Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: zawyżony transfer
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Jak na juniora to normalna cena. W dodatku jak do szkółki zaczęli przychodzić nowi juniorzy i starzy się kończą. A ograniczenie co do ceny jest. wystaw jakiegoś swojego za 50 mln Oczko pokaże Ci się błąd Język
Ale przecież nikt nikogo nie zmusi żeby dał tyle za zawodnika,jak kogoś nie stać to niech szkoli swoich młodych i tyle. Ja obecnie nie dałbym tyle kasiory bo jej nie mam ale nie rozpaczam z tego powodu.
Jeżeli Ci się nie podoba cena zawodnika to nie kupuj. proste Oczko cały czas są też dobzi zawodnicy po niższych cenach z najróżniejszymi skillami. Wystarczy przejrzeć na liście transferowej. A pozatym cena jest też uwarunkowana także przez podaż.

Przykładem z życia może być Pedersen, który co roku proponuje kosmiczne ceny. Za każdym razem musi opuszczać cenę, bo chce płacić tyle za jednego zawodnika Oczko
ja bym poprostu zrobił tabelke i pod uwge brał tylko średnią umiejetności i tak dla przykładu średnia
0 - 50 max kwota transferu 250000
51 - 55 od 251000 max 500000
56 - 60 od 501000 max 1000000
61 - 65 od 1000000 max 3000000
66 bez limitu
ta tabelka to tylko przykład ustalenie to kwestia dyskusji ale jak by tak mialo być to chyba było by najlepszym rozwiązaniem wiem że zaraz pojawią sie wątki co bedzie jak kilku graczy zalicytuje max kwote myśle że w tym przypadku mogło by być że kto pierwszy zalicytuje maxa kupuje i koniec licytacji ale zapewne taki sposób transferow mialby obupulne korzyści chcesz zarobić to trzeba szkolić

anonim-04

To sie nie przyjmie bo zaluzmy ze mam zielonego 16 latka z sila 55 to sam by go za 500 tys nie ystawil tylko duzo wiecej
albo mam 28 latka 61 średniej i co ktoś mi go kupi za 1mln wg twojej tabelki? bo jak sprzedam za 200tys to zaniżony transfer i bana dostanę? głupie to trochę, niestety na chwilę obecną sami musimy kontrolować listę no i oczywiście brylant Uśmiech
tabelka byłaby ok gdyby uwzględniała TALENT i wiek zawodnika inaczej to jest bez sensu
ok, tylko faktycznie po co wtedy lista transferowa? niestety idąc takim tokiem można bardzo szybko dojść do wniosków że jest ona niepotrzebna i sprzedawać zawodników do systemu i tyle (co uważam za negatywne), jedyna możliwość co do tabelki to wartości skrajnie maksymalne no i właśnie uwzględniające wiek talent średnią ale nie może być ona (tabelka) w formie od - do za danego zawodnika bo nie będzie wolnego rynku Uśmiech

anonim-04

Zrobcie cene do lycytacji i kup teraz
Z kup teraz byłoby za dużo przekrętów Oczko
dokładnie, kup teraz odpada!!!
prawda w 100%
zamykam
Stron: 1 2 3