Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: rozgrywki-brak skladow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Najprosciej i najskuteczniej bedzie chyba wprowadzenie kary za nie ustalenie skladu, bo przeciez przychodzi wiadomosc 24h przed turniejem, i jak ktos kilka razy dostanie kare to sie nauczy ze trzeba ustalac. I kara nie niska nie wysoka ale w sam raz wiec ok 50k.
Bardzo dobrze!!!
Popieram. Cos wywalczylemJęzyk
Z zaciekawieniem poczytałem ten wątek i trudno nie przyznać racji Marekowi79. Żenująco śmiesznie wygląda turniej w obsadzie 1 zawodnika bo takowe bywały. Zgadzam się z nim, że tak samo jak nie wystawienie składu na mecz ligowy skutkuje karą powinno być podobnie dla czwórmeczu (nawet admin już to potwierdził), jestem jak najbardziej ZA.
Co do turnieju indywidualnego też jest sporo racji i chyba jakiś min poziom uczestników mógłby zostać określony. Np. 10 lub 12 zawodników.
Zwracam też uwagę na fakt, że liczba kibiców na turnieju indywidualnym mogłaby zależeć od umiejętności zawodników. Przed turniejem pod składem pojawia się liczba, która jest chyba sumą liczb przyporządkowanych poszczególnym zawodnikom. Im wyższa, powinno przyjść więcej kibiców. Wiadomo, że im więcej dobrych jeźdźców tym więcej przyciągają na stadiony.
Ogólnie propozycje Marka79 wg mnie są zasadne.
Wprowadzone, kara 50 tys za brak skłądu.
zamykam
Stron: 1 2 3