Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Błędy w meczu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
U mnie trzech w jednym tygodniu :/
Trening z dnia: 2011-05-10 (Wtorek)
Godzina: 06:00:00

Seweryn Berthold - Zakończył leczenie
Kajetan Pawlak - Skok startu +3
Szymon Grabowski - Zakończył leczenie

nie bede zakladal nowego tematu ale cos jest nie halo... Ci zawodnicy nie mieli kontuzji a pisze że zakończył leczenie.co prawda mają ustawiony odpoczynek w treningu ale kontuzji to oni nie mieli....ustawiłem odpoczynek wczoraj a dziś rano pisało ze maja zakonczone leczenie.o co lata..
NO tak zawsze pisze.
Jak bedziesz mial ustawiony odpoczynek to bedzie to interpretowane jako kontuzja i w trenningu bedzie widniala taka notka.
Tez tak mialem
troche dziwne.gosc nie ma kontuzji a pisze ze niby ja mial...
raczej poprawione Oczko

albor

Po co jedziemy w meczu w którym rywal-bot nie wystawił składu?
Ja rozumiem że my swoje biegi musimy odjechać, nie powinniśmy tracić na tym że rywal oddaje mecz walkowerem.
Czy jednak nie powinno być to rozwiązane w inny sposób.
Mecz został rozstrzygnięty walkowerem, zawodnikom naliczono biegi.
A ile biegow naliczysz zawodnikom?

Np ja chciałbym zeby rezerwowy z 8 pojechał 5 biegow bow składzie am jednego co ma 13 IS i pojedzie tylko dwa, a daje bede puszczał rezerwe.

Kiedy odezwiesz sie do mnie w związku z testowaniem nowego silnika?
(2011-05-22, 14:22:34)albor napisał(a): [ -> ]Po co jedziemy w meczu w którym rywal-bot nie wystawił składu?
Ja rozumiem że my swoje biegi musimy odjechać, nie powinniśmy tracić na tym że rywal oddaje mecz walkowerem.
Czy jednak nie powinno być to rozwiązane w inny sposób.
Mecz został rozstrzygnięty walkowerem, zawodnikom naliczono biegi.

bez sensu, dobrze jest jak jest Uśmiech
http://www.speedway-world.pl/i,live-24910
W tym meczu zle wystawiono zawodników do biegów nominowanych i Walczak pojechał 6 biegów.
policz
walczak pojechal 5 biegow a pisze ze 6

w 1 biegu zle naliczylo pkt i przez to wyszedl taki problem, ale i tak blad do poprawki

speed_55

http://www.speedway-world.pl/i,live-19298

Mój ligowy rywal pojechał w meczu dwoma zawodnikami aż siedem razy. Zaważyło to o losach bonusa.
Proszę sprawdzić czy to błąd.
To byl blad meczowy i skrypt sie wykonał 2 razy lub miał jakas zawiesine, nic an to nei poradzę niestety.
Stron: 1 2 3