Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Skoki i klasy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
1.Proponowałbym dodać dod. opcje gdy sie wejdzie w profil zawodnika. Mozna by pokazac kilka (np. 6) ostatnich skokow w celu sprawdzenia czy losowosc skokow przy odpowiednich talentach jest prawidłowa.

2. Mozna by tez po skonczonym sezonie druzyny ktore mialyby jezdzic odpowiednio w 1, 2, 3 itd ligach wymieszac z druzynami z innych klas. Proponuje to poniewaz zauwazylem ze klasy z nizszymi nr sa mocniejsze od klas z wyzszymi. Wystarczy pojezdzic troche sparow z druzynami w rownoleglych ligach ale w roznych klasach zeby moje slowa sie potwierdzily.

Co o tym sadzicie??
1. Nie wiem czy to konieczne, ale może być.
2. Nie wiem czy tak jest na prawdę, ale uważam że powinno być tak jak jest Uśmiech
Jest tak na pewno. Jestes ekstraligowcem wiec to Ciebie nie dotyczy ale chcialbym zeby zwlaszcza drugo trzecio i czwartoligowcy sie wypowiedzieli.
1. Jeśli komuś na tym zależy to może być to dla Vipów.
2. Myslę że że nie ma najmniejszej potrzeby gdyż drużyny E, 1 ,2 są odpowiednio w tabelach a co do drużyn 3, 4 i 5 ligowych to to się góra w 2 sezony ureguluje bo akurat są to jeszcze ligi grubo zmienne
No wlasnie 2 sezony... Wg mnie to nie jest w porzadku bo wiele druzyn nie ma szans w wyzszej lidze, a uzyskuje awans tylko dzieki temu, ze nie maja mocnych rywali. Podczas gdy inni majac lepszy sklad o awansie moga tylko pomarzyc.

Vinyll

Prawda sam miałem w zeszłym sezonie 2 mocne drużyny u siebie , a wygrywałem spokojnie z drużynami z ligi wyżej w najmocniejszych składach
(2012-08-14, 23:13:16)waleccrane napisał(a): [ -> ]No wlasnie 2 sezony... Wg mnie to nie jest w porzadku bo wiele druzyn nie ma szans w wyzszej lidze, a uzyskuje awans tylko dzieki temu, ze nie maja mocnych rywali. Podczas gdy inni majac lepszy sklad o awansie moga tylko pomarzyc.

W drugiej lidze miałem jednego przeciwnika z którym walczyłem o awans lecz w pierwszej lidze jestem chłopcem do bicia. Nie wyobrażam sobie o czym Ty mówisz by zrównywać ligi, wtedy dopiero było by nudno gdybyś nie potrafił zdobyć 20 pkt w meczu lub byś wygrywał siedemdziesięcioma punktami.
waleccrane - trudno mi się odnieść do twojej propozycji gdyż u Ciebie w lidze nie widać jakiś dysproporcji, awansowałeś do 2 ligi , spadłeś do 3 i co jakaś przepaść???

Także drużyny które zaczęły grać i nakupowały dobrych grajków przejdą przez ligi z sezonu na sezon awansująć a nie od razu równać ligi bo ktoś słabszy jest wyżej w tabeli. przykład: Anioły UNIBAX - przegrali pierwszy mecz w lidze dopiero po awansie do 1 ligi i jakoś nienarzekali
No dobra. Rozumiem Twoje argumenty, ale niech inni tez sie wypowiedza, bo na razie tylko 2 osoby sie wypowiedzialy. A tak swoja droga to ja nie narzekam tylko chcialbym wprowadzic pewien element zaskoczenia - zeby przed nowym sezonem gracze nie wiedzieli z kim beda jezdzic i czego sie spodziewac po przeciwnikach. Dodaloby to troche atrakcyjnosci tej grze bo niestety w moim przypadku jest tak, ze generalnie(nie liczac pojedynczych przypadkow) znam druzyny, z ktorymi jezdze i wyniki nie sa dla mnie zadna niespodzianka - a o nie wlasnie chodzi, prawda?
pkt 1 - nie jest to konieczne z mojego pkt widzenia
pkt 2 - awanse i spadki na zasadzie mixowania klas nie byłoby głupim rozwiązaniem, gdyż faktycznie jeszcze dobrze ten sezon się nie zaczął, a ja już wiem, z kim mogę się spotkać w kolejnym sezonie. mimo wszystko ta niewiadoma dodałaby dodatkowego "uroku" grze.
z perspektywy np. mojej ekipy, wiem, że jeżeli zaklepie sobie awans, to moje chłopki powyżej 21 roku idą na LT, bo nie mam z nimi czego szukać w 4 lidze, 11 kl.. lepiej już odjechać sezon juniorami i ewentualnie jakimś fuksem utrzymać się dzięki barażom... .
witam a ja napisze tak !! wynik druzyny na dany sezon nalezy budowac przez 18 meczy ligowych !! a ze ktos nakupował zawodników w połowie sezonu pojechał sparing z kims z wyzszej ligi i wygrał nie oznacza ze powinien byc wyzej lige !!


co do losowosci to ma to tez bardzo duzy minus ( kij ma dwa konce ) a co bedzie jak np w 1 lidze ( najłatwiej podac bo sa tylko 2 grupy) po losowaniu 20 druzyn w jednej grupie bedzie 9 mocnych i jedna słaba ( według powiedzmy jakis tam wytycznych ) a w drugiej 1 mocna i 9 słabych ? awans do wyzszej ligi dostanie ekipa która tez teoretycznie nie powina byc wyzej !! wiec moim zdaniem powinno zostac tak jak jest !!

teraz jestem w ekstralidze ale tez tak jak wy zaczynałem od 5 ligi!!! budujac zespół,skład,stadion itd itp
mało tego przez ostatnie 3 sezony w lidze 3,2 oraz 1 lidze nie przegrałem zadnego meczu !! przegrałem go dopiero teraz z GRYFY Bydgoszcz !! i co ?? powinienem powiedziec ze juz dawno powinienem byc w ekstralidze skoro słabsze zespoły były wyzej odemnie?? jak ja byłem w 3 to 2 lidze?? jak byłem w 2 to 1 lidze?? itd!! NIE bo swój klub budowałem przez kilka sezonów!! cierpliwosc,cierliwosc i odpowiednie planowanie a nie zawisc i zazdrosc ze ktos jest wyzej !!!

http://www.speedway-world.pl/i,team

dodam ze kazdy mecz teraz to mam wkoncu wmocje bo nie pewny wyniku jestem a jezeli nie przegrałem przez ostatnie 3 ligi to co mam napisac? ze sie nudziłem??!!

na NIE

Vinyll

Ehh nie czytasz ze zrozumieniem , ja napisałem tylko że klasy w ligach są bardzo nierówne , a nie że mam z tego tytułu problem składu nie zmieniałem w połowie sezonu ,a były poprostu 2 drużyny ode mnie lepsze . A teraz przyszedł czas na mnie i awansuje w tym sezonie , buduje zespół na przyszłość a nie na już więc nie robię problemu z tego ,że wolniej się wspinam .
Pozdrawiam
Vinyll
Daehniks1-tak trzymac! A gdyby tak przykladowo w realnym zuzlu nagle powstalo 10 czy 20 nowych klubow to co,moze by je zmieszali z obecna 2 liga?! Moge sie zalozyc ze nie. powolaliby lige 3 i sila rzeczy musieliby sie wspinac z sameg dolu,mimo ze pewnie niejedna druzyna bylaby silniejsza niz przykladowo Krosno!!! Dla mnie z calym szacunkiem pomysl bez sensu. Pozdrawiam.
Cos w tym jest na rzeczy. Bo są klasy w danej lidze silniejsze i słabsze. Dziwne jest też awansowanie do ligi wyżej, pierwsza i druga jeśli wygra baraż trafiają do tej samej ligi, a jeśli trzecia się załąpie też to rónież do tej samej grypy ligi wyżej.
Marek79 - prponuje Ci czytaniem ze zrozumieniem! Ja nie chce mieszac druzyn z roznych lig tylko klas! Porownajcie sobie Kupidurę i Mądrego. Jest taka różnica, że ręce opadają

http://www.speedway-world.pl/i,live-127839

To jaki silny jest zespol zalezy tylko i wylacznie od taktyki managera. A to do ktorej klsy sie trafi (losowanie lub jakis schemat-nie wiem) czy to takie wazne? Nawet w 1wszej lidze sa wyniki 75-15,wiec ja naprawde nie wiem o co tak naprawde Tobie chodzi...? Roznice sa i zawsze beda.
Stron: 1 2