Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Czwórmecze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Moja propozycja polega na uatrakcyjnieniu czwórmeczy...
Miałoby to polegać na możliwości przeprowadzania zmian w takim meczu tak jak ma to miejsce w DPŚ na żużlu , czyli JOCKER i TAKTYCZNA.
Myślę że było by to dobre rozwiązanie na monotonnie czwórmeczu, bo oprócz oglądania wyników nie mamy żadnego wpływu na wynik...

Co wy na to??????????

Pozdrawiam
Niezgoda
Popieram pomysł. Tym bardziej jako organizator turnieji czwórmeczowych to przyda się to aby uatrakcyjnić rywalizacje, szczególnie w LM Uśmiech

lech

(2012-11-26, 17:27:35)ggregory93 napisał(a): [ -> ]Moja propozycja polega na uatrakcyjnieniu czwórmeczy...
Miałoby to polegać na możliwości przeprowadzania zmian w takim meczu tak jak ma to miejsce w DPŚ na żużlu , czyli JOCKER i TAKTYCZNA.
Myślę że było by to dobre rozwiązanie na monotonnie czwórmeczu, bo oprócz oglądania wyników nie mamy żadnego wpływu na wynik...

Co wy na to??????????

Pozdrawiam
Niezgoda

Tak ja tez sie z tym zgadzam byloby o wiele ciekawiej
bardzo rzeczowa propozycja, jestem na tak

Vinyll

Dobry pomysł będzie po co pilnować czwórmeczy
100 razy TAK!

speed_55

Jestem na tak.
Nie chcąc zakładać nowego wątku; proponuję wprowadzić "asystenta czwórmeczowego" na wzór asystenta sparingowego. Usprawni to wyszukiwanie klubów przy organizacji czwórmeczu.
Również na wielkie TAK
W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech
(2012-11-30, 22:32:05)Stefik4 napisał(a): [ -> ]W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech

Masz racje co do losowawosci bo w turnieju indywidualnym po pierwszych 4 biegach mozna w zasadzie napisac kto które zajmie miejsce.
(2012-11-30, 22:32:05)Stefik4 napisał(a): [ -> ]W przyszłym seoznie we wszystkich zawodach będzie nowy silnik ze zwiększoną losoością więc będzie atrakcyjniej. a Żadnych zmian w 4 mmeczach nie będzie bo to rozgrywki nie oficjalne takki dodatek Uśmiech

Każdy dodatek można ulepszyć. A w przypadku 4meczy polepszy się dzięki temu atrakcyjność LM i LJ

MarekAureliusz

No i co, ktoś wystawi na czwórmecz skład z jednym dobrym zawodnikiem i będzie cały czas robić zmiany żeby tylko ten najlepszy zawodnik jeździł i to miałoby być dobre urozmaicenie?
jak jeden zawodnik ewentualnie mógłby dwa razy pojechać z taktycznej i jokera Duży uśmiech
Można by dodać do składu możliwość wystawienia rezerwowego nieobowiązkowo Oczko I mógłby jechać 5 razy jak wszyscy jako zmiany + taktyk i joker Uśmiech
nie zgadzam się z propozycjami niektórych
niech zostanie tak jak jest !!! to ma być wynik całej 5 anie tylko 1 lub 2 zawodników
Stron: 1 2