Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Irokezi, liga 6/13.
GRAFIK PIERWSZEGO ETAPU!!!

................................................................................​.........

Gospodarze w Grupie A:

- KM PSIE POLE ( 25 I )
- NIKE TEAM ( 28 I )
- WARTA POZNAŃ ( 1 II )
- FALUBAZ HOOL'S ( 4 II)

Gospodarze w Grupie B:

- Tarnowskie Jaskółki ( 28 I )
- Mootor Lublin ( 1 II )
- BESTTEAM ( 4 II )
- Irokezi ( 8 II )

Gospodarze w Grupie C:

- U Leszno ( 25 I )
- Polish Master Team ( 28 I )
- Falubazowe Nicponie ( 1 II )
- Pe Pe Racing ( 4 II )

Gospodarze w Grupie D:

- polonia birmingham ( 25 I )
- Victory Racing ( 28 I )
- ZKŻ Wilkanowo ( 1 II )
- Bandyci Płytnica ( 4 II ) NOWA DRUZYNA!
................................................................................​.........

By dać każdemu szansę, zawody będą rozgrywane u każdego gracza i tym samym będą się liczyły wszystkie występy:

1 miejsce - 3 pkt

2 miejsce - 2 pkt

3 miejsce - 1 pkt

4 miejsce - 0 pkt

DWA PIERWSZE MIEJSCA PRZECHODZĄ DO DALSZYCH ROZGRYWEK! POZOSTALI WALCZĄ O PIERWSZĄ 10!
Z tego co rozumiem 28 prowadzę czwórmecz ,a ustalamy na określoną godzinę czy na dowolną ?

Pozdrawiam BoXeQ™
Jedno pytanie:
W grupach A, C, D spotkania odbywają się w tych samych datach, w grupie B są inne daty a jedno spotkanie dopiero 28 II, czy nie wkradł się tu błąd?
nie. jeden gracz a raczej graczka ma już inny czwórmecz na 25-ego Uśmiech

(2013-01-18, 15:37:16)BoXeQ napisał(a): [ -> ]Z tego co rozumiem 28 prowadzę czwórmecz ,a ustalamy na określoną godzinę czy na dowolną ?

Pozdrawiam BoXeQ™

Tak. Dobrze rozumiesz kolego Oczko na dowolną godzinę. Godzina raczej różnicy nie robi bo i tak nie ma zastępstw zawodnika. Uśmiech
Zaproszenia na 28.01 wysłane

Pozdrawiam BoXeQ™
Ok. Przyjąłem ;D jak są jakieś pytania lub propozycje to pisać śmiało Uśmiech
No to jest lipa bo Irokezi zaprosił nas na 25.01 na czwórmecz a Tarnowskie Jaskółki nie mogą w nim wystąpić. W takim razie proponuje potraktować to strikte treningowo a właściwy czwórmecz ma się odbyć 28.01 a nie jak jest podane 28.02. Czy dobrze myślę?
już zmieniłem. Uśmiech
Witam. organizuję zawody u siebie 1 lutego. Wysłałem zaproszenia do drużyn. Wszyscy przyjęli, drużyna KM Psie Pole odrzuciła, gdy zaprosiłem jeszcze raz, pojawiła się informacja, że ta drużyna jedzie już gdzie indziej tego dnia.
Jadę 21.01 u siebie. Nie zapraszajcie na zawody tak szybko, teraz nie wiem czy będę mógł was zaprosić na 25.01.
będziesz mógł. ale 1 lutego też musisz coś jechać, bo już nie idzie Cię zaprosić.
1 lutego mam wolny termin, tylko 21 mam zajęty
Przed chwilą spróbowałem wysłać jeszcze raz zaproszenie. Informacja "Ta drużyna startuje już w innym turnieju w tym dniu"
nie mam, możliwe że mecz z 21.01 blokuje twoje zaproszenie. Jutro wieczorem zobaczę czy będę mógł was zaprosić jeśli będzie to co u ciebie to będzie oznaczać że chociaż czwórmecze nie są w tym samym dniu blokują się. Ja mam jutro czwórmecz o 16stej. Spróbuj mnie zaprosić tak po 18stej i napisz jaki komunikat tobie się wyświetli.
Stron: 1 2 3 4 5