Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: 1.1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4

Kukuczka

No to moze i my w naszej grupie tez sie zabawimy w typowanie wyników?
Ja zaczne jako pierwszy zapraszam do zabawyUśmiech

1. kolejka - 2012-08-05 (Niedziela)

ZKŻ Załawcze vs Paul- Wik 41:49
Polonia Ostrów Wlkp vs Warsilia Gdańsk 52:38
Draco Squad Kościan vs Warka GKM Grudziądz 41:49
Promień Żary vs Speedway Gdańsk 50:40
Mroczne Pomioty Zwonowice vs RKS Kolejarz Rawicz 42:48
Ja również podam swoje typy:

ZKŻ Załawcze vs Paul- Wik 50-40
Polonia Ostrów Wlkp vs Warsilia Gdańsk 55:35
Draco Squad Kościan vs Warka GKM Grudziądz 33:57
Promień Żary vs Speedway Gdańsk 46:44
Mroczne Pomioty Zwonowice vs RKS Kolejarz Rawicz 39:51
może późno się za to zabieram.... ale jak to mówią lepiej późno niż wcale Uśmiech
Witam wszystkich managerów ligi 1.1 i nie tylko, moja drużyna to Promień Żary i jako beniaminek w planach mam bezpieczne utrzymanie, a jak szczęście pozwoli to walka o miejsca 3-4 Uśmiech Zobaczymy co z tego wyjdzie... to moja pierwsza przygoda na szczeblu pierwszoligowym więc tym bardziej trudniej tu mówić o założeniach czy celach Uśmiech Oby ten sezon przebiegał bez przekrętów, kontuzji, kar a liczyć ma się głównie dobra zabawa Uśmiech)

Typy na 8 kolejkę:
RKS Kolejarz Rawicz vs Speedway Gdańsk ---> 14-75
Warsilia Gdańsk vs ZKŻ Załawcze ---> 49-41
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Warka GKM Grudziądz ---> 38-52
Promień Żary vs Paul- Wik ---> 53-37
Draco Squad Kościan vs Polonia Ostrów Wlkp ---> 39-51


Jeśli znajdzie się troszkę więcej niż 2-3 osoby, które wyrażą chęć oddawania swoich typów to można stworzyć klasyfikacje typerów na zasadzie:

trafienie dokładnego wyniku: 8pkt
trafienie zwycięzcy z błędem do 2pkt: 5pkt
trafienie zwycięzcy z błędem od 3pkt do 10pkt: 3pkt
trafienie zwycięzcy z błędem od 11pkt do 18pkt: 2pkt
trafienie zwycięzcy z błędem powyżej 19pkt: 1pkt
Można także dołączyć mecz czy też wynik uznany przez nas jako najpewniejszy za jokera który punktuje podwójnie Oczko Wszystko jest do zrobienia, wystarczą tylko Wasze opinie, uwagi, spostrzeżenia Uśmiech

Kukuczka

Witaj UkppkuUśmiech

Super ze poruszyles naszą forumową grupę hehe ale nie wiem czy cos z tego bedzie bo widze ze jednak male jest zainteresowanie w naszej grupie jesli chodzi o udzielanie sie na forumSmutny Zobaczymy obym sie mylił. Tez podam swoje typy na ta kolejke i zobaczymy czy ktos sie jeszcze znajdzie do zabawy hehe

Typy na 8 kolejkę:
RKS Kolejarz Rawicz vs Speedway Gdańsk ---> 14:75
Warsilia Gdańsk vs ZKŻ Załawcze ---> 51:39
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Warka GKM Grudziądz ---> 40:50
Promień Żary vs Paul- Wik ---> 51:39
Draco Squad Kościan vs Polonia Ostrów Wlkp ---> 40:50
Witam!!!
Postaram się również od czasu do czasu coś napisać. Co do naszej grupy to pierwsze 2 miejsca są już raczej zajęte przez Polonię i Warkę ale już nieco dalej będzie ciekawa walka o miejsca 3-8.

Typy na 8 kolejkę:
RKS Kolejarz Rawicz vs Speedway Gdańsk 14-75
Warsilia Gdańsk vs ZKŻ Załawcze 50-40
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Warka GKM Grudziądz 35-55
Promień Żary vs Paul- Wik 49-41
Draco Squad Kościan vs Polonia Ostrów Wlkp 34-56
Klasyfikacja typerów po 8kolejce:
1. Marex87 ---> 16pkt (5+1+2+3+5)
2. Ukppku ---> 15pkt (5+1+1+5+3)
3. Kukuczka ---> 13pkt (5+1+1+3+3)
Lista nominowanych do grona najlepszych zawodników 8 kolejki:

Seniorzy:
1. Herman Komorowski (Warsilia Gdańsk) --> 15pkt, NCD
2. Ksawery Lato (Warsilia Gdańsk) ---> 12+2pkt
3. Ludwik Niżnik (ZKŻ Załawcze) ---> 11pkt
4. Sławek Osumek (Warka GKM Grudziądz) ---> 15pkt, NCD
5. Samuel Mucha (Warka GKM Grudziądz) ---> 15pkt
6. Sławomir Janin (Warka GKM Grudziądz) ---> 14+1pkt
7. Rafał Woś (Promień Żary) ---> 14pkt, NCD
8. Jarosław Wołąkiewicz (Promień Żary) ---> 13pkt
9. Zenobiusz Badeni (Promień Żary) ---> 12+1pkt
10. Alfons Kaczyński (Paul- Wik) ---> 14pkt
11. Radomir Dudek (Draco Squad Kościan) ---> 10pkt
12. August Anuszkiewicz (Polonia Ostrów Wlkp) ---> 14+1pkt
13. Mateusz Tataj (Polonia Ostrów Wlkp) ---> 15pkt, NCD + rekord toru
14. Edmund Bajerski (Warka GKM Grudziądz) ---> 10+5pkt
15. Jakub Herman (Warsilia Gdańsk) ---> 12+2pkt
16. Nikodem Badowska (Draco Squad Kościan) ---> 9+1pkt

Juniorzy:
17. Witold Pieczyrak (Polonia Ostrów Wlkp) ---> 4+1pkt
18. Zachariasz Ostrowski (Polonia Ostrów Wlkp) ---> 4pkt
19. Klaudiusz Ryfa (Promień Żary) ---> 9+4pkt
20. Walerian Śnieżko (Paul-Wik) ---> 3+1pkt
21. Juliusz Łukacki (Mroczne Pomioty Zwonowice) ---> 3+1pkt
22. Walerian Bysewski (Warka GKM Grudziądz) ---> 3pkt
23. Sergiusz Samsonow (Warsilia Gdańsk) ---> 12+2pkt
24. Radosław Wilczyński (Polonia Ostrów Wlkp) ---> 14pkt
9 kolejka:

Warka GKM Grudziądz vs Promień Żary 52-38
Paul- Wik vs Draco Squad Kościan 46-44
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Speedway Gdańsk 37-53
RKS Kolejarz Rawicz vs Warsilia Gdańsk 14-75
Polonia Ostrów Wlkp vs ZKŻ Załawcze 60-30

Ostatnia kolejka pierwszej rundy. Czeka mnie niestety kolejna porażka ale Polonia jest zdecydowanie za silna dla mnie. Co do pozostałych meczy to Promień przegra przez słabszą drugą linie. Paul-Wik myślę, że u siebie będzie minimalnie silniejszy od Draco. Speedway wyciągnął ciężką artylerie i chyba nie pozostawi złudzeń beniaminkowi kto jest silniejszy. Warsilia może spokojnie pojechać mecz "treningowy" Oczko

Kukuczka

9 kolejka

Warka GKM Grudziądz vs Promień Żary 50:40

Mysle ze Wareczka spokojnie powinna kontrolowac spotkanie i cieszyc sie z kolejnego zwyciestwa choć Ukuppku z pewnościa powalczy o jak najkorzystniejszy dla siebie wynik meczuUśmiech

Paul- Wik vs Draco Squad Kościan 49:41

To spotkanie Wowi powinien rozstrzygnac na swoja korzyść zeby uciekac ze strefy barażowej w razie nie powodzenia moze sobie strasznie skomplikowac sytuacje taki mecz musi po prostu u siebie wygracUśmiech

Mroczne Pomioty Zwonowice vs Speedway Gdańsk 47:43

Spotkanie które zapowiada sie najbardziej wyrównane w tej kiolejce jednak typuje minimalne zwyciestwo Pomiota.Robcio nie wysylajac swoich zawodników na obóz przed sezonowy dużo stracił i to jest teraz widoczne po wynikach.


RKS Kolejarz Rawicz vs Warsilia Gdańsk 14-75

Mecz bez komentarza Tomecki ma trening do odjechaniaUśmiech

Polonia Ostrów Wlkp vs ZKŻ Załawcze 53:37

W tym meczy mam nadzieje ze bede spokojnie kontrolował przebieg wydarzen na swoim torze Duży uśmiech
Licze ze niespodzianki nie bedzie w tym meczu i spokojnie zainkasuje 2pkt meczowe Uśmiech
9 kolejka:

Warka GKM Grudziądz vs Promień Żary 48-42
Co do zwycięzcy tego meczu, chyba wszyscy zgodnie obstawimy Warkę GKM Grudziądz. Ze swojej strony mam zamiar walczyć do końca i napędzić trochę strachu, w końcu liczy się punkt bonusowy o który trzeba powalczyć Uśmiech


Paul- Wik vs Draco Squad Kościan 43:47
Tutaj się wyłamię i obstawie drużynę z Kościana Język Wowi ma młodzież i jednego mocnego lidera - Kaczyńskiego. Myślę że to będzie w tym meczu za mało...


Mroczne Pomioty Zwonowice vs Speedway Gdańsk 48-42
Tutaj największa zagadka, bo zwycięstwo jednej jak i drugiej drużyny możliwe. Mimo to obstawiam że atut własnego toru będzie kluczowy dla końcowego wyniku Uśmiech


RKS Kolejarz Rawicz vs Warsilia Gdańsk 14-75

Mecz bez historii.


Polonia Ostrów Wlkp vs ZKŻ Załawcze 51-39
Tu murowany faworyt. Trójka Wilczyński, Tataj i Anuszewski komplety, Ostrowski wygrywa bieg juniorów. Siłą ZKŻ Załawcze jest wyrównany skład bez wyraźnych liderów więc powinien objeżdżać drugą linie drużyny z Ostrowa Wlkp. No chyba że w końcu obudzi się Ludwik "Ludo" Niżnik i przywiezie za plecami parę gospodarzy Język Myślę że końcowy wynik głównie będzie zależał od ilości biegów przejechanych przez Ostrowskiego Uśmiech Jest to jedyny zawodnik gwarantujący biegowe zwycięstwa, reszta może urwać pojedyncze punkciki lecz niekoniecznie. Ostatnio jeździł po 2 biegi także: 44 pkt trójki liderów + 4punkty Ostrowskiego + 2/3pkt 2 lini daje około 51pkt Uśmiech
Warka GKM Grudziądz vs Promień Żary 55-35
Paul- Wik vs Draco Squad Kościan 49-41
Mroczne Pomioty Zwonowice vs Speedway Gdańsk 49-41
RKS Kolejarz Rawicz vs Warsilia Gdańsk 16-73
Polonia Ostrów Wlkp vs ZKŻ Załawcze 53-37
No Ukppku gratuluje celności. Już 2 wyniki trafiłeś idealnie. Aż boję się pomyśleć co będzie z resztą wyników;P
(2012-09-23, 09:35:04)Marex87 napisał(a): [ -> ]No Ukppku gratuluje celności. Już 2 wyniki trafiłeś idealnie. Aż boję się pomyśleć co będzie z resztą wyników;P

Jak w lidze nie mam szans powalczyć o 1 miejsca to tutaj się postaram Uśmiech
Co do wyników... noo szczęście mam co do typów w tej kolejce Język
Ale jak rozjedzie Ci się druga linia to wskoczysz do Ekstraligi. Ja co do swojego meczu to się mile zaskoczyłem. ale przydałby mi się jakiś zawodnik który mógłby postraszyć liderów Kukuczki

Kukuczka

Brawo Ukuppku tylko pogratulowac takiego "nosa" w typowaniu hehe faktycznie na razie dwa wyniki i dwa idealnie trafione oby tak dalej Uśmiech
A w lidze nigdy nic nie wiadomo do konca jedna kontuzja i wszystko moze sie odwrócic mam nadzieje jednak ze kontuzje nie wypatrzą wyniku heheh. Pozdrawiam


Marex kto wie moze u siebie mnie nastraszysz hehe juz za tydzien sie przekonamy na pewno sie zapowiada ciekawy meczykUśmiech
Nie no liczę że w następnym sezonie już kupie kogoś konkretnego na 2 linie Uśmiech Bo na lidera 1ligi trzeba by wydać z 12mln-15mln, także nie stać ;p
Póki co w 2 lini objeżdża się młodzież, niech się uczą speedwaya Uśmiech

Takiego Tataja mieć... na niego z 20mln musiałyby się znaleźć na koncie Uśmiech

Co do Waszego rewanżu.. no nie ma szans chyba nikt w Naszej lidze aby urwać Kukuczce jakikolwiek punkt Oczko
Stron: 1 2 3 4