Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kosmiczne ceny na LT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
tylko że to jest ok 10 sezonów przez ten czas ceny cały czas będą rosły

Asteck666

trochę tkwi problem w starych juniorach, bo póki oni są, to nowi ze średnią 45-50 są mało warci... ale gdy koksy odejdą, to wszyscy juniorzy bedą mieli podobną średnią i będa porządani...
(2013-05-07, 10:49:50)Jack21 napisał(a): [ -> ]Asteck tu już nawet nie chodzi o juniorów ze starej szkółki a o ogólną tendencję wzrostu cen, ceny rosną narzucane przez nas samych i nikt w żaden sposób nie może tego kontrolować...

Jack mylisz się, jest ograniczenie, ograniczeniem jest 10-krotność wartości zawodnika, nie wystawisz zawodnika za więcej niż 10x jego wartość. Spróbuj wystawić jakiegoś swojego słabszego zawodnika np za 20mln, a przekonasz się że nie możesz...

Ps. ja nie bronię wysokich cen na LT, ale nie wiem czy jestem za tym aby Stefik nam narzucał ceny, skoro sami je wywindowaliśmy, to powinniśmy sami je obniżyć, poprzez nie kupowanie za wielkie pieniądze, ale tego nie damy rady zrobic Język
A ja piszę ostatni raz.... porównywarka cen.

Temat pojawia się co jakiś czas, ja piszę ciągle to samo, temat cichnie, a po pewnym czasie Wy znowu wracacie do niego.

Porównywarka cen aż tak cen nie zbije ale na pewno da potrzebną informację na temat wyceny zawodnika, bo obecnie to jest coś w stylu "wystawie za kupę kasy i a nóż znajdę frajera". A na rynku najcenniejsza jest... informacja.

Po drugie wyższe pensje zawodników i podpisy za kontrakt, tak aby przy zakupie zawodnika manager się zastanowił czy jest on wart tych pieniędzy i czy w ogóle klub na niego stać (podpowiem tylko, że Stefik otrzymał projekt płac ale nie wiem co się z tym dalej dzieje. Być może wejdzie z nową wersją). Wyższe płace spowodują, że kluby z wyższych lig, które mają "gwiazdki" w swych zespołach dostaną trochę po kieszeni i już nie będą szastać tak pieniędzmi wolnymi na lewo i prawo. Bo nie ukrywajmy, to przez te wolne środki mamy ceny na LT jakie mamy.

I jak już, to należałoby okroić budżety klubów, a nie jeszcze je pompować. Więcej pieniędzy = większa konsumpcja. Większa konsumpcja = wyższe ceny. Nikt głupi nie jest i jak widzi, że zawodnik o podobnych skillach schodzi za 8 melonów to swojego nie sprzeda za 4. Jeszcze cenę podniesie do 8,5.

To moje osobiste zdanie. Może drastyczne i za chwilę dostanę po głowię od co niektórych ale czas zejść na ziemię i twardo stąpnąć.
mika - brawo!! w końcu zaczynamy iść w dobrym kierunku
Ja osobiście jestem za porównywarką masz rację że to znacznie obniżyło by występowanie faktu "wystawie za kupę kasy i a nóż znajdę frajera"
co do pensji jestem na razie dość sceptycznie nastawiony bo nie znam wzoru na te pensje, ogólnie podwyżki ok ale musiałoby być zróżnicowanie co do lig lub wzrost stawek wykładniczo w stosunku do średniej tak żeby znowu nie przegiąć w drugą stronę
i ogólnie masz rację że co niektórym przydałoby się zwiększyć wydatki bo od magazynowania kasy mają głupie pomysły. czyt. przepłacanie zawodników
krótko mówiąc bardzo za porównywarką
a co do pensji ogólnie tak ale jakieś szczegóły byłyby mile widziane Uśmiech
Pomysł z porównywarką jest super. Ale jest jeden warunek musi być super zrobiona. Musi uwzględniać wiek, talent i przede wszystkim, żeby określała jak najwięcej przedziałów.

Co do LT to jest kilku takich, którzy chyba się tylko chcą pochwalić swoimi perełkami bo nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi za taką kasą. Takich olać i tylko im zazdrościc, że maja takich fajnych rajderów
Fakt jest taki, że nie ceny są problemem ale brak fajnych zawodników na LT. Każdy trzyma dla siebie bo z racji wejścia nowej szkólki już takich wymiataczy nie będzie.
Nowi gracze nie mają łatwego chleba i nie zazdroszcze im. NIestety musimy już patzreć pzrez pryzmat nowej szkólki, bo gdyby nowi gracze dostawali lepszych zawodnikow niz zdający egzamin juniorów, wypaczylo by to sens prowadzenia szkólki juniorów.
Taka jest prawda, że w tej chwili nie opłaca się trenować (płacic za trening) nowych zawodników, Trzeba cierpliwie poczekac az zejda koksy. Chyba ostatni rok teraz będą zdawać egzamin. Mozna już powoli się przymierzać do trenowania 12 latkow, ale ja osobiscie dopiero w następnym sezonie będę takich szukał.

Taka jest prawda, że jak ktos chce naprawde spzredać zawodnika to bada LT i sprawdza co po ile chodzi. Ja zanim wystawię takiego, to sprawdzam sobie podobnych i staram sie dostosowac. A to, że chodzą za takie bajońskie kwoty - no cóz prawo popyt-podaż jest bezlitosne.
I wprowadzenie większych dochodow nic nie da - wtedy ceny pójdą jeszce bardziej do góry
http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41608

to jest przyklad. Skad ja mam wziac 18 mln ?? przeciez to jest parodia conajmiej... taki junior w wieku 23 lat bedzie mial 3 skile na full jak dobrze pojdzie to nawet 4. Z nowej szkolki ktos to liczyl ze w najlepszym wypadku wyjdzie junior ze srednia okolo 61-62 chyba jesli jest wszystko rozbudowane na full oczywiscie Uśmiech
(2013-05-09, 11:32:25)guti napisał(a): [ -> ]Pomysł z porównywarką jest super. Ale jest jeden warunek musi być super zrobiona. Musi uwzględniać wiek, talent i przede wszystkim, żeby określała jak najwięcej przedziałów.

Wydaje mi się że porównywarka musiała by pokazywać też ceny za określonych riderów w minionych 2 sezonach żeby mieć większy pogląd
Można by też znacznie zwiększyć wpływy od sponsorów, co by na pewno dobrze podziałało na finanse klubów. Uśmiech
(2013-05-09, 12:01:03)Jack21 napisał(a): [ -> ]
(2013-05-09, 11:32:25)guti napisał(a): [ -> ]Pomysł z porównywarką jest super. Ale jest jeden warunek musi być super zrobiona. Musi uwzględniać wiek, talent i przede wszystkim, żeby określała jak najwięcej przedziałów.

Wydaje mi się że porównywarka musiała by pokazywać też ceny za określonych riderów w minionych 2 sezonach żeby mieć większy pogląd

Ja troche inaczej to widze. Lepiej żeby pokazywało 10 ostatnich transferów. Jeżeli wyjdzie, że było 10 w ciągu np. tygodnia tzn. ze jest ich dużo na LT i mozna szukać okazji i warto pomyszkować. Jeżeli będzie się miało 10 ostatnich transferów z np. 2 sezonów tzn, że trafiło sie na perełkę i pewnie niejeden będize na niego polował.i pewnie pójdzie za dużą kase
Znów popyt-podaz sie kłania Oczko
(2013-05-09, 12:36:21)waleccrane napisał(a): [ -> ]Można by też znacznie zwiększyć wpływy od sponsorów, co by na pewno dobrze podziałało na finanse klubów. Uśmiech

zwiększenie sponsorów nic w tej sprawie nie pomoże a tylko pogorszy obecną sytuację
wydaje się iż jedynym logicznym pomysłem jest inny wzór na pensję tak żeby była uzależniona od średniej i to bardzo uzależniona wtedy każdy 3 razy się zastanowi czy stać go na utrzymanie koksa Duży uśmiech no i ceny wydaje się iż nie byłyby windowane ale porównywarka to mus, bo bez niej sami sobie krzywdę robimy
no tam wszystko ładnie ale to my mozemy sobie chciec, a co na to tworcy gry?

Asteck666

(2013-05-09, 11:44:49)Digeron napisał(a): [ -> ]http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-41608

to jest przyklad. Skad ja mam wziac 18 mln ?? przeciez to jest parodia conajmiej... taki junior w wieku 23 lat bedzie mial 3 skile na full jak dobrze pojdzie to nawet 4. Z nowej szkolki ktos to liczyl ze w najlepszym wypadku wyjdzie junior ze srednia okolo 61-62 chyba jesli jest wszystko rozbudowane na full oczywiscie Uśmiech

akurat ta drużyna jest kiepskim przykładem, bo on od początku gry przynajmniej o jedno zero przesadza... zresztą to drugie lub któreś tam konto, a to świadczy tylko o właścicielu tej drużyny

no i temat na kolejną dyskusję "dlaczego Stefik pozwala wracać typom, którzy maja/mieli multikonta" ????
Z tego co ja pamiętam temat ten był poruszany wielokrotnie bez większej reakcji twórców... Mam nadzieję że teraz jak zobaczą ilu ludzi się za tym opowiada zmienią swoje zdania. Każdy z was ma racje, pomysły są fajne dlaczego wiec nie wprowadzić ich w życie?? Sam jestem ciekaw reakcji twórców. Rzeczywiście słabi nie mają tu szans ja jak zaczynałem zadłużyłem się na 998tys kupiłem 16 - latka z max talentem i skilami śr 58. Po 3 sezonach ma śr 70 i 19 lat.Nie powiem że to nie było dobre posunięcie bo było, akurat mi się udało teraz ma technike 77 prowadzenie 76 siłe 77 i jest ok, ale co z resztą?? owszem mam mocny skład ale opiera się on na 33 -32 latkach i pewnie awansuję do 4 ligii ale co dalej?? Chyba nie tędy droga żeby nowi gracze zadłużali się od razu na milion. A bez transferów nie mają szans. Moim zdaniem to odstrasza potencjalnych nowych graczy którzy po tygodniu gry rezygnują. Takie jest moje zdanie może dostanę baty ale mówię to co widzę pozdrawiam

http://www.speedway-world.pl/i,zobacz-42969

Vinyll

Uważam , że pensje i przedłużanie kontraktów powinno być uzależnione od skilla i wieku zawodnika bo dlaczego ja mam płacić słabemu zawodnikowi tyle co np drużyna z 1 ligi swoim liderom , to chociaż trochę zmniejszyło by różnicę w kasie
a kompletną paranoją jest junior z którym przedłużasz kontrakt i żąda sobie 6tys a ma powiedzmy 58 średniej, kpina totalna
Pensja uzależniona od wieku, średniej i talentu to podstawa
może zanim zaczniemy rzucać wzorami mika zechce się podzielić tym co przedstawił Stefikowi jak pisał wcześniej? Duży uśmiech no chyba że to ściśle tajne Duży uśmiechDuży uśmiech
Stron: 1 2 3 4