Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłoszenia WO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
4 kolejka 20.05.2011
HERRIN TIGERS - FIRST BLOOD TEAM
3.Krzyżacy R3 Toruń (kamykov) - Marma Hadykówka Rzeszów (pączuś)

WO dla HERRIN TIGERS

Drużyna Marma Hadykówka nie przyjęła zaproszenia jest nieaktywna od 2011-04-24


Walkower dla HERRIN TIGERS (Krzyżacy R3 Toruń)
Henrik
2. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) nie wysłał mi zaproszenia na meczyk 20.05

Walkower dla HARNAŚ TEAM Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215)
Henrik

Kukuczka

4 kolejka 20.05.2011

FAST TIGERS - HARNAŚ TEAM

Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978) - DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88
2011-05-20 (PT) 20:00 Polonia Ostrów Wlkp vs DKŻ KIRA Rzeszów Dom
Walkower dla mnie przeciwnik nie przyjął zapki


Walkower dla FAST TIGERS Polonia Ostrów Wlkp. (Kukuczka 1978)
Henrik
(2011-05-18, 18:36:45)wk0kibol215 napisał(a): [ -> ]2. Fc Plac Leszno (Grzyb1995) nie wysłał mi zaproszenia na meczyk 20.05

Walkower dla HARNAŚ TEAM Cocmos Świeradów Zdrój (wk0kibol215)
Henrik

Chwila, ja sam pamiętam ze wchodziłem na konto Grzyba zeby wysłać zapke. Co prawda nie mam dowodów bo nawet nie pomyślałem że byłyby potrzebne.
Chyba że coś się pokićkało i nie doszła, ale byłoby to dziwne.
Jak co wysłałem jeszcze raz, także jak chcesz możesz anulować, chyba ze wolisz WO, to już zależy od Ciebie.
5 kolejka 27.05.2011
HARNAŚ TEAM - HERRIN TIGERS
5.DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) -Polonia Przema$ Leszno (prz94emo)
Do 2011-05-24 11:48:22 Lichtus88 nie wysłał zaproszenia na mecz.
WO dla HERRIN

Walkower dla Polonia Przema$ Leszno (prz94emo) HERRIN TIGERS
Drużyna DKŻ KIRA Rzeszów (Lichtus88) ostatnie logowanie miała: 2011-05-09 14:31:49
Henrik
6 kolejka 27.05.2011
MOCNY FULL TEAM - SPEEDWAY TIGERS

2. SKA (hampel) Ostatnio widziany: 2011-05-07 10:04:50 - Ostrowskie Diabły (Casaletto)
3. LSA Zielona Góra (Bello.22) Ostatnio widziany: 2011-04-24 12:03:04 - Polonia Leszno (Krychu710)
W obu przypadkach brak wysłania zaproszeń
WO dla SPEEDWAY TIGERS

ok, WO przyznane.
Speed
2011-05-27 (PT) 19:00 Polonia Leszno vs LSA Zielona Góra Wyjazd
Ja mu wysłałem ale też nic poza tym kiedy ostatnio sie logowal.
Casa jedziemy w piatek?

Ok, WO przyznane.
Speed
2011-05-27 (Piątek) 20:00:00 Real Straszydle vs SG Start Gniezno
Ostatnie logowanie ekipy z Gniezna 15 maja. Proszę o przyznanie w/o dla Realu Straszydle

Walkower przyznany dla Real Straszydle
Henrik
Royal Zielona Góra (crespomilan) - ROW Manhattan Rybnik (kyjo81)

WO na korzyść kyjo81

crespomilan nie wysłał zaproszenia

Ok, WO przyznane.
Speed
6.kolejka HARNAŚ TEAM-FIRST BLOOD TEAM 4.BULSI LESZNO-Inter Inowroclaw do 18 45 dzisiaj brak zaproszenia WO dla Inter Inowrocław 5.brak drużyny-ADECO RZESZÓW WO dla ADECO RZESZÓW.

Ok, WO przyznane.
Speed
FIRST BLOOD TEAM - HARNAŚ TEAM

7 kolejka 10.06.2011 Inter Inowrocław(aj78)-Cosmos Świeradów Zdrój(wk0kibol215) brak potwierdzenia zaproszenia WO dla Inter Inowrocław.

Ok, WO przyznany dla Inter Inowrocław (aj78).
Henrik
8 kolejka 10.06.2011
WOJAK TEAM - MOCNY FULL TEAM

2. Promień Żary (ukppku) vs SKA (hampel)

brak potwierdzenia zaproszenia ze strony hampela, WO dla ukppku.
sreen ---> http://imageshack.us/f/541/47591116.jpg/


Walkower dla Promień Żary (ukppku)
SKA (hampel) - Drużyna jest nieaktywna!
Henrik
Dlaczego dajecie WO mojej drużynie Cocmos Świeradów Zdrój(wk0kibol215) skoro nie dostałem zaproszenia od przeciwnika Inter Inowrocław(aj78) a kolejka trwa do 10.06 .
I moim zdaniem pisanie że ktoś wysłał zaproszenie do kogoś jest bez sensu bo można zrobić nie złą machlojkę wiadomo że drużyna jest na straconej pozycji wiec można spróbować nie wysyłać zaproszenia i napisać że wysłałem może uda się i będzie WO.Proponuje robienie screenów z wysłanych zaproszeń.



Wysyłam zaproszenie do Inter Inowrocław(aj78) bo ja nie dostałem i tu wprowadzam screena że wysłałem zaproszenie kliknij tuZły


[Obrazek: 609.jpg]


Trzeba by to wyjaśnić bo teraz Ty twierdzisz że zapki nie dostałeś na mecz a wcześniej sandacz zgłosił jako kapitan klanu walkower dla Inter Inowrocław(aj78) z powodu braku potwierdzenia zaproszenia.
Masz rację że najlepiej będzie jak będzie się wklejać screeny bo to jest jakieś potwierdzenie że ktoś wysłał zapkę na mecz
Henrik
No czegoś tu nie rozumiem o ile dobrze przeczytałem regulamin to zaproszenie powinno być wysłane do poniedziałku do24.00 a jeżeli go nie ma wnioskujesz o WO. Potwierdzenie do wtorku 24.00 a w środe wniosek o WO no bo trzeba zakontraktować inny sparing.Czy kolega(wk0kibol215)dobrze przeczytal regulamin?.
Drogi kolego co do regulaminu to przeczytałem go i tak masz racje ale jeśli nie dostaje zaproszenia wiec czekałem dalej to jest net wiec może się wszystko stać że kogoś nie ma (jestem prawie zawsze) lub coś się stanie z internetem np.po burzy wywali ruter albo coś innego.
Myślę że błędem jest wpisywać datę do kiedy mam za akceptować zaproszenie kolejka jest zawsze w piątek każdego tygodnia wiec osoby które graja wiedza że do tego dnia muszą dostać zaproszenie i wchodzą.
Jeśli odpowiedzialny za wpisanie wyników i układanie tabeli nie widzi wyniku bo się zawody nie odbyły prosi o uwiarygodnienie gospodarza o wysłanym zaproszeniu (nie kopia) tylko screen zrobiony w dniu wysłania.
Nie będę się domagał o nie uznanie wyniku bo to tylko zabawa ale myślę iż troszkę jest tu nieporzadku gdzie nowi gracze maja mały kłopot.
Sam mam klan na portalu Kurnik i kilka turniejów gdzie na turniej przychodzą klanowicze i wiem jak ciężko jest prowadzić stronkę tak aby ją każdy dobrze zrozumiał.



Dla osób nie umiejących zrobić sreena:

Screen inaczej Zrzut ekranu (z ang. screenshot, screen dump, screen capture) czyli zapis aktualnego obrazu wyświetlanego na monitorze, najczęściej do pliku graficznego.

Zrzuty ekranu stosuje się np. w celu demonstracji oprogramowania lub problemu użytkownika, umieszczenia ich w instrukcji lub w dowolnym innym przypadku, gdy z pewnego powodu zachodzi potrzeba pokazania zarchiwizowanej zawartości ekranu innym.

Tyle teorii, przechodzimy do praktyki:

Do robienia screenów można używać specjalnych programów ale po co jeśli istnieją prostsze sposoby. Na początku musimy przygotować ekran, czyli otworzyć okno z interesującą nas zawartością. Następnie odszukujemy na klawiaturze przycisku PrintScreen, standardowo znajduje się nad klawiszem Insert. Po wciśnięciu tego przycisku zawartość obrazu zostanie zapisana w schowków, na ekranie nie zobaczymy żadnego komunikatu, dosłownie nic się nie zmieni. Teraz musimy odczytać zawartość schowka i zapisać naszego screena do pliku. W tym celu potrzebujemy dowolnego programu graficznego, my wybierzemy Painta - wszyscy użytkownicy Windowsa powinni go mieć zainstalowanego. Otwieramy program, z menu Edycja wybieramy pozycję Wklej. Teraz na obszarze roboczym zobaczymy zawartość zrobionego wcześniej screena. Jeśli chcemy zapisać tylko fragment screena to musimy go przyciąć. Przejdźmy do zapisywania obrazu do pliku, wejdź w Plik | Zapisz, z pola Zapisz jako typ wybierz JPEG lub PNG. Są to kompresje pozwalające zmniejszyć rozmiar pliku.

Do robienia screenów możemy użyć także sekwencji Alt+PrintScreen(PrtSc)co spowoduje że do schowka zostanie zapisane tylko aktualnie aktywne okno.

Z pozdrowieniami wk0kibol215
Stron: 1 2 3 4 5