Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
No a co z ilością biegów do formy?
Stefik czyli mecze zostaną zaliczone z 3 kolejki tak jak się zakończyły po 13 biegu ?
tak, zostaly zaliczone po 13. A sprawnosc zostala naliczona wg starej tabelki.

albor

Stefik miesza w kodach.
Ja mam 9 zawodników w tym 2 kontuzjowanych. Jak widzę nie tylko ja.
Wszystkie ostatnie mecze kończyły się po 13 biegach.
Aż się odechciewa cokolwiek ustawiać i kombinować,
bo nie wiadomo jaką perełkę nam SW wysmaruje przy pomocy naszego Admina.

Jeszcze jeden kontuzjowany i nie mam kim jechać.
Albor o nie są jakiekolwiek zamachy na Ciebie w moja stronę, tylko negatywny wpływ losowości na Twoją ekipę.

albor

Nie jestem sPISkowcem, zatem nie podejrzewam Cię o zamachy na mój skromny klub,
już prędzej posądzam Cię o działania globalne, które sprawiają, że np. nagle u wszystkich następuje jakiś wysyp kontuzji.
Nie mogę się oprzeć wrażeniu, że czasem eksperymentujesz na naszych żywych organizmach.
człowiek uczy się na błędach. Dotychczas kontuzje były całkowicie losowo a teraz dałem stosunek do prowadzeni czym wyższe tym mniej kontuzji i metoda prób i błędów musiałem ustawić widełki gęstości.
(2011-05-03, 20:49:37)stefik4 napisał(a): [ -> ]człowiek uczy się na błędach. Dotychczas kontuzje były całkowicie losowo a teraz dałem stosunek do prowadzeni czym wyższe tym mniej kontuzji i metoda prób i błędów musiałem ustawić widełki gęstości.

to ja wolę losowo, wtedy była jedna kontuzja na miesiąc a teraz dwóch najlepszych juniorów ma kontuzje w jednym meczu skończonym po 13 biegach. Ale to pewnie szczęście sie ode mnie odwróciło jak poprzedni mecz wygrałem 91:23. rozumiem zmiany, ale w przerwie między sezonowej a nie w trakcie sezonu /to jeśli o te kontuzje chodzi. jeżeli chodzi o kontuzje to u mnie wypadło odwrotnie, ci co mieli najwyższe prowadzenie załapali je
No przyznam że kontuzje znowu zaatakowały! Czy ich przypadkiem z deczka za dużo nie jest?
stefik4 powinieneś poinformowac, ze kontuzje zależą od prowadzenia, to po pierwsze. Po drugie jezeli wprowadzasz takie zmiany, to najwcześniej od kolejnego sezonu, a nie z kolejki na kolejkę bez jakiejkolwiek informacji. Jeszcze jedna-dwie takie akcje i ludzie zaczną rezygnować z gry o ile juz tego nie robią.
no i kolejna kontuzja no ale w przeciwieństwie do trzech poprzednich zawodników ten ma prowadzenie poniżej 60 no to miał prawo ją załapać. Przez ostatni tydzień załapałem więcej kontuzji w zespole niż przez ten sezon i poprzednim, gratuluje pomysłu. Szkoda bo idzie mi coraz lepiej a błędów w grze lub ingerencji w nią coraz więcej aż odechciewa sie grać.
To mam propozycyje. Stefik zrób ankietę czy ma być losowo czy według tego co jest obecnie.
ja osobiście wolę losowo
Cały szkopuł polega na dobraniu odpowiednich wartości losowości Oczko
mysle ze troszke za duzo tych kontuzji tyle w temacie. co prawda zlapalem tylko jedna ale jak patrze tak po innych to masakra.
Stron: 1 2 3