Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Zgłoszenia WO
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS
5. Stroszy (Power Pokemon) - Warsillia Gdańsk (tomecki)

WO dla mojej ekipy.
Stroszy nie wyslal zaproszenia. A czekalem...

Walkower dla Warsillia Gdańsk (tomecki)
Henrik

aj78

[quote='wk0kibol215' pid='5173' dateline='1307611249']
Dlaczego dajecie WO mojej drużynie Cocmos Świeradów Zdrój(wk0kibol215) skoro nie dostałem zaproszenia od przeciwnika Inter Inowrocław(aj78) a kolejka trwa do 10.06 .
I moim zdaniem pisanie że ktoś wysłał zaproszenie do kogoś jest bez sensu bo można zrobić nie złą machlojkę wiadomo że drużyna jest na straconej pozycji wiec można spróbować nie wysyłać zaproszenia i napisać że wysłałem może uda się i będzie WO.Proponuje robienie screenów z wysłanych zaproszeń.



Wysyłam zaproszenie do Inter Inowrocław(aj78) bo ja nie dostałem i tu wprowadzam screena że wysłałem zaproszenie kliknij tuZły







Przestań chłopie robić z siebie niewiniątka. Nie kłam przynajmniej w żywe oczy. Zaproszenie wysłałem zaraz potem gdy dostałem rozkład meczy. Po prostu albo zapomniałeś albo zlałeś sprawę i tyle. Widziałem że bywałeś , ale sory ja nie będę się prosił abyś przyjął zapkę.
8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)- Grzmot Siedleczka (wineto)

WO dla HERINN
Nie wiem czemu nie przyjął meczu choć nawet dzisiaj był widoczny(zapkę wysłałem w sobotę)

P.S.Screena też da się oszukać


Walkower dla Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)
Henrik
jak wysylajcie zaproszenie to piszcie ludziom tez pw, np.
temat: liga miast
8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS
2. Krzyżacy R3 Toruń (kamykov)- Grzmot Siedleczka (wineto)

wtedy raczej na pewno zaakceptuja
aj78 mam do Ciebie prośbę nie obrażaj mnie mówiąc mi że kłamie i robię coś z siebie jeśli nie dostałem to chyba nie dostałem zapki i wyrażnie napisałem:
Cytat:Nie będę się domagał o nie uznanie wyniku bo to tylko zabawa.
widzę że jesteś strasznie porywisty chłoptaśJęzyk


[Obrazek: 609.jpg]
(2011-06-15, 12:06:30)wk0kibol215 napisał(a): [ -> ]aj78 mam do Ciebie prośbę nie obrażaj mnie mówiąc mi że kłamie i robię coś z siebie jeśli nie dostałem to chyba nie dostałem zapki i wyrażnie napisałem:
Cytat:Nie będę się domagał o nie uznanie wyniku bo to tylko zabawa.
widzę że jesteś strasznie porywisty chłoptaśJęzyk


[Obrazek: 609.jpg]

objedzcie sparing i innym dniu i ok bedzie, tylko zgodzcie sie na to oboje Uśmiech niech wygra lepszy Uśmiech
9 kolejka 17.06.2011
YOUNG TIGERS - WOJAK TEAM

4. Kopernik Grudziądz (pulo79) - Promień Żary (ukppku)


Nie dostałem zaproszenia od drużyny Kopernik Grudziądz....
Cytat:8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS
5. Stroszy (Power Pokemon) - Warsillia Gdańsk (tomecki)

WO dla mojej ekipy.
Stroszy nie wyslal zaproszenia. A czekalem...

Walkower dla Warsillia Gdańsk (tomecki)
Henrik

Hola Hola!
zapka byla wyslana !!
lecz nie zostala przyjeta!
jesli moge to wiem ze warsilia mi wysylala zapke na piatek i to dwa razy,niestety nie moglem przyjac bo sam czekalem na akceptacje zaproszenia w LM.Warsilia bodajże wysłała mi zapki w poniedzialek.
Zdunek a co mnie obchodzi co ty mozesz?
Koles typowo oszukuje w takim meczu poprostu wstyd
(2011-06-15, 18:14:20)Stroszy napisał(a): [ -> ]
Cytat:8 kolejka 17.06.2011
HERRIN TIGERS - FAST TIGERS
5. Stroszy (Power Pokemon) - Warsillia Gdańsk (tomecki)

WO dla mojej ekipy.
Stroszy nie wyslal zaproszenia. A czekalem...

Walkower dla Warsillia Gdańsk (tomecki)
Henrik

Hola Hola!
zapka byla wyslana !!
lecz nie zostala przyjeta!

z tego co się orientuję, to termin wyslania zaproszen jest do poniedzialku do polnocy, a ja dostalem zaproszenie od stroszego dopiero wczoraj, czyli we wtorek. krotko mowiac po terminie. i stroszy nie pisz, ze wysylales wczesniej, bo byles nieaktywny przez caly weekend. wczoraj zaczalem szukac innego sparring-partnera na piatek, dlatego m.in. zaproszenie wyslalem do zdunka.

Cytat:5.Drużyna klanu gospodarzy biorąca udział w najbliższym meczu "LM" ma obowiązek wysłać wyzwanie do Poniedziałku do godz. 24 swojemu przeciwnikowi.
Zapka byla w Poniedizalek na pewno bo wrocilem z weekendu i na kazda gre wchodzilem i spradzalem..
A pozatym widzales zapke odemnie i nie przyjales typowy frajer

szukanie na sile walkowera.. takie rzeczy to sie w przedszkolu robi
nie pier... farmazonow bo zaproszenia nie bylo. gdyby bylo to by mi wielki kask migal po lewej i zaproszenie bym przyjal bo co mi po walkowerze. zaproszenie dostalem juz po umieszczeniu mojego wpisu w tym dziale.

No i doczekałeś się teraz §5.3 Kary:
- przekleństwo lub obrażanie na SB, forum to ban na tydzien.
Henrik
w takim razie kup okulary i po klopocie Uśmiech jak wielkiego kasku nei widzales ;/
Misie pysie , jade w piątek z Victory Leszno i niestety zaklepałem inny mecz z tegoż powodu,ze wysłałem do niego zapke i po prostu jej nie przyjmował.. Na poczcie sam się przyznał ,że go nie było .. sprawa jasna.. ale jesli da rade to oczywiscie mozna go odjechac , ale to dopiero we wtorek..
Stron: 1 2 3 4 5