Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rozbudowa Stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
zadaszenie miałoby przyciągnąć więcej ludzi w deszczowy dzień, racja? Oczko jak jeszcze można by rozbudować stadion ? :>
jak na razie to niech administratorzy popracują nad wprowadzeniem zadaszenia, przeprowadzą testy i wdrożą. Jeśli oczywiście ten projekt zaakceptowali.
ejj można by jeszcze wprowadzić ochrone xD
wydaje mi się że istotną rzeczą jest urozmaicenie i dodanie kilku opcji w funkcji rozbudowy stadionu
osobiście jestem za zadaszeniem, tablicą wyników, punktem gastronomicznym
macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje? ruszmy ten temat do przodu Duży uśmiech

MarekAureliusz

To co napisał Jack21 + sklepik z pamiątkami, który by generował jakiś przychód, może być ochrona, monitoring
to czyli było tak:
-ochrona/monitoring
- sklepik z gadżetami kibca
- catering lub restauracje, bary, puby
- konserwatorzy powierzchni płaskich
- może dokupywanie maszyn związanych z torem jak polewaczki i ciągniki (z tego co widzialem w II lidze ręcznie to robią)
- wspomniane juz z 30 razy zadaszenie
- tablice wyników (elektroniczne bądź zwykłe)
- hotel dla vipów
- i co można by jeszcze tu dodać???
Można dodać jeszcze:
- toalety
- odnowa biologiczna
- parking
- sektor da gosci

Ale wszystko to ma jakikolwiek sens jeśli będzie wpływało na ilość kibiców a co za tym idzie na kasę. Jeśli ma tylko to wyciagać pieniążki od nas, szkoda pracy Stefika aby nad tym pracować.
No dobra ale za bardzo nie widzę przez to zwiększenia atrakcyjności gry, bo takie coś się wybuduje .. i jest raz sie to zrobi i jest do konca.

MarekAureliusz

Niektóre rzeczy są faktycznie bez sensu, ale jest część sensownych propozycji. A to miałoby taki sam wpływ na atrakcyjność gry jak teraz ma powiększanie ilości miejsc na stadionie.
Stefik,
atrakcyjny i bezpieczny stadion bedzie powodowal, ze przyjdzie wiecej kibicow na mecz, moze wiecej przyjechac z innych miast jesli jest parking. Sa to elementy, ktore beda podnosily atrakcyjnosc ale moim zdaniem bedzie to istotne jesli bedzie wplywalo na ilosc kibicow. Na dzien dzisiejszy zbyt malo czynnikow wplywa na ilosc kibicow na meczu. Bo masz tutaj racje, ze jak zbudujemy to bedzie i juz. Jesli tylko taki ma miec to sens to jest pozbawione sensu Uśmiech
wg mnie to wcale nie musiałoby zostać wybudowane i tyle
np takie zadaszenie byłoby na daną ilość miejsc i zawsze można by rozbudowywać dalej
sklepik czy tez punkt gastronomiczny tez bym mógł mieć jakieś tam poziomy im wyższy tym więcej przychodu by generował
można by też dodać zadaszenie nad stadionem to wpłynęłoby na stałe warunki na obiekcie
parking też można by rozbudowywać a jak jest parking to więcej przyjezdnych Duży uśmiech
jedynie tablica wyników pod względem rozbudowy wydaje się lipnym pomysłem bo jak ja modernizować? Duży uśmiech
hehe ja już znalazlem sposób na tablice wyników gdy wpisałem w gogle grafiki to. Otóż związana była z wyglądem i zawartością informacji podczas transmisji LIVE ;p
kompletnie nie wiem co twój post wnosi do tematu i wgl nie rozumiem co napisałeś Duży uśmiech
(2013-01-06, 16:28:36)Stefik4 napisał(a): [ -> ]No dobra ale za bardzo nie widzę przez to zwiększenia atrakcyjności gry, bo takie coś się wybuduje .. i jest raz sie to zrobi i jest do konca.

Przynajmniej chociaz na chwilę będzie coś do roboty. Ja akurat trochę robie w SW bo turnieje, ale taki gracz który nie jest organizatorem niczego to praktycznie wejdzie do gry zobaczy trening ew. mecz i to wszystko.
(2013-01-06, 18:38:14)Jack21 napisał(a): [ -> ]kompletnie nie wiem co twój post wnosi do tematu i wgl nie rozumiem co napisałeś Duży uśmiech

Mowa o relacji Live, która pokazuje ci biegi podczas trwania meczu.
Chodzi mi o to by nie mieć wszystko podane na tacy tylko trzeba by kupować tą tablice wyników
przykładowo tablica (poziom 1) by pokazywała wynik i ostatni bieg. Zmuszałoby to gracza do śledzenia zawodów i zbierania informacji w początku gry.
Czas byłby podany w sekundach bez ułamków dziesiętnych.

Tablica (poziom 2) już by pokazywała wszystkie biegi ale tak samo bez ułamków dziesiętnych..

Trzecia by już miała wszystkie biegi podane z ułamkami. Ale nie wiem czy przejdzie pomysł ;p
Stron: 1 2 3