.2011 (w sobotę) przed ligą jakby dało rade załatwić z Stefikiem to
to ja proponuję po niwym roku tj. 3 stycznia 1 kolejke ;d

Asteck666

(2010-12-15, 07:14:00)swk6 napisał(a): [ -> ]to ja proponuję po niwym roku tj. 3 stycznia 1 kolejke ;d

nie, no muszą być piątki, w poniedziałki jeździsz w SW Lidze Język
dwie pierwsze kolejki możemy jechać w czwartek. Następne, po nowym roku już normalnie w piątki.
Albo 1 kolejke 30-31. Co wy na to?? Bo jak ktoś jest w sylwestra w domu to może jechać 31 i pewnie będzie na meczu, a jak nie to może pojechać w czwartek. A kolejne kolejki już byłyby normalnie.

Asteck666

tak byłoby dobrze, tylko szybka decyzja i terminarz, bo znów połowa bedzie miala pozajmowane terminy
dla mnie to obojetne ja sie dostosuje.... ale najlepiej jak najszybciej...
Dokładnie Panowie szybka decyzja bo chciałbym już sparingi poustalać na przyszły tydzień i wiszę w powietrzu.
Dobra to zaczynamy 30 i 31 GRUDNIA !!!!

Teraz jest czas na podanie nazw drużyn i ewentualnie 1 team może sie jeszcze zgłosić jeśli takowy powstaje żeby nie było pauzy.

kyjo81

No to jedziemy 30 i 31 grudnia. mi pasuje
ok tylko podajcie terminarz co i jak....

Asteck666

(2010-12-17, 23:08:12)Zdunek napisał(a): [ -> ]ok tylko podajcie terminarz co i jak....

no właśnie
co z tym kalendarzem? Raz dwa się ogarnąć!
Stron: 1 2 3