Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
http://www.speedway-world.pl/i,live-113382 nic nie wnoszący do kolejności w tabeli, ale bieg 11 nie odbył się z powodu nie przystąpienia do niego na znak protestu zawodników obu drużyn. W drużynie gości August Wójcik, 23 letni świetny zawodnik na zakończenie sezonu pojechał aż 7 biegów, zdobywając 20 + 1 punktów i walnie dał znać drużynie gospodarzy, że z takim poziomem zasłużenie okupują miejsce spadkowe w tabeli..... jednakże błąd jest błędem i w duchu dobrze spełnionego obowiązku wynikającego z regulaminu gry uprzejmie o nim "donoszę" ;-)
U mnie w meczu również był mały błąd mecz zakończył się wynikiem 75:14 , ale w 14 biegu w drużynie rywala mieli jechać zawodnicy wcale nie wpisani do składu.
jak życie pokazało, nie udało się wyeliminować wszystkich błędów przed dzisiejszą kolejką, ale miejmy nadzieję, że od nowego sezonu będzie już tylko lepiej.
edit: (....)
p.s. na 20-cia wyrywkowo sprawdzonych meczów z godz. 12, wszystkie poszły tak, jak tego sobie byśmy życzyli !!! i oby tak zostało.
podzielam opinię żeby skończyć ten sezon raz na zawsze Język i może warto się zastanowić (tu do adminów) co zrobić na przyszłość żeby coś takiego się nie przydarzyło już nigdy więcej, gdyż takie rzeczy mogą zniechęci gro ludzi a niestety nie szalejemy pod względem aktywnych zawodników...

kielpin

(2012-11-25, 11:25:56)misiek_kssg napisał(a): [ -> ]rozumiem Twoją złość, ale tak na spokojnie patrząc, to wynikłe błędy nie miały wpływu na wynik tego meczu (powinien być 47:43).
żaden z Twoich zawodników nie wygrałby biegu 15-go, nawet lider Twojej drużyny Żmuda (tylko ten nie wystartował), reszta jak to nazwałeś ich najsłabszymi, to pozostała 4-ka Twoich seniorów, których sam desygnowałeś do tego spotkania. tylko jeden z nich mógł być przez "lepszych" zamieniony (tylko ten jeden jest lepszy od nich, ale i tak byłby 3 w tej gonitwie).
powtórka meczu czy kolejki byłaby delikatnie mówiąc głupotą... to przykre, ale takie są fakty. to jedyny błąd jaki pozostał i nie został usunięty w porę. należy jednak patrzeć na dobro ogółu, a nie jednostek. przecież na 110 spotkań niespełna połowa miała tylko błędy (w tych spotkaniach, w których menagerowie dokonali zmian w składach w porównaniu do tych, jakie były w ubiegłym tygodniu).
tylko jeden mecz był wypaczony (kwestia wyniku), gdyż winien być remis, a zakończył się mecz zwycięstwem gospodarzy (szczęśliwie wynik nie miał wpływu na układ w tabeli).


Jeżeli rozkładamy już mój mecz na czynniki pierwsze, to jak pewnie zauważyłeś po 13 biegu prowadziłem 2 punktami, w 14 biegu, GDYBY NIE BŁĘDY W GRZE, wygrałbym w stosunku, co najmniej 4:2 - nawet przegrywając ostatni bieg 5:1 to byłoby 45:45. I ty uważasz że te błędy nie wypaczyły wyniku meczu??? Zawodnik z biegu 15 wystartowałby w biegu 14 i po czasach jakie osiągał byłby co najmniej 3.

Teraz z innej beczki, naprawiałem motocykle, pobrało mi kasy jakbym kupił nowe - to jest normalne?
Wczoraj Remont generalny motocykla. -22 500 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 750 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 500 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -19 250 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -28 000 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 250 zł
Wczoraj Remont generalny motocykla. -21 250 zł
Czy remonty kosztują tyle co nowy motocykl???
kielpin - w kwestii REMONTU motocykli się nie wypowiadam, ale wiem, że one są nie adekwatne w stosunku do zakupu nowych. nie mniej wystarczyłoby, gdybyś je tylko NAPRAWIAŁ (to dużo tańsze)...
nawiązując jednak do meczu. próby Twe pokazania mi błędu w grze, który wypaczył wynik meczu jest bynajmniej nie na miejscu, bo nie masz racji i przemawia przez Ciebie złość.
ale... wyjaśnię to Tobie, może w ten sposób szybciej to do Ciebie doleci, spojrzysz spokojnie na zaistniałą sytuację.
Twoi zawodnicy - suma pkt do biegów nominowanych:
1. Zenon Lech - 9 (2,2,2,3) +1 w XV (gdyby w tym biegu pojechał Żmuda, to pkt by nie zdobył)
2. Nicolas Parker - 3 (1*,0,1*,1*) +0 w XIV
3. Finn Moysey - 9 (3,2,2,2) +2 w XIV
4. Angus Fethersto - 4 (1,1*,1*,1*) +0 w XV (gdyby jechał w 14 biegu zdobyłby 1 pkt)
5. Władysław Żmuda - 9 (2,2,3,2) (gdyby jechał w 15 biegu zdobyłby 1 pkt.)
6. Konrad Leszniewski - 6 (3,1*,1*,0,1)
7. Arkady Laske - 0 (0)
do 14 biegu nominowani są zawodnicy z dorobkiem punktowym 3 i 4 w drużynie
do biegu 15 - najlepiej punktujący
Jak widać zatem w nominowanych biegach mogli wystąpić zawodnicy z nr startowymi: 1, 3, 4 oraz 5
Pojechał przez błąd Parker, a powinien Fathresto (w 14 biegu byłoby 3:3), ale w 15 biegu niezależnie od tego, kto by w tym biegu pojechał (patrząc na czasy) miałeś gwarantowane 5:1 w tyłek i mecz w plecy !
Nie rozumiem Ciebie misiek. Z uporem maniaka próbujesz zminimalizować skutki błędów w dzisiejszych meczach z godziny 11.00. Przecież w Twoich rozważaniach nie bierzesz w ogóle pod uwagę warunków losowych (defekt, upadek, kontuzja). Twoje wyliczenia mają sens tylko i wyłącznie na papierze. Gwoli sprawiedliwości wadliwe mecze powinny zostać powtórzone. I nie pisz proszę, że to za dużo pracy i czasu, aby powtórzyć, bo pisałeś wcześniej, że tylko 28 meczy miało błędy. Jak pisałem w poprzednim poście, mój mecz był bardzo ważny dla końcowego układu tabeli. Także ja się czuję poszkodowany.
wyjaśnijmy sobie jedną rzecz - nie negowałem, ani nie lekceważyłem błędów wynikłych w meczach z godziny 11 ! czytajmy ze zrozumieniem i trzymajmy się tego co jest. nie wmawiaj mi czegoś, czego nie robiłem itp.

kielpin

I już Ci udowadniam że się mylisz,
XIV bieg ze strony Bronowianki powinien wystartować, zgodnie ze zdobytymi punktami:
Marcin Siewniak
Przemysław Barthelke
z mojej strony:
Finn Moysey
Angus Fethersto
Zobacz bieg 3, w identycznej obsadzie skończył się wynikiem 4:2 dla mnie!!!
Wynik meczu w tym momencie brzmi 44:40 dla mnie.
Oki ostatni bieg przegrywam 1:5. Mamy wynik 45:45.
A nie jak próbujesz mi udowodnić 47:43.
Dla mnie cały czas wynik jest wypaczony.
ok, Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje. nie musimy się z tym zgadzać. zwróć tylko uwagę, że ten Siewniak, który przegrał w 3 biegu, po naprawie motocykla (może zakupie nowego... nie wiem) był już nie do ugryzienia przez Twoich zawodników. mniejsza o to.
masz prawo być wściekły, masz prawo wyrażać swoje opinie. rozumiem.
napisz do Admina, ja kończę dyskusje, gdyż to i tak nic nie wniesie do tematu, bynajmniej Tobie nie pomoże, gdyż jestem tu osobą wyłącznie postronną.

kielpin

Jako że i tak remis nie zmienił by niczego bo mecz był o przysłowiową pietruszkę, nie chce powtórzenia tego meczu, co też napisałem mojemu rywalowi w tym meczu. Opisałem tylko sytuację z tego meczu już tak na przyszłość, żeby takie sytuację już się nie powtarzały.
Pozdrawiam
miejmy nadzieję, że tak będzie. mecze od godziny 12 idą bez zarzutu, więc jakiś prognostyk na przyszłość to jest.
pozdrawiam
o godz. 20 kicha totalna, jadę mecz o zajęcie 2 miejsca w grupie, mam nadzieje , ze bedzie to powtórzone,
zero odswiezania i mozliwosci sledzenia czegokolwiek, jeden z zawodnikow przeciwnika ma juz 20 punktow w 11 startach, bez sensu
wystąpił błąd w moim meczu. proszę o sprawdzenie tego, http://www.speedway-world.pl/i,live-118871


chyba już wszystko w porządku, Dzięki
gratis doświadczenie przy sprawności gwarantowanej +3 ;p
szefu już zresetował i puści na nowo
Stron: 1 2 3 4