Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Puchar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
ok dam znać. Ja np też jadę dziś czwórmecz, a mimo to, mogłem zorganizować swój i Was pozapraszać. Dam znać.
To nie wiem. zawsze możesz napisać jeszcze do stefika, by sprawdził co się dzieje z czwórmeczami bo ostatnio coś grzebali by nie wylogowywało podczas zapraszania, jak nic się nie uda ustalić to niech przeniesie twoje zawody na 25.01. a ja zorganizuje je 1.02, tak by nam dwie kolejki nie uciekły.

PS ceny dałaś na max. oczywiście, i ile reklamy?? bo ja daję 17tys
chyba 14tys dałem. ceny na max
ok mam wolny slot, wyślij mi zaproszenie, jeśli pójdzie napisz do stefika o przeniesienie na 25.01. grzech zamień w terminarzu mecze moje i Majki, tak by się zgadzało.

Ja przeważnie daję 16-17 na reklamę
już zmieniłem. Oczko
zaproszenie na 1 lutego poszło, także nic w terminarzu zmieniać nie trzeba. Teraz tylko zaakceptuj sandro
Przyjąłem wszystkie zaproszenia w grupie 'D'.

Pozdrawiam BoXeQ™
Chyba coś naprawili, chłopy macie zaproszenia na 25.01 wysłane, zawody u mnie, sprawdźcie czy możecie wysłać na swoje 28.01 i 04.02. grzech Duży uśmiech wybacz wracamy do starego terminarza Język
Na razie w grupie B przesunąłem gracza Ondrach na 8 stycznia w organizacji czwórmeczu. A pierwsza jak widać bedzię organizowała menadżerka klubu Tarnowskie Jaskółki.
Jeżeli do piątku się nie zaloguje to Irokezi wypadają ze stawki. Niestety Uśmiech
(2013-01-23, 16:27:01)grzech napisał(a): [ -> ]Na razie w grupie B przesunąłem gracza Ondrach na 8 stycznia w organizacji czwórmeczu. A pierwsza jak widać bedzię organizowała menadżerka klubu Tarnowskie Jaskółki.
Jeżeli do piątku się nie zaloguje to Irokezi wypadają ze stawki. Niestety Uśmiech

8 stycznia to trochę przeterminowane Język widać zmęczenie u ciebie Język no to chłopcy i dziewczęta zaczynamy igrzyska Duży uśmiech i niech wygra najszybszy team Uśmiech powodzenia
[Obrazek: 2vct4ed.png]

Zawody z grupy B jak wiadomo odbędą się w poniedziałek.

Powodzenia w dalszych rozgrywkach.!

Co więcej możliwe będą nagrody dla finalistów, którzy stanęli na podium Uśmiech
Zawsze chętny na zawody
KORABOR -Stare Wygi Strzyżów
UWAGA!
NOWA GRUPA W ZAWODACH!


NOWA GRUPA E:
-Motor Tralee
-Łódzki Orzełek
-Doner Bydgoszcz
-Pantery czarne

ROZGRYWKI PROSZĘ ORGANIZOWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE:


28 StYCZNIA U PANTERY CZARNE

1 LUTEGO U ŁÓDZKI ORZEŁEK

4 LUTEGO U DONER BYDGOSZCZ

8 LUTEGO PRZERWA!

11 LUTEGO: U MOTOR TRALEE







............................................................

Kolejna informacja dotyczy grupy B



Aktualny skład Grupy B:
- Tarnowskie Jaskółki ( 28 I )
- Mootor Lublin ( 1 II )
- BESTTEAM ( 4 II )
- Irokezi 11 LUTEGO!





Kolejne niespodzianki w półfinale Uśmiech
Mam propozycje do pucharu, by każda drużyna wybrała 5 podstawowych zawodników i np 2 rezerwowych. Wtedy nikt by nie zmieniał zawodników i by jeździł podanym składem. Można by jeszcze np. określić ilu musi być seniorów i juniorów(np. min. 2 seniorów i min. 2 juniorów)

A i mam prośbę bym mógł zamiast tej przerwy czyli 8 lutego zorganizować zawody gdyż nie zauważyłem że dziś ja muszę je zorganizować
[Obrazek: 2mdmdz7.png]

Druga kolejka już ruszyła! Dzisiejszego dnia triumfowały drużyny KM Psie Pole, Bandyci Płytnica i Pe Pe Racing czego chyba nikt się nie spodziewał po ostatniej kolejce.

W grupie C panuje kontrowersyjna sytuacja - wszyscy mają po 3 punkty.
Bardzo ciekawe mecze i bardzo mocny progres jednego z dzisiejszych zwycięzców Oczko

1 etap w grupie C: Link

A to dzisiejszy, w którym Pe Pe wziął się poważnie za sprawę:

2 etap w grupie C: Link

Gratuluję zwycięzcom dzisiejszych rozgrywek i przypominam o wcześniejszym zapraszaniu na kolejne! Uśmiech

Jeszcze tylko jedno pytanko do gospodarza zawodów z grupy A..

Wiadomo co się dzieje z graczem z Falubaz Hool's ?? Z tego co widzę nie zjawił się na zawodach. Uśmiech

2 etap w grupie A: Link

(2013-01-28, 20:47:27)puri napisał(a): [ -> ]Mam propozycje do pucharu, by każda drużyna wybrała 5 podstawowych zawodników i np 2 rezerwowych. Wtedy nikt by nie zmieniał zawodników i by jeździł podanym składem. Można by jeszcze np. określić ilu musi być seniorów i juniorów(np. min. 2 seniorów i min. 2 juniorów)

A i mam prośbę bym mógł zamiast tej przerwy czyli 8 lutego zorganizować zawody gdyż nie zauważyłem że dziś ja muszę je zorganizować

1. Nie będę nakazywał nikomu kim ma jeździć. To są zawody dla zawodników o dowolnym wieku. Uśmiech

2. 8 luty kiedy jest przerwa jest już zajęta przez problem, który się pojawił. Ponieważ jestem łaskawy to daję kolejną ale ostatnią szansę.

Zorganizuj więc czwórmecz na 15-ego lutego i pozapraszaj tych graczy, których ci napisałem (z twojej grupy). To mają być zawody 6, a nie 5-ej ligi Oczko

Jeżeli mecze nie wypalą w terminach wyznaczonych to grupa E automatycznie odpadnie z Rozgrywek To samo tyczy się grupy B Język[/b]
Stron: 1 2 3 4 5