Oficjalne forum gry Speedway-World

Pełna wersja: Parowe Mistrzostwa 4 Ligi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

MarekAureliusz

Link do pierwszej kolejki finału:
http://www.speedway-world.pl/i,ind_live-26936
Zgłaszam zmiany przed finałami:

Bicycle I:
1.Kozdrał
2.Alan Kowalik za Malinowskiego

Bicycle II:
1.Żmuda
2.Racibor Malinowski za Fidrockiego
werewolves staszów Juliusz Grocki za Zenobiusz Ziętek od następnej rundy bo teraz już przyjąłem zaproszenie dla Zietka

MarekAureliusz

Zgłaszam zmianę na dalszą część turnieju:
Eustachy Denis za Sobiesław Czaiński
Tabela aktualna, Banda Jonaków proszona jest o organizacje następnej kolejki Duży uśmiech
Jak wszystko dobre tak i nasze zawody dobiegły końca. Poziom był tak wysoki i wyrównany że o zwycięstwie pary drużyny Bicycle zadecydował słabszy występ zawodników gracza pedroart w 3 turze rozgrywek finałowych. Wielokrotnie w poszczególnych zawodach widać było jak czasem 3 czy 4 zawodników osiągało taką samą liczbę oczek.
Za ten wysoki poziom jak i za zaangażowanie oraz sam udział organizatorzy serdecznie dziękują uczestnikom oraz gratulują wszystkim udziału i zajętych miejsc oraz już dziś zapraszamy do rozgrywek w następnym sezonie


Oto lista najlepszych ośmiu par:
1. Bicycle (telkosr)
2. BLACKWOLF (pedroart)
3. Kociaki (Kacperek)
4. Banda Jonaków Zielona Góra (pj007)
5. werewolves staszów (jacekpulo)
6. Solino Inowrocław (MarekAureliusz)
7. Bicycle II (telkosr)
8. Towers Wrocław (gregory7372)

dalsze miejsca zostaną uzupełnione za jakiś czas po odzyskaniu danych które w niewyjaśniony sposób zniknęły z forum:/

Także jeszcze raz gratulujemy, dziękujemy i zapraszamy w następnym sezonie!
Jack,
jak zwykle super organizacja Uśmiech Zapewne nie jestem osobą właściwą do takich komentarzy gdyż zostałem zwycięzcą tury finałowej rozgrywek par 4 ligi, ale powiem, że nie było łatwo. Gratuluję pozostałym uczestnikom finału wysokiego poziomu. Takie turnieje pokazują jednocześnie jak brak takich w tej grze. Dzięki takim ludziom jak Jack czy Marek Aureliusz mamy coś na co czekamy i co nas równie ekscytuje jak rozgrywki ligowe. Potrafili zmobilizować nas do działania i skupienia uwagi na tym turnieju. Jednocześnie warto próbować rozmawiać z adminami tej gry aby stopniowo wprowadzać takie turnieje do kalendarza, by coraz większa rzesza graczy miała z SW dużo zabawy i uciechy. Gram już kilka sezonów i zauważam spore postępy, ale nie będzie ich jeśli gracze będą bierni. Raz jeszcze gratulacje chłopaki za kawał dobrej roboty Uśmiech
Podpisuję się pod tym co napisał telkosr!!!
Graty dla organizatorów. Dzięki Uśmiech

MarekAureliusz

Ja od siebie tylko chcę poinformować, że praktycznie ta edycja była przeprowadzona przez samego Jacka, ponieważ nie mogłem się za bardzo zaangażować w organizację od początku sezonu. Tak więc tym większe podziękowania dla niego Uśmiech

Może uda mi się awansować z baraży do trzeciej ligi, wtedy zajmę się organizacją tych zawodów na tamtym szczeblu. Jak nie, pomogę tutaj.
Zgłaszam prostest Duży uśmiech

Ktoś przekupił mojego zawodnika Kowalskiego Duży uśmiech

W rundzie finałowej jeździł gorzej niż wcześniej Duży uśmiech.

Kto mu łapówkę dał Duży uśmiech
(2013-11-09, 23:35:08)MarekAureliusz napisał(a): [ -> ]Ja od siebie tylko chcę poinformować, że praktycznie ta edycja była przeprowadzona przez samego Jacka, ponieważ nie mogłem się za bardzo zaangażować w organizację od początku sezonu. Tak więc tym większe podziękowania dla niego Uśmiech

Może uda mi się awansować z baraży do trzeciej ligi, wtedy zajmę się organizacją tych zawodów na tamtym szczeblu. Jak nie, pomogę tutaj.

Marek,

oczywiście życzę Ci wygrania baraży. Gwoli ścisłości będziemy po tym sezonie wraz z Tarzan's Team pikowali do 3 ligi, planujemy rozkręcić Wasze dzieło, tzn. turniej drużynowy i par. Zatem jeśli zechcesz, połączmy nasze siły, wykorzystując Twoje już w tym doświadczenie. A jeśli utrzymają się turnieje na poziomie 5,4 i 3 ligi to będzie poważny argument aby zaproponować adminom wzięcie poważnie pomysłu pod uwagę aby rozszerzyć to na całe rozgrywki, nie tylko liga, puchar SW i IMSW.
Muszę przyznać że aż miło mi się słucha tych komentarzy, bardzo Wam dziękuję Uśmiech
Jak zaczynałem organizować pierwszy turniej w 6 lidze nie przypuszczałem że tak się rozwinie turniej oraz moje organizatorstwo. Pierwsze turnieje były niemrawe, niejasne i inne Duży uśmiech ale po kilku sezonach wykrystalizowały się dwa typy puchar i zawody parowe. Miło było patrzeć jak zainteresowanie rośnie jak coraz więcej ludzi interesuje się nie tylko ligą, jak zakładają swoje konta na forum dzięki turniejom Duży uśmiech
Obecny sezon to już 4 sezon organizowania przeze mnie turniejów i wydaje mi się że te rozgrywki zaczynają się powoli zagnieżdżać w naszej świadomości, a ja ze swojej strony obiecuję cały czas kontynuować te rozgrywki oraz pomóc Wam w przypadku rozkręcenia rozgrywek w 3 lidze, kto wie może za kilka sezonów też dołączę Duży uśmiech
Obecna mocna pozycja naszych turniejów faktycznie pozwala patrzeć w przyszłość z optymizmem. Kto wie może kiedyś znajdziemy się w gronie turniejów oficjalnych, myślę że to może być nasz cel od dziś Duży uśmiech
Super gratki za organizację i z niecierpliwościa czekam na kolejna edycję. PozdroUśmiech
Mam przyjemnośc uczestniczyć w turniejach organizowanych przez Jacka i Marka od 6 ligii i powiem że organizacja tych turniejów to Mistrzostwo ŚwiataUśmiech Gratulacje Panowie. tak dalej
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12