Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa Czwartej Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Karlo71-Warrington Włókniarz- na następne zawody zgłaszam zmianę zawodnika : Jed Maitland za
Paweł Stokowski

MarekAureliusz

(2013-06-22, 08:32:34)Jar123456 napisał(a): [ -> ]zgłaszam zmianę zawodnika Herman Komorowski za Jarek Gapa

O jaką drużynę chodzi? niestety Twój nick na forum nie pokrywa się z grą.
Ja wiem ze chodzi o druzyne 'Falik', ale moze lepiej bedzie jak sam to potwierdzi. Nie wiem moze pisze z kolegi konta na forum a moze to rodzina...? Ale cos w tym stylu, chyba.
(2013-06-22, 13:14:09)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]
(2013-06-22, 08:32:34)Jar123456 napisał(a): [ -> ]zgłaszam zmianę zawodnika Herman Komorowski za Jarek Gapa

O jaką drużynę chodzi? niestety Twój nick na forum nie pokrywa się z grą.

to na bank Falik (Pepe221)
ZAJAC17-KSA1962
Zgłaszam zmianę na najbliższą rundę.
Walenty Wasilka za Karol Koschel

MarekAureliusz

Tabela zaktualizowana, mamy nowego lidera Uśmiech

Proszę o linka do trzeciej kolejki
karlo71 - jest nowy lider i gratki,jedziemy dalej i walczymy,wszystkim wytrwałym życzę samych 3,pozdro
ZAJAC17-KSA1962
Zgłaszam zmianę na najbliższą-IV rundę finałową.
Karol Koschel za Walenty Wasilka.
hey,witam,bo się pomyliłem i zatwierdziłem swojego zawodnika na następne sobotnie zawody ,są o godz. 12-00 jeżeli było by możliwe,to nich organizatoer zrobi o godz. 10-00 jak zwykle,z góry dziękuję
karlk71

MarekAureliusz

(2013-06-30, 08:46:29)karlo71 napisał(a): [ -> ]hey,witam,bo się pomyliłem i zatwierdziłem swojego zawodnika na następne sobotnie zawody ,są o godz. 12-00 jeżeli było by możliwe,to nich organizatoer zrobi o godz. 10-00 jak zwykle,z góry dziękuję
karlk71

Zawodnik może jechać tylko w jednych zawodach indywidualnych danego dnia więc podaj kto go zastąpi.

W związku z tym, że Jack organizuje DPŚ, jeśli nikt się nie zgłosi na ochotnika do organizacji ostatniego finału ja go zrganizuję. Czekam do północy!

ps. wyniki trzeciej kolejki wrzucone!

MarekAureliusz

W związku z tym, że nikt się nie zgłosił, zawody już zorganizowałem, zapki wysłane.
Nadal czekam na zawodnika, karlo71
karlo71 - proszę o zaproszeni drugiego zawodnika na następne zawody - Paweł Stokowski
dzięki

MarekAureliusz

Podsumowanie ostatniej kolejki finału wrzucone! Mamy zmianę na pudle Uśmiech
Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy wszystkim pozostałym finalistom za udział i gratulujemy znalezienia się wśród najlepszych Uśmiech
Dzisiaj jeszcze później będzie wrzucone większe podsumowanie.

MarekAureliusz

Oto pełna klasyfikacja zawodów:

1. BlackWolf (pedroart)
2. KSA 1962 (ZAJAC17)
3. Kociaki (Kacperek)
4. Warrington Włókniarz (karlo71)
5. KS Apator (grzechoo)
6. Dozland Bolesławiec (dozi4)
7. BICYCLE (telkosr)
8. Falik (Pepe221)

9. Unia Tarnów ŻSSA (Mavrick)
10. Kozły Ofiarne (anonimowyateista)
11. TARZAN'S TEAM TARNÓW (Marek79)
12. STAL G 1947 (kargulkssg)
13. KS STARY KISIELIN ( Młody78)
14. K.S. Serce Radlin (kropa46)
15. Grom (nodrep)
16. U Leszno (MGRBarto)

17. Ravens (Spartakus97)
18. LZS (marych)
19. Alfa Lubicz (kielpin)
20. KS TATRA TORONTO (ptaszek74)
21. KM Psie Pole (Sandro85)
22. Czarni Inowrocław (Jack21)
23. Unia Zjednoczeni (zbigg88)
24. Primavera Toruń (piotrowskp)
25. MonoRacing (mono)
26. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
27. unia tarnów199 (anonim-04)
28. FIS Rzeszów (Hegel)
29. orly (wiolad)
30. Bandyci Płytnica (siara1111111)
31. Gryfy Samowara (samowar)


Kolory odpowiadają fazą turnieju, zespoły są uszeregowane na podstawie punktów zdobytych w poszczególnych fazach.

Już w fazie grupowej okazało się, że pewne drużyny dominowały, ale prawdziwa walka toczyła się o awans do półfinałów, w jednej z grup decydowały małe punkty. W półfianle znalazła się jedna drużyna z piątej ligi (U Leszno (MGRBarto)), gratulacje pokonania piętnastu czwartoligowców Uśmiech podobnie jak wcześniej, tutaj też znalazły się drużyny wyraźnie dominujące, a walka o awans była zacięta.
W finale znalazły się najlepsze pary i walka była wyrównana. Po każdej kolejce mieliśmy zmiany w tabeli.

Dziękujemy wszystkim jeszcze raz za udział, w szczególności osobom które zaangażowały się w ogranizacje poszczególnych rund, bez Was ten turniej by nie istniał Uśmiech
Gratulujemy wszystkim osiągniętych wyników i zapraszamy do turnieju w przyszłym sezonie Uśmiech

Jeśli macie jakieś przemyślenia, uwagi do turnieju, piszcie, postaramy się to poprawić w następnym sezonie.
Myślę iż dużo więcej dodawać nie muszę. Dziękujemy bardzo wszystkim za udział, uczestnikom jak i organizatorom poszczególnych kolejek.
Wydaje mi się iż turniej możemy zaliczyć do wysoce udanych i wyrównanych. Wszyscy pokazaliśmy iż 4 liga prezentuje wysoki poziom rozgrywek oraz to iż potrafimy się zorganizować i stworzyć sobie fajną zabawę i współzawodniczyć ze sobą łeb w łeb. Nasz przykład pokazuje że brakuje nam większej palety rozgrywek w grze dlatego cieszy nas rosnące zainteresowanie naszymi turniejami.
W przerwie międzysezonowej ogłoszone zostaną nowe turnieje i otwarte zostaną zapisy.
Parowe Mistrzostwa 4 Ligii jak i Puchar Mistrzów 4 Ligi w następnym sezonie na pewno się odbędzie.
Niewykluczone jest wprowadzenie kolejnego typu rozgrywek jednak w tej kwestii prosimy o sugestie i wypowiedzi czy w czymś jeszcze chętnie byście wzięli udział a jeśli tak to czekamy na propozycje. Oczywiście czekamy również na opinie i uwagi na temat zakończonego sezonu aby móc ulepszyć nasze rozgrywki.
Zatem gratulacje dla wszystkich za ukończenie turnieju, myślę że wszyscy możemy być zadowoleni z osiągniętych miejsc, no i do zobaczenia w następnym sezonie!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13