Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Pogoda
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

AdikoSS

Moja propozycja jest następująca, nie będę ukrywał ze trochę mnie drażni pogoda w tej grze. Cały zeszły sezon objechałem prawie przy zachmurzeniu lub deszczu sporadycznie było słońce, i w tym sezonie jest to samo... dziś mecz znowu deszcz ... mniej kibiców na stadionie a co za tym idzie mniejsza kasa. Może dało by rade zrobić większe prawdopodobieństwo ładniej pogody?? bo jak pogoda jest losowa to ja chyba mam strasznego pecha...

speed_55

Też uważam, że losowość pogody w niektórych województwach jest dziwna.
można też wprowadzić dokładniejszą prognozę pogody. Chodzi mi o to, żeby np prognoza wyglądała następująco :
godz 10-14 pochmurno
15-20 słońce
czy coś podobnego.
Bo nie zawsze cały dzień świeci słońce,czy też jest pochmurnie lub pada deszcz.
Delfin, bardzo dobry pomysł uważam !!
Pogoda typowo Angielska w lidze
(2012-08-26, 19:33:57)kamykov napisał(a): [ -> ]Pogoda typowo Angielska w lidze

Jak anielska, to muszę powiedzieć, że nie pamiętam słońca w kuj-pom w ostatnim czasie w meczu ligowym:/
można było zmienic wojewodztwo z tego co wiem w przerwie miedzysezonowej...ja do tego az takie wagi nie przywiazuje
(2012-08-26, 20:28:04)Zdunek napisał(a): [ -> ]można było zmienic wojewodztwo z tego co wiem w przerwie miedzysezonowej...ja do tego az takie wagi nie przywiazuje

To ja bym wybrał Majorkę
kamykov z tego co wiem to nie wojewodztwoOczko hehe i mamy tylko lige polska a nie hiszpanska
Ale ja tak w poszukiwaniu słońca
(2012-08-26, 20:30:46)kamykov napisał(a): [ -> ]
(2012-08-26, 20:28:04)Zdunek napisał(a): [ -> ]można było zmienic wojewodztwo z tego co wiem w przerwie miedzysezonowej...ja do tego az takie wagi nie przywiazuje

To ja bym wybrał Majorkę

Zapiałem z tego na maksaUśmiech
Ale to co kamykov mówi nie jest głupie. Zrobić se stadion na majorce założyć własne linie lotnicze i dostawać jeszcze kase za przylot gości Uśmiech kamykov na prezesa ! ;D
Dobry pomysl z podawaniem prognoz pogody godzinowych na dany dzien jak proponowal delfin, swietna propozycja, popieram.
Uśmiech

AdikoSS

dodam tylko że dziś u mnie podczas ligi nie pada ale zachmurzenie ;/ myślę że można by było coś zrobić z tą pogodą .
I znowu w niedziele będzie padało ile można czekać na słońce ??? Kolejna niedziela z kolei jest bezsłoneczna a różnica zarobku na kibicach nie jest wcale taka mała . Można by coś pomyśleć w tym temacie, żeby aż tak często nie gościły na naszych stadionach deszcz i zachmurzenie.
Stron: 1 2