Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zapisy do I sezonu Ligi Miast
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Ok. Już robie
Dobra zrobioneOczko
Inauguracja wygląda tak:

1 kolejka 30-31.12.2010

Podkarpacie - Dolnyśląsk
Gniezno - RedBull Racing Leszno
Kujawy - pauzuje


Podajcie mi jeszcze nazwy zespołów żebym zmienił to w terminiarzu. Chyba ze chce ktoś taką.
(2010-12-05, 18:28:37)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Zbieram ekipe dolnośląsko-opolsko-górnośląską (jakos by trzeba to nazwaćJęzyk)

No i wymyśliłeś ... "Dolnyśląsk". Nie to żebym się czepiał, ale jako "wrocławianin" powinieneś znać poprawną pisownie jaką jest "Dolny Śląsk". Pomijam fakt, że jest to bardzo "oryginalna" nazwa jak na mieszankę Wrocławia, Rybnika i Poznania Uśmiech
To ja tak nazwe podałem, ponieważ nie dotarła do mnie właściwa nazwa tego klanu (jak i zresztą innych)

Asteck666

(2010-12-25, 19:30:12)MIZDRZ napisał(a): [ -> ]
(2010-12-05, 18:28:37)Asteck666 napisał(a): [ -> ]Zbieram ekipe dolnośląsko-opolsko-górnośląską (jakos by trzeba to nazwaćJęzyk)

No i wymyśliłeś ... "Dolnyśląsk". Nie to żebym się czepiał, ale jako "wrocławianin" powinieneś znać poprawną pisownie jaką jest "Dolny Śląsk". Pomijam fakt, że jest to bardzo "oryginalna" nazwa jak na mieszankę Wrocławia, Rybnika i Poznania Uśmiech

Widzę że przyszedłeś teraz SM zatruwać...
Weź się za naukę chłopaku, albo sprawdź w słowniku jak się odmienia Dolny Śląsk... jaki? dolnośląski
No dolnośląski pisze się razem, ale Twoja drużyna nazywa się "Dolnyśląsk" i tu jest błąd. Wiec trafiłeś kula w plot z tym słownikiem.

P.S I jakiego SMa ?

Asteck666

1. Spójrz co zacytowałeś
2. Masz rację, SW...
3. Proponuję dawać bany za zaśmiecanie forum
juz widze ze robi sie problem z niczego.dajcie sobie na wstrzymanie i wymyslcie wspolnymi silami jakas inna nazwe teamu i nie bedzie takiego problemu...
Fakt zacytowałem może niewłaściwy tekst, jednak Speed załapał o co chodzi i wytłumaczył (Mam nadzieje że to poprawi lub zmieni, bo widzę zaproponowałeś inna nazwę zespołu.) Z reszta do nowej nazwy również można się przyczepić, bo co ma Poznań do Południa, ale przynajmniej nazwa jest zapisana poprawnie. Nie wnikam w to, bo nie uczestniczę w Lidze Miast. Głównie chodziło mi o twór "Dolnyśląsk", którego również używałeś przy podawaniu składu (pewnie byłbyś szczęśliwy gdybym to zacytował). Z racji tego, że jestem Dolnoślązakiem zwróciłem uwagę na błąd. Myślałem, że jesteś jego autorem wiec skierowałem swój post do Twojej osoby. Jeśli zasady poprawnej pisowni są według Ciebie "zaśmiecaniem forum" to zostawię to bez komentarza ... Być może napisałem to w nieodpowiednim miejscu, jednak Ty swoimi wywodami o słowniku również napisałeś nie na temat.
już spokój Język
Klan można nazwać : ROZJEDZIEMY WAS (sorry za capsa)
Marma Rzeszów Speedway Team dołącza do temu Podkarpacie
2.2 Lampart
Stron: 1 2 3