Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: rozgrywki-brak skladow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zeszliscie na calkiem inny temat. Prosze pisac na temat. misiek_kssg przeciez chyba kazdy wie gdzie sie zglasza takie sprawy,podpowiem ze na 100% nie tutaj. Piszesz w zlosliwym tonie ze Cie to nie obchodzi...no i w porzadku ale mi zalezy zeby na kazdych zawodach obsada byla 'prawie' kompletna bo owszem,chodzi tu tez o zabawe ale w miare powazna bo nie wyczytalem nigdzie ze to gra dla najmlodszych a 4mecze i indy na takie narazie wygladaja.
Marek79 - jeżeli poruszasz jakiś temat, to domniemam, że jesteś w tym obcykany lub masz jakiś punkt zaczepny - proszę zatem o zacytowanie pkt. regulaminu gry, który mówi, że "najmłodsi" w nią grać nie mogą ? A tak przy okazji dla rozwiania wątpliwości mam już lat 34.
Wracając do tematu. Czwórmecze i turnieje indywidualne w których biorą udział zawodnicy z prowadzonego przeze mnie klubu, bynajmniej na takie nie wyglądają i trudno mi sobie jakoś takie imprezy w tej grze wyobrazić, ale skoro wg Ciebie takie właśnie są te dotychczas rozegrane zawody..., to jesteś dla mnie wzorem, że masz czas i siłę je wszystkie tutaj lustrować, od 10 rano do godziny 20...
To może lepiej od razu każdemu po 10 tysięcy kary ładować w poniedziałki, piątki i soboty, nie ma co się bawić i owijać w bawełnę - skoro tak lipnie to się prezentuje !?

Tak na marginesie. Zdarzył się Tobie jeden czwórmecz - 10 sierpnia br., gdzie na Twoje zaproszenie jedna z ekip nie wystawiła składu i o to robisz tyle hałasu ? Znam świetne rozwiązanie - następnym razem zaproś ekipę z 6 ligi, której menago loguje się nie tylko raz w tygodniu - zaproś kogoś co preferuje cykl dziesięciodniowy... .
Ups, był jeszcze turniej 16 lipca br... skąd miałeś wiedzieć, że drużyna w dniu którym się rejestrowała, zakończyła swoją przygodę z grą...
misiek_kssg tu nie chodzi o mnie tylko o wszystkich graczy ja tylko wyszedlem z propozycja i wcale ona nie musi sie podobac,halas robisz Ty z tego wlasnie powodu. Po drugie w innym temacie w jednym z postow sam pisales ze dazymy do realizmu a np turnieje gdzie startuje kilku zawodnikow co maja wspolnego z realem??? Zastanow sie co piszesz bo sam sobie zaprzeczasz,forum nie jest raczej po to zeby sie klocic i pisac zlosliwe posty tylko po to zeby usprawniac i udoskonalac ta gre,wiec koncze z Toba dyskusje bo nic nowego ona nie wnosi na temat glowny. Powtarzam ze nie chodzi tu o mnie tylko o ogol i gre.
innymi słowy masz tyle pojęcia o rzeczywistym sporcie żużlowym co naród mongolski o grze w hokeja na lodzie. to przykre.
coś jeszcze Tobie napiszę, na faktach - sorry, dla ogółu, bo to nie o Ciebie przecież tutaj chodzi...
niekompletne składy w zawodach o których mowa, to są sytuacje z życia wzięte, które co jakiś czas zdarzają się na naszym krajowym podwórku. przykład z zawodów rozgrywanych w Gorzowie na początku br. sezonu (24 kwietnia).
tylko jedna ekipa wystawiła skład 4 osobowy, w innej wystartowało tylko dwóch (dołączył do nich junior z przeciwnego obozu, ale jego dorobek nie był doliczany do zdobyczy pkt.), a w kolejnej zaś startowało niby 3, ale jeden odnotował komplet wykluczeń.
jeden z biegów (12) rozegrał się w jednoosobowej obsadzie, bo 3 zawodników nie zdążyło dojechać pod linię startu w czasie 2 minut...
czy zatem wg ogółu w którego to imieniu się wypowiadasz, wszystkie te klubu powinny otrzymać kary za taką sytuację, że kibice znad Warty musieli oglądać takie zawody (pod egidą PZM-otu) czy powinny być odwołane ?
domniemam, że regulamin rozgrywkowy zawodów towarzyskich nie jest Tobie obcy i zdajesz sobie sprawę, że kary się nie posypały, bo to nie były zawody rangi mistrzowskiej, liga.
proszę o konstruktywną i rzeczową odpowiedź, a nie zamydlanie oczu i podpieraniem się hasłami o dążeniu do realizmu, który to najzwyczajniej w świecie pomijasz.
pozdrawiam
Prosze o wypowiedz w tym temacie odpowiedniego ADMINA.

speed_55

A czy nie można zrobić tak: po przyjęciu przez delikwenta zaproszenia na czwórmecz i nie wystawieniu składu następowałoby to automatycznie na 24 godz (lub mniej) przed rozpoczęciem rozgrywek. Takie posunięcie zapewne trochę zdyscyplinowałoby managerów.
zamiast dyscyplinować to raczej wyręczałobyUśmiech

speed_55

ale czwórmecz byłby czwórmeczem. Chociaż 2 zespoły ale zawsze jakaś rywalizacja.
Ale tu nie o to chodzi,przeciez w sparach sklady sa wystawiane z automatu a mimo to na klub nakladana jest kara i koniec. Tu chodzi tez o to aby nie dochodzilo do idiotycznych sytuacji gdzie w CZWORMECZU startuje tylko druzyna gospodarzy(!) a zeby taka parodia zawodow nie miala miejsca,na powiedzmy 15min przed godz. rozpoczecia organizator powinien otrzymywac info ze z powodu braku odpowiedniej ilosci zawodnikow zawody zostaly odwolane. Pech organizatora,jasne. To samo powinno dotyczyc zawodow indy. Zdarza sie tak przeciez w rzeczywistosci. A swoja droga ciekawy jestem jednej rzeczy,wynagrodzenie za udzial w 4meczu rozkladane jest na rowne 4 czesci pomiedzy uczestnikow,a co sie dzieje kiedy jeden delikwent nie wystawi wogole skladu,tez bierze kase za 'udzial'?! Moim zdaniem trzeba ustalic jakis limit uczestnikow (tak w 4meczach jak i w indy) ktory musi byc osiagniety aby zawody sie odbyly,lub jak proponowalem wczesniej im mniej uczestnikow tym mniej kibicow... Byloby duzo bardziej realistycznie. Wiem ze te pomysly wielu osobom nie przypadaja do gustu ale takie jest moje zdanie.
Jak dla mnie to lipa, mnie nie przekonałeśDuży uśmiech
nawiasem mówiąc KTÓRY nie kturyJęzyk
Przyklad z dzisiaj,Speedway Nowawies godz 16, startuje 4 zawodnikow gospodarzy! Nikt wiecej! Kibicow 2542!!! Czy to w jakimkolwiek stopniu odpowiada rzeczywistosci? Dla mnie to czysta fikcja... Wiem wiem znowu ktos mi powie ze to przeciez jest GRA.
Może po prostu zwiększyć liczbę przychodzących kibiców na czwórmecze?
Jaja sobie robisz.
No ale dlaczego? Uśmiech
hmm jak dla mnie to by było dobre by zrobić jakąś proporcje między ilością startujących zawodników, a publiką Oczko nie chodzi mi o to żeby mniej można było zarabiać tylko żeby czasem ktoś się wysilił i dogadał się z innymi klubami ;p wkońcu to jest menadżer żużlowy i powinno być cenione załatwianie różnych spraw, a nie przekręty. pozdrawiam
Stron: 1 2 3