Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Kosmiczne ceny na LT
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
(2013-05-10, 13:02:22)Jack21 napisał(a): [ -> ]a kompletną paranoją jest junior z którym przedłużasz kontrakt i żąda sobie 6tys a ma powiedzmy 58 średniej, kpina totalna
Pensja uzależniona od wieku, średniej i talentu to podstawa
może zanim zaczniemy rzucać wzorami mika zechce się podzielić tym co przedstawił Stefikowi jak pisał wcześniej? Duży uśmiech no chyba że to ściśle tajne Duży uśmiechDuży uśmiech

Projekt mam. Podzielić się mogę Oczko Ale to już w gestii Stefika leży czy go będzie chciał użyć w grze i opublikować.

Jedynie powiem, że projekt zakłada wysokość pensji uzależnioną od talentu i średniej, a następnie korygowany o wysokość poszczególnych skilli. Natomiast wysokość podpisu pod kontraktem zależałaby od wieku, średniej i okresu na jaki kontrakt miałby być podpisany.
Przyspieszmy sezon (:

anonim-04

jesli szukamy wiekszych źródeł dochodu zla nizszych lig to co wy na to co wy nato zeby poproztu zwiekszyc ceny za miejsce na stadionie im nizsza liga tym troche drozse miejsca
W końcu ktoś napisał o tym co boli wszystkich... Brawo kolego!!
Dokładnie, Bravo. Dlatego mnie to smieszy, jednym cofną za smeiszną kwote innym za kosmiczne pieniadze puszcza. To sie nei sprawdza ile razy jeszcze trzeba o tym pisac??
Wysokie ceny też biorą się z tego że jest mało graczy, a tym samym mało zawodników na LT a jak mało zawodników to wysokie ceny bo w końcu ktoś się trafi co kupi i tego drogiego bo nie będzie wyboru mieć... Co do zawyżania to wystarczy daleko nie szukać w konkurencji to wszystko działa o wiele sprawniej, wystarczy że ktoś zapłaci za kogoś 1,2 mln i juz to wszystko jest weryfikowane i ewentualny blok lub wycofanie.
nie wiem co powiedzieć wiem jakich zawodników sprzedawał Asteck i wiem jakich kupował i daehniks1

chodzi o to że większość ludzi nie ma co z kasą robić i stąd takie ceny Oczko
oby w nowej wersji było parę smaczków które zeżrą trochę kasy u graczy eligi pierwszej i drugiej ;]

anonim-04

wieksszosc nie ma co robic a reszta tak jak jazbiera cały sezon zeby kupic jakiegos fajnego zawodnika zawodnika
(2013-05-08, 12:01:21)gepek napisał(a): [ -> ]Temat trafiony w 100%. Na Hattricku jak jeszcze gralem byl podobny problem, ceny zawodnikow na LT caly czas rosly a dochod stal w miejscu. Tworcy gry poradzili sobie w ten sposob ze zwiekszyli wplywy od sponsorow i ceny biletow na mecze podniesli.

Bo wtej chwili to zbieranie na fajnego grajka to kilka sezonow, przez to coraz wiecej ludzi zacznie odchodzic. juz widac jak jeszcze rok temu bylo 1k, teraz kolo 800 jest. a im mniej graczy to ceny na LT beda wyzsze.

Myśle ze wpływ wynagordzenia na posiadane skille załątwiłym w sposób konkretny sprawęUśmiech

Jeśli zawodnik o sredniej 85-90 zarabiały srednio po 90-140 tygodniowo to by sprawę unormowało.

Albo masz gwiazdora i płacisz słono albo balansujesz skład pod wpływem płynnosci finansowej.


Nie moze byćtak jak u mnie .

Senior miał srednią ok 67 oczek i zarabaił przykąłdowo 7000 a 2 sezony pozniej gdy ma 24 lata i srednia 73-74 zarabia 6400 Uśmiech

Pomieszanie z poplątaniem.

Wierzcie ci jeśli będzie więcej kosztowało utrzymanie diamentó to i ceny wynormalnieją.

anonim-04

a gdyby ktos z nizszych lig chciał sobie kogos takiego kupic to jak mu bedzie płacił ??
no właśnie nie będzie w stanie za bardzo, tzn będzie musiał się zastanowić czy go stać na utrzymanie
pensje trzeba poprawić to pewne, mnie najbardziej denerwuje to że junior na wejściu chce 6koła nie ważne czy ma 70 czy 50 głupie to, pensja powinna być uzależniona od wieku talentu i śr skili

anonim-04

i to zamiast pomóc nizszym ligom to je jeszcze bardziej dobije bo dosc ze teraz ciezko pieniadze zbierac jest ciezko to juz w tedy to wgl
no ale to niestety jest prawda mozna by to tez troche od lig uzaleznic
niższe ligi i tak nie kupią nikogo z 80śr a chodzi o to żeby Elita płaciła odpowiednio dużo za swoich koksów
dodatkowo można faktycznie dać jeszcze przelicznik względem ligi
może znajdę czas jutro to spróbuje spłodzić jakiś wzór Duży uśmiech

anonim-04

tez kazde przedłuzanie kontraktu zwiększało by pensje o iles tam %
nie można tradycyjnie? tzn. płacić za punkty a ile to zależy, w której lidze jeżdżą Uśmiech
Stron: 1 2 3 4