Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Inywidualne Mistrzostwa 5 ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Vinyll

Chciałbym zoorganizować z pomocą osób z 5 lig indywidualny turniej w/w lig .
Każda drużyna wystawiła by po 2 zawodników i potem robimy eliminacje , najlepsza 16 pojechała by w 6 rundach , które wyłoniły by zwycięzce.
Każdy kto chciał by wziąść udział niech się zgłosi , a osoby chętne do pomocy w organizacji proszę o wiadomość tu lub w grze .
Vinyll
Orliki Fordon
5 liga 8 grupa

Vinyll

Mistrzostwa 5 Ligi startują od 25.08
ORGANIZATOR TERMIN
ORLIKI FORDON 25.08
STACHU TEAM 22.09
KS MOMSTER LESZNO 29.09
ANTY FALUBAZ 15.09
POLONIA BYDGOSZCZ BKS 01.09
CZARNI INOWROCŁAW 08.09

AKTUALIZACJA PO 5 RUNDZIE
[Obrazek: 4vr8z4.jpg]

Vinyll

25.08 START ZAPROSZENIA POSZŁY DOŁĄCZYŁA 8 EKIPA W OSTATNIEJ CHWILI , ALE ZOSTAJEMY PRZY 6 TURNIEJACH DATY SĄ PODANE PROSZĘ PAMIĘTAĆ KIEDY KTO ORGANIZUJE - POZSTARAM SIĘ PRZYPOMNIEĆ.
Mogę dopisać się jako rezerwa Uśmiech

Stanisław Kowalski (1358)
Ryszard Wróbel (13233)

Banda Jonaków Zielona Góra - 5 liga, 11 klasa
macie jeszcze miejsca dla moich biegaczy ?

Urban Hermann (1627)
Tytus Kozłowski (4643)

Steel Riders
5 liga 21 klasa

Vinyll

Niestey steel już za pózno ułożyłem wszystko i posłałem zapki w sobotę , ale jak się spodoba można zrobić 2 edycję na 2 część sezonu z większą ekipą jak będą chętni.
popieram pomysł z 2 edycjąOczko
Vinyll możesz mi powiedzieć czy dobrze zrozumiałem formułę zawodów, otóż jest 16 zawodników i 6 rund i w każdej rundzie jadą ci sami zawodnicy czy może ktoś po drodze odpada?

Vinyll

Jadą Ci sami , wcześniej było za mało osób więc była opcja z dodatkowymi zawodnikami organizatora , ale że mamy komplet 16 zawodników teraz to robimy każdy turniej w tym samym składzie . W sobotę inauguracja na stadionie Orlików Fordon potem Polonia Bydgoszcz BKS organizuje 01.09 i dalej tak jak są podane terminy wyżej .
czyli jako że jestem ostatni na liście nie zorganizuję zawodów?

Vinyll

No zgłosiłeś się ostatni i dlatego nieorganizujesz turnieju , ale w 2 edycji już napewnoUśmiech
spoko;D
Czyli mam rozumieć iż ja też nie organizuję Uśmiech?

6 rund i 8 osób tak Uśmiech?

Vinyll

Dokładnie jak sama nazwa wskazuje to Mistrzostwa 5 ligi , zgłosiłeś chęć udziału i jesteś mimo że jesteś z ligi 6 , a turnieji miało być 6 i nie zwiększam jej. Za dużo turnieji będzie nudne , bo już po kilku turniejach wyklaruje się wynik .
Dobrze gadaszOczko co za dużo to nie zdrowo!
Stron: 1 2 3