Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa Czwartej Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
pisze sie na to ale jakbym nie dal z czyms rady to mi pomozecie.Kociaki (Kacperek)
BICYCLE (telkosr)
telkosr, nie chciałem żeby to zeszło na pyskówkę a bardziej na luźną polemikę Duży uśmiech a regulaminu nie naginamy bez powodu, po prostu poprosił, nie było wielkiego zainteresowania i tak wyszedł... problem Język
ok, wydaje mi się że trzeba mi przyznać się do błędu, iż nie było to dobre posunięcie zważywszy na zaistniałe fakty, zatem organizatorzy wycofują kandydaturę drużyny Orliki Fordon i tym sposobem przepraszamy Vinylla za danie nadziei Duży uśmiech
wierzę, iż nie będzie już żadnych zastrzeżeń Duży uśmiech
Jack21 jest w porządku Uśmiech trochę źle to zabrzmiało również z mojej strony, przepraszam. Podjęliście decyzję, że pojedzie wyjątkowo przy braku kompletu, tego się trzymajmy, nie powinno się zmieniać raz podjętych decyzji. Jesteście adminami i niech zostanie jak było ustalone. A samego pomysłu raz jeszcze gratuluję.
Witam.
Zgłaszam się:
Nazwa drużyny: Warrington Włókniarz
Użytkownik: karlo71
Liga rozgrywkowa: 4 liga 8 klasa, miejsce 4.
Stadion: Stadion WARRINGTON
GROM (nodrep)
Zgłaszam się PT Lisy Wierzbica

MarekAureliusz

kargulkssg, możesz mi wytłumaczyć o co chodzi? Co ma oznaczać zacytowanie pierwszego postu?
sorka za duzo browaraUśmiech dodaj mnie do turnieju
Hello.Dlaczego nie zostałem dodany do listy turnieju?
Pozdr

MarekAureliusz

Karlo, jest przecież dodany, na 13 pozycji Uśmiech
Jak tylko uda mi się wygrać baraże to możecie mnie zapisać

Tatra Toronto

Vinyll

Sam rezygnuję z udziału jak widać niestety z miłej zabawy jaka się zapowiadała zrobił się problem jak to zawsze wśród naszej narodowości Uśmiech Nie wiem jak bym wam miał przeszkadzać , ale trudno. Dzięki za chęci i życzę powodzenie.
Pozdrawiam
Vinyll
klub:LZS
Unia Zjednoczeni (zbigg88)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13