Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Cele na ten sezon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

Vinyll

Witam jakie stawiacie sobie cele na ten sezon . Ja awansowałem do 4 ligi , ale nie ukrywam , że chcę wygrać swoją grupę i przyszły sezon jezdzić już w 3 lidze . Mam nadzieję , że plan zrealizuje jak rywale pozwoląUśmiech
Pozdrawiam
Vinyll
Witka! Ja również znalazłem się w gronie 4-to ligowców. Moim głównym celem jest utrzymanie się na tym froncie. Jeżeli oczywiście okaże się, że mogę powalczyć o coś więcej, to nie omieszkam się stawić temu czoła Duży uśmiech
A moim celem jest... popsucie celu Vinyll'owi Duży uśmiech

Vinyll

Hehe dobry cel mika 1688Uśmiech
Będę się starał trochę wam poprzeszkadzać,oczywiście też chciałbym awansować ale patrząc realnie to pewnie nie mam szans. Więc mój cel to spokojne utrzymanie. Powodzenia wszystkim.
To za tydzień postaram się popsuć Ci trochę Twój cel Język
hehe jakże inny cel jak awans do 3 ligi hehe choć widze ze będzie ciekawie :-) powodzenia wszystkim
Wiem wiem mika1688, będzie zajeciężko!!!
utrzymac sie Duży uśmiech

no moze po sprzedazy junka cos wiecej ale zobaczymy

Vinyll

A reszta nie ma ambicji ani żadnego celu na ten sezon?
Witam wszystkich...
Mój cel jest pierwsza czwórka, a w przyszłym sezonie awans co z tego wyjdzie zobaczymyUśmiech
A moim celem jest wlasnie ten nastepny krok, czyli awans. Po 7 miejscu 2 sezony temu i po 3 miejscu w minionym sezonie walcze o najwyzsze cele Uśmiech
Godnie powalczyć!!! Duży uśmiech
Moim celem jest pokazac wreszcie ze moja druzyne stac na troche wiecej niz tylko utrzymanie, ale niczego nie jestem pewny, okaze sie...
Mój cel jest prosty- TOP 2.
Swojego barażowego rywala pokonałem w takich rozmiarach, w jakich z nikim w lidze jeszcze nie przegrał Uśmiech To dobrze wróży na nadchodzący sezon.
4 ligo, klasa 11- nadchodzą Kozły Ofiarne! Uśmiech
Stron: 1 2 3