Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błąd w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Panowie dalej sie jaja dzieja, nie mozna zrobic zmiany taktycznej, kiedys taka fajna gierka byla Smutny nie ma sensu chyba dalej w to grac skoro najwazniejszy mecz dla mnie ma taka jazde
A miało być tak pięknie i pod koniec meczu znów błąd oraz kolejne cofnięcie. Nie to żebym się naprzykrzał ale nie może tak być że co raz występują błędy. Ludzie mogą stąd szybko uciec. Gra zapowiadała się tak pięknie.
Wnoszę o powtórzenie meczy z dnia dzisiejszego w najbliższym czasie -choćby jutro i myślę że większość jest za tym aby powtórzyć te mecze nie patrząc na wyniki tylko o suwerenność tej gry - bo faktycznie ludzie zaczną szukać innego menadżera
Mam nadzieję, że mecze z godziny 11 też będą powtórzone.
(2012-11-25, 21:44:59)lucjanos napisał(a): [ -> ]Mam nadzieję, że mecze z godziny 11 też będą powtórzone.

Nie liczyłbym na to.
(2012-11-25, 16:08:14)lucjanos napisał(a): [ -> ]Nie rozumiem Ciebie misiek. Z uporem maniaka próbujesz zminimalizować skutki błędów w dzisiejszych meczach z godziny 11.00. Przecież w Twoich rozważaniach nie bierzesz w ogóle pod uwagę warunków losowych (defekt, upadek, kontuzja). Twoje wyliczenia mają sens tylko i wyłącznie na papierze. Gwoli sprawiedliwości wadliwe mecze powinny zostać powtórzone. I nie pisz proszę, że to za dużo pracy i czasu, aby powtórzyć, bo pisałeś wcześniej, że tylko 28 meczy miało błędy. Jak pisałem w poprzednim poście, mój mecz był bardzo ważny dla końcowego układu tabeli. Także ja się czuję poszkodowany.

Z tego co widziałem to masz szczęście że był błąd bo byś przegrał większą ilością pkt. Co innego przy meczu http://www.speedway-world.pl/i,live-112929 bo tu to się trochę cudów żużlowych działo.

Asteck666

I niestety bardzo ważny mecz z kilku względów, ważyły sie losy baraży albo spadku z jednej strony, lub zajęcia 7/8 miejsca, a co za tym idzie inny przeciwnik w barazach, z drugiej.
Stron: 1 2 3 4