Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Rozbudowa Stadionu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

MarekAureliusz

(2013-01-06, 22:38:24)grzech napisał(a): [ -> ]
(2013-01-06, 18:38:14)Jack21 napisał(a): [ -> ]kompletnie nie wiem co twój post wnosi do tematu i wgl nie rozumiem co napisałeś Duży uśmiech

Mowa o relacji Live, która pokazuje ci biegi podczas trwania meczu.
Chodzi mi o to by nie mieć wszystko podane na tacy tylko trzeba by kupować tą tablice wyników
przykładowo tablica (poziom 1) by pokazywała wynik i ostatni bieg. Zmuszałoby to gracza do śledzenia zawodów i zbierania informacji w początku gry.
Czas byłby podany w sekundach bez ułamków dziesiętnych.

Tablica (poziom 2) już by pokazywała wszystkie biegi ale tak samo bez ułamków dziesiętnych..

Trzecia by już miała wszystkie biegi podane z ułamkami. Ale nie wiem czy przejdzie pomysł ;p

Jak na moje całkowicie bez sensowny pomysł, próba zabrania managerom podstawowych informacji, jak dla mnie niezbędnych do jakiegokolwiek funkcjonowania drużyny.
Podsumowując, absolutnie NIE
jestem na nie. Tablica wyników to tablica wyników jak na każdym stadionie czy hali sportowej. Wiadomo że wybuduje się ją tylko raz(tak jak bandy) ale zawsze to jakiś dodatkowy kosz budowy i można dodać jakiś mały % wpływ na frekwencję podczas zawodów.

PS jeśli chodzi o bandy to one się jakoś zużywają?? czy stawiasz i tyle. Bo np podczas wypadków gdzie zawodnik uderzy w bandy, mogła by być wymagana ich naprawa.
Wy byście chcieli żeby wszystko wam odrazu dać. Przecież jasne, że będziecie chcieli by było jak najłatwiej dla was. Bezsensu takie myślenie.. Przecież to jest gra i chodzi tu o utrudnienia i o zabawe.. Może i gram w tą gre dopiero sezon ale już jest ona zbyt przejrzysta i oczywista.. nudne to się staje ;>
Jak się nudzisz to organizuje jakiś turniej, lub chociaż weź w czymś udział i tyle
Cieszy mnie że w końcu ruszył ten temat z pełną parą , a wracając do tematu ostatni mecz ligowy miałem u siebie na stadionie o liczebności 16000 a przyszło tylko 9000 i nie wiem czy dalej jest sens budować stadion bo same reklamy nie przyciągają wiary na mecze zauważyłem to mając reklamę na 160000 i na 100000 a teraz zmniejszyłem do 50000 - więc myślę że dobrze będzie wprowadzić jakieś rewolucje na stadionach aby wypełniły się one choćby na 1\3 to zawsze będzie jakiś sukces - pozdro
to może popularność klubu wprowadzić? Wszystkie budynki zdobyte medale by dawały renome itd. im większa sława i lepszy wizerunek tym więcej ludzi by przychodziło. Więc po to np można by budować wszystkie te sklepy, restauracje, parkingi itd Uśmiech ale tak na serio to przydało by się jeszcze rozwinąć temat a mi brak weny chwilowo.. ;>
Stron: 1 2 3