Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kasa z aukcji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, skoro nie można już podbić swojej aukcji, to może kasę, która jest widoczna w statystyce po transferze udostępnić do wydawania od razu po zalicytowaniu zawodnika? I wtedy tylko po następnym podbiciu od razu kasa się powiększa. Chodzi o to, że kasa od razu wpływa na konto klubu, który sprzedaje zawodnika, bo prędzej czy później i tak tą kasę dostanie Uśmiech
Tylko że kaska, którą widzisz po zalicytowaniu nie jest do końca twoja, bo jeszcze podatek nie jest odciągniętyUśmiech
no to można dostawać bez podatku już ;P
nie mam pojęcia jak by to stefik rozwiązał, ale te podatki mnie do szału doprowadzają:/
hehe , podobno pewne są 3 rzeczy : PODATKI, Śmierć i "Moda na sukces" - wersji jest kilka , pozdro Teves
A komu miało by zabrać tą kasę? By była gotówka nie wiadomo skąd. Chyba że z Amber Gold
kasa z nikąd, po aukcji tylko odbierałoby kupującemu Oczko
No ale kasa jest przecież 15 minut po transferze wiec nie jest zle.
A może warto się zastanowić nad zlikwidowaniem podatku bo już nie można podbijać swoich zawodników?
Być może nie jest źle ,lecz gdyby się odrazu dostawało tę pieniądze to jest zawsze możliwość kupna np. Gdy jest o 3 min za tym którego wystawiliśmy. No i podatek od sprzedaży można by było usunąć.
heheh podatek musi być ja teraz sprzedałem zawodnika za 7 baniek i podatku 500tyś zapłaciłem więc mega dużo
Można raczej zrobić że podatek dzielimy na 2 zawodników albo przy licytacji pokazywała się kwota pomniejszona o podatek Duży uśmiech
Kwota pomniejszona o podatek od razu pomniejszona, bo można tą kasę wykorzystać, bo ktoś może chcieć sprzedać zawodnika, aby kogoś kupić i od razu może tego na oku licytować, a tak, to gdy mu się aukcja przedłuży o powiedzmy 30 min (po 15 podbiciach) nie może go już kupić, bo za późno będzie miał kasę. A teraz, gdy zawodników można sprzedawać po 60 dniach nie ma już dużo wartościowych zawodników na LT.
Pomysl nie ma nic wspolnego z realizmem prawdziwych licytacji czy aukcji dlatego ja osobiscie jestem na NIE
Od podatku od sprzedaży zawodnika część pieniędzy można było by przeznaczać dla klubu, którego zawodnik jest wychowankiem.( Słyszałem, że Malmö FF kosi dużą kasę z transferów Ibrahimović'a). Właśnie tą propozycję głównie chciałem skierować do klubów z niższych lig, którzy mięli dobrych juniorów, ale nie byli w stanie ich utrzymać. Dlatego proponuję, żeby procentowe wpływy z transferu dla klubu macierzystego zawodnika były zależne od ligi w jakiej aktualnie występuje klub:
EL - 0,25%
1L - 0,5%
2L - 1%
3L - 2%
4L - 4%
5L,6L - 6%
Z każdego transferu było by pobierane tyle ile wynosi aktualnie podatek, i następnie przekazywane do klubu.
np. Zgodnie z danymi Sothisa przy sprzedaży za 7 baniek gdyby zawodnik był wychowankiem czwartoligowca to klub dostaje 280 tys, a reszta(220 tys) jest pobrana na rzecz podatku. (Dla większego realizmu 700 tyś-> klub dostaje 28 tyś.)
Zwiększyło by to również atrakcyjność inwestowania w szkółkę.
(2012-10-25, 10:07:57)ru3k napisał(a): [ -> ]Od podatku od sprzedaży zawodnika część pieniędzy można było by przeznaczać dla klubu, którego zawodnik jest wychowankiem.( Słyszałem, że Malmö FF kosi dużą kasę z transferów Ibrahimović'a). Właśnie tą propozycję głównie chciałem skierować do klubów z niższych lig, którzy mięli dobrych juniorów, ale nie byli w stanie ich utrzymać. Dlatego proponuję, żeby procentowe wpływy z transferu dla klubu macierzystego zawodnika były zależne od ligi w jakiej aktualnie występuje klub:
EL - 0,25%
1L - 0,5%
2L - 1%
3L - 2%
4L - 4%
5L,6L - 6%
Z każdego transferu było by pobierane tyle ile wynosi aktualnie podatek, i następnie przekazywane do klubu.
np. Zgodnie z danymi Sothisa przy sprzedaży za 7 baniek gdyby zawodnik był wychowankiem czwartoligowca to klub dostaje 280 tys, a reszta(220 tys) jest pobrana na rzecz podatku. (Dla większego realizmu 700 tyś-> klub dostaje 28 tyś.)
Zwiększyło by to również atrakcyjność inwestowania w szkółkę.

Moim zdaniem to ciekawy pomysł Duży uśmiech
Stron: 1 2