Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zwolnienie zawodnika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Wróżenie z fusów ? Czy mógłbyś z uprzejmości zacytować tą część z mojego posta, którą tak błyskotliwie nazwałeś.

Generalnie to zastanawiam się czy przemyślałeś swoją wypowiedź czy walisz z fona w trakcie pracy i nie do końca miałeś okazje przelać swoje myśli z racji wykonywanych obowiązków. Ten temat nie dotyczy zarzynania finansowo konta i zakładania na nowo. Więcej - sam postulujesz za tym, by nowym graczom jeszcze ułatwiać, a zarazem promujesz kasacje i zakładanie nowych kont ? To czemu mają służyć te wg Ciebie udogodnienia z możliwością pozbycia się niechcianych zawodników dla tych graczy ?
A kwestii z nieaktywnymi kontami w 2 i 3 lidze to już w ogóle nie rozumiem. Trochę wprowadziłeś tu chaosu. Czyżbyś zalecał również dla nich możliwość pozbycia się z klubu delikwentów o którym mowa w wątku, czy może chciałeś mnie poinformować o tym, że w życiu każdego gracza są chwile, że postanawia zakończyć grę z przyczyn osobistych etc. niezależnie od pozycji jego klubu w grze, a co za tym idzie jeden ciul, czy to odchodzi 2-go ligowiec, czy 6-to ligowiec, bo zawsze ktoś rezygnuje ? Jeżeli tak, to po co komukolwiek coś ułatwiać skoro i tak odejdzie... ?

speed_55

Nie dociekam powodów dla których ten i ów zrezygnował z gry. Niczego i nikogo nie promuję. To tylko próba pomocy i ulżenie w grze początkującym aby nie dochodziło do "zwijania" się managera czego sygnałem jest "alarmujący" wątek Stefika.
Stron: 1 2 3 4