Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Nic nie macie do powiedzenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Już pisałem wcześniej nie chodzi mi o koszty szkółki ty zjechałeś na ten temat i podajesz skrajne przypadki z tal.3 Uśmiech podaj z tal.5 ? , skąd wiesz że startował od 13-go roku życia i gdzie jest powiedziane że zawsze się zarabia na każdym transferze,czy zawsze kalkulujesz każdego zawodnika w ten sposób? a te 20tyś podziel kolego na kilku zawodników bo nie wierzę że 1 trenerem trenujesz 1 zawodnika ;p to koszty zaraz się zmienią :O. Cały czas chodzi mi o ilośc dni treningowych dlaczego taka duża różnica w ich ilości między poziomami szkółki Oczko
Nie rozumiem tego zdania:

"a te 20tyś podziel kolego na kilku zawodników bo nie wierzę że 1 trenerem trenujesz 1 zawodnika ;p to koszty zaraz się zmienią :O"

Co do reszty, to 4 treningi więcej w naszym przykładzie nie uważam za jakąś dużą różnicę jeśli mamy do czynienia z różnicą w lvl szkółek o 8 poziomów. Zauważ również, że z początku rozbudowując swoją szkółkę (a koszty są niewielkie w porównaniu z wyższymi lvl) to szybciej zmniejszasz ilość dni trenowania. Podciągnij sobie szkółkę na 3 poziom i już będziesz stratny do managera z 9 lvl szkółki tylko o 2 treningi.

Ciąglę próbujesz strzelać w stopę "starym wygom" poprzez szkółkę. A moim zdaniem gdzie indziej tkwi błąd tylko nikt nie chce o tym pisać, bo dotknęło by to zarówno biednych jak i bogatych. Póki co siedzę cicho Oczko może ktoś do tego czasu sam się odważy wyjść z tą propozycją Oczko
dawaj mika
co to jest Duży uśmiech

tylko nie mów że jakiś regulamin finansowy Język
Blisko ale nie w tą stronę co w EE Język
no co to ma być
Trenerowi przypisujemy np. żeby szkolił 4 zawodników więc koszt wyszkolenia 1 zawodnika wynosi 5tyś tygodniowo co daje 270.000tyś i tyle manager będzie musiał wydać aby wyszkolić zawodnika a nie jak podałeś 1.080.000 tak więc raczej nie starci ewentualnie nic nie zyska. Możesz mi powiedzieć dlaczego stare wygi mają mieć lepiej kiedy już i tak mają (jak pisałem ilość trenerów i juniorów jak i możliwość przebierania w juniorach) nie zazdroszczę im szkółek ani kasy chodzi mi tylko z jakiej racji u nich się szybciej trenuje? bo mają wyższy poziom szkółki ? czy to znaczy że jeżdżą na torach z większą zawartością żużla w żużlu ? czy jeżdżą na tych samych torach co mecze rozgrywają ? dlaczego nie może tak samo trenować ten sam zawodnik u mnie jak i 9levelowca ? (też mam owalny tor i jeżdżą w tą samą stronę) Uśmiech dobra niech mają jakąś przewagę ze względu na większą rywalizację ale nie tyle dni Oczko Odnośnie strzelania w stopę zapewne chodzi o wprowadzenie coś w stylu KSM Oczko
pedroart: źle liczysz Oczko w sensie źle rozumiesz działanie szkółki. Trener nie bierze 20 tys tygodniowo, tylko 20 tys. tyg. za juniora. A więc jeśli mamy trenera w szkółce gdzie jest 3 juniorów to tygodniowo szkółka pochłonie 60 tys. Oczko

I nie chodzi o KSM. Akurat tego jestem przeciwnikiem Oczko
Hyziu dzięki, pewnie muszę poczekać parę dni bo mam taki sam przykład jak Ty
-talent 4, 15 lat ,ostatni skok 18.06 i też 5k stara szkółka i najlepszy trener teraz ,lecz pewnie różnimy się lvl-em szkółki .Mam nadzieje że nie wyzerowały się te dni w starej szkółce ?
przepraszam mika masz rację źle policzyłem ;( a z całą resztą to czas pokaże Oczko pozdrawiam !!!!!!!
Stron: 1 2 3