Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: reklama SW
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
witam wszystkich
tak juz sobie troche gram i widze ze jakos liczba uzytkownikow nie moze dobic nawet do tysiaca...:-(
chyba zalezy nam wszystkim zeby bylo nas wiecej???
gra powinna sie rozwijac, bo jesli sie nie rozwija to stoi w miejscu a to tak jakby sie cofala ....
moja propozycja jest taka zeby admini czy ktokolwiek ze znajomosciami dowiedzieli sie ile kosztuje taka reklama, np w jakims tygodniku zuzlowym, jakiejs innej prasie moze...
moze wtedy gdybysmy znali koszty daloby rade zrobic jakas zrzute...
nie wazne ile, kazdy kto bedzie chcial da tyle ile moze, nie wazne czy to bedzie 5PLN czy 1000PLN
oczywiscie to nie jest obowiazkowe, ale wydaje mi sie ze znalazloby sie duzo chetnych do pomocy

czekam na wasze opinie
Calkiem niezly pomysl,zrobmy pospolite ruszenieJęzyk Stefik juz by wiedzial jak to zrobic i jakas sumka na reklame by sie na pewno uzbierala. W tygodniku zuzlowym to podstawa. Nie glupie Duży uśmiech
Reklama to podstawa w dzisiejszych czasach. Bez niej jakikolwiek twór długo nie będzie istniał. Ja póki co próbuję rozruszać SW na facebboku, jednakże jak wiadomo tam ciężko konkretnie dotrzeć do osób lubiących żużel, gry komputerowe. Wartoby pomyśleć nad wykupieniem reklamy w prasie, choć wydaje mi się, że jeszcze lepsza byłaby reklama typowo w sieci. Może reklama na jakimś portalu żużlowym? A jeśli nie to na stronach klubowych?

Ja jestem jak najbardziej za zrzutką pieniędzy. Można wstępnie zorientować się ile kosztuje reklama na stronie typu sportowefakty.pl/zuzel/
Stefik ja mam pomysł na reklamę wypasioną.

Podczas Zlotu managerów postawić po literze na łeb (może tabletkę gwałtu z jakimś kryształem), zatrudnić kamerzystę i baja bongo.
Najlepsze ujęcia na Youtube i będziemy mieli taką reklamę że hej.......Uśmiech
Ok bede cos probowal sie dogadac.
"Cała strona: 3.000 zł + VAT
½ strony: 1.500 zł + VAT
¼ strony: 750 zł + VAT
Możliwość negocjowania cen.
Udzielamy przy wielokrotności publikacji rabaty.
Kontakt: 65 529 95 94, 601 144 799, 605 350 327
Mail: a.joska@tygodnikzuzlowy.pl
redakcja@tygodnikzuzlowy.pl"

Oto co znalazłęm na stronie tygodnika zuzlowego

Oprocz tego napiszę tez emaile do:
sportowefakty.pl
nicesport.pl
superspeedway.pl

Zobaczymy czy cos wogole odpiszą i sie zobaczy
no to niezle Stefik...;-)
wydaje mi sie ze nawet te 3k nie powinien byc problem z zebraniem...
nawet kilka razy, dla przypomnienia jakby wystarczylo kasy to nawet co miesiac by mozna !!!!
wazne jeszcze zeby wybrac dobry moment na ta reklame
tylko teraz troche po sezonie :-(
ale jeszcze GP sie ciagnie i jakies ploty wiec powinno byc ok
ps
jak juz zaczniecie robic ta zrzute to zrobcie mozliwosc placenia PayPal'em :-)
Moim zdaniem lepiej zainwestować w reklamę na stronie internetowej. Będąc na stronie np sportowych faktów użytkownik zobaczy link (reklamę) - kliknie i już jest u nas. A tak, czytając gazetę musi ją mieć przed komputerem, wpisać ręcznie adres strony i wejść. Poza tym nie każdy czytelnik gazet korzysta często z komputera. Skoro kupuje i czyta gazetę żużlową to wątpię aby często bywał na internecie szukając informacji o żużlu. W końcu wszystkie info ma w gazecie - statystyki, newsy, plotki itd.

Dla mnie nr 1 to reklama na portalu z informacjami żużlowymi. Może być ewentualnie reklama na stronie klubowej np Falubazu, gdzie jest sporo kibiców. Wiadomo, taka strona ma na pewno więcej odwiedzin niż strona np. Ostrovi Ostrów, choć i reklama będzie pewnie droższa... no ale, coś za coś. Można ewentualnie pomyśleć nad reklamą na stronach oficjalnych zawodników, choć tutaj raczej mało byśmy zyskali popularności. Już lepiej byłoby zareklamować się na stronach poświęconych grach przeglądarkowych jak np www.gryprzegladarkowe.net

Ja jestem jak najbardziej za zrzutką. Możnaby pomyśleć nad jakimiś pamiątkami w zamian za pomoc. Powiedzmy za pomoc (obojętnie ile kto zapłaci) każdy otrzyma symbolicznego VIPa na miesiąc. To tak w tamach podziękowania administracji dla użytkowników za chęć pomocy.

Ja ze swojej strony na pewno coś przeleję na konto. Póki co próbuję reklamować stronę na facebooku i Wam też to polecam.

Dodawajcie informacje o grze na facebooku, opisy na gg, na innych forach link w sygnaturkach, mówcie o grze w swoich szkołach kolegom, znajomym z pracy. Reklama powoli będzie się dalej sama nakręcać, najgorzej zacząć.
Na sportowychfaktach.pl najtańsza reklama tylko w dziale żużlowym kosztuje 1800 zł netto na miesiąc. Nie wiem jednak co ona obejmuje.
Nawet jesli trzeba bedzie zrobic zrzute na reklame uwazam, ze to jest bardzo dobry pomysl.
Pakiet „Na Piątkę” – Koszt 5 000 PLN/sezon

1. Koziołek reklamowy na płycie boiska (3,00x1,00 – 1 sztuka);
2. Reklama w programie zawodów (1/3 strony formatu B5);
3. Logotyp na stronie internetowej klubu wraz z aktywnym linkiem.
4. Dwa zaproszenia na cały sezon na Trybunę Główną.

to znalazlem na stronie Polonii Bydgoszcz, oczywiscie sa drozsze pakiety, ale to zalezy ile kasy bysmy uzbierali
Reklama dźwignią handlu panowie i panie : koszty jej są zawsze duże, a zysk nie zawsze pokrywa jej wydatki. Poza wspomnianymi powyżej opcjami jest jeszcze giełda/telegazeta itp. Na początek ja proponuję rozglądnąć się dookoła nas , jest sporo gazet lokalnych wydawanych "bezpłatnie" ludkom na ulicy zwłaszcza w większych miastach, w których reklama lub ogłoszenie "nie zabija" tego pomysłu na starcie. pozdro
Swego czasu grałem w Ogame i tam była taka opcja że jeśli ktoś z aktualnych graczy poleci grę koledze i ten poprzez specjalnie wygenerowany link zarejestruje się to polecający dostaje bonus, może warto pomyśleć nad czymś takim, np jak dzięki mnie do gry przyjdą 3 osoby - 7 dni VIPa, a jak te osoby pozostaną w grze przez 3 miesiące to może też bonus; nie wiem jak to trudno będzie zrobić z technicznej strony ale wydaje mi się że wtedy więcej ludzi by polecało grę bo nagrody kuszą Język a jak wiadomo poczta pantoflowa działa szybko i skutecznie Język
Propozycja z 'linkiem polecającym' w grze jest jak najbardziej dobra. Dziś największe gry praktycznie nie istniałyby dzięki tejże opcji. Mam nadzieję, że szybko wejdzie w życie. A nagrody mogą być jak dla mnie różne. Albo jakiś darmowy VIP w zależności od tego jak długo gra zaproszony gracz albo jakaś gratyfikacja finansowa klubu (symboliczna, ale jednak nagroda... może jakieś 3.000-5.000 za osobę).
Szkoda że tak mało nas wypowiada się w tym temacie, a jak by każdy rzucił pomysłem to można by wybrać coś i może coś by się ruszyło w kwestii ilości i może byśmy przekroczyli magiczny tysiąc Duży uśmiech
Stron: 1 2 3